Pereiti prie pagrindinio turinio

Šarlotės Daglaso tarptautinis oro uostas (clt)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Šarlotės oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš CLT oro uosto į Laisvės parką, ar į stadioną, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į CLT vienu bakstelėjimu.

5501 Josh Birmingham Parkway, Charlotte, NC 28208
+1 704-359-4013

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Šarlotės Daglaso tarptautinis oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Šarlotės Daglaso tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/06.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • Komfortas

  1-4

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • UberXL

  1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/6

Paėmimas iš Šarlotės oro uostas (CLT)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama CLT oro uoste.

Išeikite atvykimo aukšte

Informaciją apie paėmimo vietas Šarlotės oro uosto teritorijoje bus rodoma programėlėje. CLT oro uosto teritorijoje pavėžėjų sustojimo vieta yra prie „D“ durų. Daglaso Šarlotės tarptautiniame oro uoste taip pat gali būti ženklų, žyminčių vietas, kur gali sustoti pavežėjai.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į CLT oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Šarlotės oro uostas žemėlapis

CLT oro uostą sudaro 5 salės; D salė yra tarptautinių skrydžių terminalas.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) CLT kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

  Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

CLT lankytojų informacija

Šarlotės Daglaso tarptautinis oro uostas yra 7 judriausias oro uostas pasaulyje pagal orlaivių srautą – jame aptarnaujama daugiau kaip 44 milijonai keleivių per metus. Oro uostas yra maždaug 7 mylių (11 kilometrų) arba maždaug 15 minučių kelio atstumu į vakarus nutolęs nuo Šarlotės miesto centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

CLT oro uosto terminalai

Šarlotės Daglaso tarptautiniame oro uoste yra vienas terminalas, suskirstytas į 6 sales: A, A šiaurinę, B, C, D ir E. D salė yra tarptautinių skrydžių salė. Salėse taip pat rasite daug Šarlotės oro uosto poilsio kambarių. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

A salė

 • American
 • Delta

A šiaurinė salė

 • Air Canada
 • Frontier
 • JetBlue
 • Southwest
 • United
 • Via Air

B salė

 • American
 • American Airlines Admirals Club

C salė

 • American
 • American Eagle

D salė

 • American
 • Lufthansa

E salė

 • American Eagle

CLT oro uosto tarptautinė salė

Tarptautinių skrydžių keleiviai įlaipinami D salės D1–D13 vartuose. CLT oro uoste vykdomi nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai 36 kryptimis.

Maistas CLT oro uoste

CLT oro uoste keleiviai gali rinktis iš daugiau kaip 50 vietų pavalgyti ir užsisakyti jose įvairaus maisto, įskaitant pusryčius, saldumynus, užkandžius ir tarptautinius patiekalus. Daug CLT oro uosto vietų pavalgyti yra atriume (prieš saugumo patikrinimo punktą) ir visose salėse.

Judėjimas CLT oro uoste

Šarlotės Daglaso oro uostas yra kompaktiškas, todėl į sales galima patekti pėsčiomis. A–E salės supa pagrindinį terminalą. Pareikalavus oro linijos gali suteikti specialią pagalbą.

Ką veikti CLT oro uoste

Šarlotės Daglaso oro uoste galima daug ką pamatyti, įskaitant viešojo meno programą, kuria garsinami Šarlotės miestas ir aplinkinis regionas. Be to, Šarlotės oro uoste yra daug parduotuvių specializuotų krautuvėlių. CLT oro uosto A / B ir D / E jungiamosiose zonose galima užsisakyti masažą ir rasti SPA centrus.

Valiutos keitimas CLT oro uoste

Keleiviams skirtų CLT oro uosto valiutos keityklų rasite atriume, D salėje ir D bilietų zonoje.

Viešbučiai netoli CLT

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli CLT, – aplink oro uostą rasite kelis viešbučius ir apgyvendinimo vietas.

Lankytinos vietos šalia CLT

 • Laisvės parkas
 • Vilio ežeras
 • UNC Šarlotės botanikos sodai
 • JAV nacionalinis putojančio vandens centras

Daugiau informacijos apie CLT oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.