Pereiti prie pagrindinio turinio

Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostas (cdg)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Šarlio de Golio oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš CDG oro uosto į Paryžių, ar iš Paryžiaus į CDG oro uostą, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į CDG vienu bakstelėjimu.

95700 Roissy-en-France, France
+33 1-70-36-39-50

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/30.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Uber for Ukraine

  1-4

  Uber for Ukraine kelionės įkainis yra 1€ didesnis nei „UberX“ kelionės įkainis tuo pačiu paros metu ir maršrutu. 1€ nuo kiekvienos Uber for Ukraine kelionės nėra kelionės įkainis, bet suma, kurią Uber B.V. skiria Tarptautiniam Pagalbos Komitetui.

 • Moto

  1

  Professional drivers on high-end motorbikes and maxi scooters

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • Berline

  1-4

  Aukštos klasės kelionės prabangiais automobiliais

 • Komfortas

  1-4

  Comfortable cars, with top rated drivers

 • Van

  1-6

  Premium rides in spacious cars for groups up to 6

 • Green

  1-4

  Elektrinės ir hibridinės transporto priemonės

 • „UberX VIP“

  1-4

  Best rated drivers for our best clients

1/9

Paėmimas iš Šarlio de Golio oro uostas (CDG)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama CDG oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Šarlio de Golio oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į CDG oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Šarlio de Golio oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Šarlio de Golio oro uoste

CDG oro uoste galite neribotai naudotis nemokamu „Wi-Fi“ ryšiu, o spartesnio ryšio norintys asmenys turi galimybę įsigyti aukštos klasės „Wi-Fi“ prieigą.

Automobilių statymas Šarlio de Golio oro uoste

Šarlio de Golio oro uoste daug automobilių statymo galimybių, įskaitant išlaipinimo bei paėmimo zonas ir trumpo bei ilgo laikotarpio automobilių stovėjimo aikšteles. CDG taip pat teikia specialaus oro uosto autobuso transporto paslaugas iš stovėjimo aikštelės į oro uostą.

Bagažo saugykla Šarlio de Golio oro uoste

CDG bagažo saugyklos patalpose galite apmokėti bagažo saugojimo paslaugą už valandas arba už dieną, priklausomai nuo jūsų tvarkaraščio arba kelionės plano.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia Šarlio de Golio oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Šarlio de Golio oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Ką veikti Šarlio de Golio oro uosto terminaluose

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į CDG oro uostą arba iš jo išvyksta. Šarlio de Golio oro uostas, taip pat vadinamas Ruasi oro uostu, yra didžiausias tarptautinis oro uostas Prancūzijoje. Nesvarbu, ar keliaujate į Disneilendą, ar į patį Paryžių, tai – patogus pasirinkimas tarptautinių ir vietinių skrydžių keleiviams. Šarlio de Golio oro uostas yra maždaug 25 kilometrų (15 mylių) atstumu į šiaurę nutolęs nuo Paryžiaus, todėl jis puikiai tinka asmenims, lankantiems istorinę Prancūzijos sostinę arba keliaujantiems į platesnę Paryžiaus metropolinę zoną.

Šarlio de Golio oro uosto terminalai

Šarlio de Golio oro uoste yra 3 keleivių terminalai: T1, T2 ir T3.

CDG 1 terminalas

Toliau nurodytos kelios oro linijos, organizuojančios skrydžius iš 1 terminalo.

 • Aegean
 • Malaysia
 • Qatar

CDG 2 terminalas

2 terminalas padalytas 7 antrinius terminalus, 2A–2G, taip pat jame yra TGV-RER geležinkelio stotis „Aéroport Charles de Gaulle 2“. Toliau nurodytos oro linijos organizuoja skrydžius i 2 terminalo.

 • Air France
 • British Airways
 • Cathay Pacific

CDG 3 terminalas

Šios ir daugelis kitų oro linijų organizuoja skrydžius iš 3 terminalo.

 • Jordan Aviation

Maistas Paryžiaus Šarlio de Golio oro uoste

Nuo skanaus greitojo maisto iki kavos – CDG oro uosto restoranuose gausu prancūziškų skanėstų ir visame pasaulyje žinomų valgių bei gėrimų. Šarlio de Golio oro uosto restoranuose rasite tokio maisto, kokio tik panorėsite.

Judėjimas Paryžiaus Šarlio de Golio oro uoste

CDGVAL gali jus nuvežti maršrutu tarp įvairių Šarlio de Golio oro uosto terminalų ir 2 automobilių stovėjimo aikštelių; taip pat keliauti įprastu arba oro uosto autobusu. Be to, galite tiesiogiai nuvykti į Paryžių pasirinkę RER B linijas 2 ir 3 terminaluose.

Ką veikti Šarlio de Golio oro uoste

Nesvarbu, ar ieškote vyno ir stipriųjų gėrimų, grožio produktų, ar suvenyrų iš kelionės į Paryžių, CDG oro uosto parduotuvėse tikrai rasite tai, ko pageidaujate. Apsilankykite „Chanel“ arba „Swarovski“, jei norite papuošalų ir laikrodžių, arba išsirinkite naujų madingų prekių „Prada“, „Dior“, „Gucci“ ir daugybėje kitų pasaulyje pirmaujančių mados parduotuvių. Šarlio de Golio oro uoste gausu interaktyvių vaikų žaidimų zonų (arba „Gulli“ zonų), taip pat – pamaldų patalpų ir malonių oro uosto poilsio kambarių.

Šarlio de Golio oro uosto viešbučiai

2 viešbučiai įrengti 2 terminale, todėl jie puikiai tinka žmonėms, kurie atvyksta vėlai vakare arba labai anksti ryte. Daug pigių ir aukštesnės klasės viešbučių yra šiek tiek nuo Šarlio de Golio oro uosto nutolusioje Ruasi vietovėje. Paryžiuje galima rasti neapsakomai daug skirtingų apgyvendinimo variantų, pritaikytų bet kuriam keleiviui, nepriklausomai nuo biudžeto.

Lankytinos vietos šalia Paryžiaus Šarlio de Golio oro uosto

Jei Šarlio de Golio oro uoste laukiate jungiamojo skrydžio ir turite pakankamai laiko nuvykti į Paryžiaus miesto centrą (prireiks bent 6 valandų), jame galite pamatyti daug istorinių objektų. CDG ir centrinį Paryžių jungia reguliariai važiuojančių oro uosto autobusų maršrutas.

 • Triumfo arka
 • Eliziejaus laukų alėja
 • Eifelio bokštas
 • Luvro muziejus
 • Paryžiaus Dievo Motinos katedra
 • Versalio rūmai

Daugiau informacijos apie Šarlio de Golio oro uostą žr. čia.

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.