Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostas (CDG)

Nesvarbu, ar keliaujate iš CDG į Paryžių, ar iš Paryžiaus į CDG, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

95700 Roissy-en-France, France
+33 1-70-36-39-50

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

„Uber“ kainos apskaičiavimo įrankis

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

Keliavimo būdai

Kaip užsisakyti „Uber“ kelionę iš oro uosto

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje pateikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip pasiekti paėmimo vietas, pateikiami pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodantys ženklai.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Šarlio de Golio oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Šarlio de Golio oro uoste

CDG oro uoste galite neribotai naudotis nemokamu „Wi-Fi“ ryšiu, o spartesnio ryšio norintys asmenys turi galimybę įsigyti aukštos klasės „Wi-Fi“ prieigą.

Automobilių statymas Šarlio de Golio oro uoste

Šarlio de Golio oro uoste daug automobilių statymo galimybių, įskaitant išlaipinimo bei paėmimo zonas ir trumpo bei ilgo laikotarpio automobilių stovėjimo aikšteles. CDG taip pat teikia specialaus oro uosto autobuso transporto paslaugas iš stovėjimo aikštelės į oro uostą.

Bagažo saugykla Šarlio de Golio oro uoste

CDG bagažo saugyklos patalpose galite apmokėti bagažo saugojimo paslaugą už valandas arba už dieną, priklausomai nuo jūsų tvarkaraščio arba kelionės plano.

Aktualiausi keleivių klausimai

„Uber“ veikia Šarlio de Golio oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Šarlio de Golio oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.

Ką veikti Šarlio de Golio oro uosto terminaluose

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į CDG oro uostą arba iš jo išvyksta. Šarlio de Golio oro uostas, taip pat vadinamas Ruasi oro uostu, yra didžiausias tarptautinis oro uostas Prancūzijoje. Nesvarbu, ar keliaujate į Disneilendą, ar į patį Paryžių, tai – patogus pasirinkimas tarptautinių ir vietinių skrydžių keleiviams. Šarlio de Golio oro uostas yra maždaug 25 kilometrų (15 mylių) atstumu į šiaurę nutolęs nuo Paryžiaus, todėl jis puikiai tinka asmenims, lankantiems istorinę Prancūzijos sostinę arba keliaujantiems į platesnę Paryžiaus metropolinę zoną.

Šarlio de Golio oro uosto terminalai

Šarlio de Golio oro uoste yra 3 keleivių terminalai: T1, T2 ir T3.

CDG 1 terminalas

Toliau nurodytos kelios oro linijos, organizuojančios skrydžius iš 1 terminalo.

 • Aegean
 • Malaysia
 • Qatar

CDG 2 terminalas

2 terminalas padalytas 7 antrinius terminalus, 2A–2G, taip pat jame yra TGV-RER geležinkelio stotis „Aéroport Charles de Gaulle 2“. Toliau nurodytos oro linijos organizuoja skrydžius i 2 terminalo.

 • Air France
 • British Airways
 • Cathay Pacific

CDG 3 terminalas

Šios ir daugelis kitų oro linijų organizuoja skrydžius iš 3 terminalo.

 • Jordan Aviation

Maistas Paryžiaus Šarlio de Golio oro uoste

Nuo skanaus greitojo maisto iki kavos – CDG oro uosto restoranuose gausu prancūziškų skanėstų ir visame pasaulyje žinomų valgių bei gėrimų. Šarlio de Golio oro uosto restoranuose rasite tokio maisto, kokio tik panorėsite.

Judėjimas Paryžiaus Šarlio de Golio oro uoste

CDGVAL gali jus nuvežti maršrutu tarp įvairių Šarlio de Golio oro uosto terminalų ir 2 automobilių stovėjimo aikštelių; taip pat keliauti įprastu arba oro uosto autobusu. Be to, galite tiesiogiai nuvykti į Paryžių pasirinkę RER B linijas 2 ir 3 terminaluose.

Ką veikti Šarlio de Golio oro uoste

Nesvarbu, ar ieškote vyno ir stipriųjų gėrimų, grožio produktų, ar suvenyrų iš kelionės į Paryžių, CDG oro uosto parduotuvėse tikrai rasite tai, ko pageidaujate. Apsilankykite „Chanel“ arba „Swarovski“, jei norite papuošalų ir laikrodžių, arba išsirinkite naujų madingų prekių „Prada“, „Dior“, „Gucci“ ir daugybėje kitų pasaulyje pirmaujančių mados parduotuvių. Šarlio de Golio oro uoste gausu interaktyvių vaikų žaidimų zonų (arba „Gulli“ zonų), taip pat – pamaldų patalpų ir malonių oro uosto poilsio kambarių.

Šarlio de Golio oro uosto viešbučiai

2 viešbučiai įrengti 2 terminale, todėl jie puikiai tinka žmonėms, kurie atvyksta vėlai vakare arba labai anksti ryte. Daug pigių ir aukštesnės klasės viešbučių yra šiek tiek nuo Šarlio de Golio oro uosto nutolusioje Ruasi vietovėje. Paryžiuje galima rasti neapsakomai daug skirtingų apgyvendinimo variantų, pritaikytų bet kuriam keleiviui, nepriklausomai nuo biudžeto.

Lankytinos vietos šalia Paryžiaus Šarlio de Golio oro uosto

Jei Šarlio de Golio oro uoste laukiate jungiamojo skrydžio ir turite pakankamai laiko nuvykti į Paryžiaus miesto centrą (prireiks bent 6 valandų), jame galite pamatyti daug istorinių objektų. CDG ir centrinį Paryžių jungia reguliariai važiuojančių oro uosto autobusų maršrutas.

 • Triumfo arka
 • Eliziejaus laukų alėja
 • Eifelio bokštas
 • Luvro muziejus
 • Paryžiaus Dievo Motinos katedra
 • Versalio rūmai

Daugiau informacijos apie Šarlio de Golio oro uostą žr. čia.