Pereiti prie pagrindinio turinio

Čatrapačio Šivadžio tarptautinis oro uostas (bom)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Mumbajaus oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš Mumbajaus oro uosto prie žymiojo Indijos vartų paminklo, ar iš Naujojo Mumbajaus į Mumbajaus oro uostą, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į BOM vienu bakstelėjimu.

3VQ8+R6 Mumbai, Maharashtra, India

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Čatrapačio Šivadžio tarptautinis oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Čatrapačio Šivadžio tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/08.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

Paėmimas iš Mumbajaus oro uostas (BOM)

Užsisakykite automobilį, kai būsite pasiruošę išeiti iš terminalo

Tada pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Informacijos žr. programėlėje

Užsisakę kelionę sekite programėlėje pateikiamus nurodymus, kaip rasti kelią.

Pasitikite vairuotoją

Jei esate 2 terminale, pasitikite vairuotoją aukšte pavadinimu „P7 West“, o jei esate 1 terminale – laukite visiems automobiliams skirtose paėmimo vietose.

Mumbajaus oro uostas žemėlapis

Čatrapačio Šivadžio tarptautinį oro uostą sudaro 2 pagrindiniai keleivių terminalai. 1 terminale aptarnaujami tik vietinių skrydžių keleiviai, o 2 terminale aptarnaujami tarptautinių ir vietinių skrydžių keleiviai.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) BOM kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

  Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Mumbajaus oro uosto lankytojų informacija

Čatrapačio Šivadžio Maharajos tarptautinis oro uostas (BOM) yra 2 judriausias Indijos oro uostas pagal keleivių skaičių – jame aptarnaujama daugiau kaip 47 milijonai keleivių per metus. BOM oro uostas yra maždaug 24 kilometrų (15 mylių) arba maždaug 30 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Mumbajaus miesto centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

Mumbajaus oro uosto terminalai

Čatrapačio Šivadžio oro uoste yra 2 keleivių terminalai: 1 terminalas ir 2 terminalas. 1 terminalas skirtas Mumbajaus oro uosto vietiniams skrydžiams, o 2 oro uostas skirtas Mumbajaus oro uosto tarptautiniams ir vietiniams skrydžiams. Poilsio kambarių rasite visame Mumbajaus oro uoste. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

BOM 1 terminalas

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • CIP Lounge
 • Loyalty Lounge
 • Pranaam GVK Lounge

BOM 2 terminalas

BOM 2 terminalą sudaro 4 aukštai ir jame keleivius aptarnauja dauguma tarptautinių oro linijų, įskaitant „British Airways“, „Emirates“ ir „United“. BOM oro uoste vykdomi keleiviams skirti nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai 43 kryptimis.

Maistas Mumbajaus oro uoste

BOM oro uoste keliautojai gali rasti tradicinio indiško maisto ir gerai žinomo tarptautinio greitojo maisto parduotuvių. Tarptautinio terminalo (2 terminalo) išvykimo poilsio kambaryje (perėjus per saugumo patikrinimo punktą) yra maisto kvartalas.

Judėjimas Mumbajaus oro uoste

1 terminalą ir 2 terminalą skiria kilimo takai bei 3 mylių atstumas. Jei reikia nuvykti iš vieno terminalo į kitą, galiojančius lėktuvo bilietus turintys keleiviai gali nemokamai pasinaudoti Mumbajaus oro uosto autobusu. Turėsite iš naujo pereiti per saugumo patikrinimo punktą, todėl, jei keliaujate iš vieno terminalo į kitą, įsitikinkite, kad turite pakankamai laiko prieš jungiamąjį skrydį. 2 terminale yra 4 aukštai, 48 eskalatoriai ir 75 liftai. Terminale taip pat yra 42 judančios perėjos.

Ką veikti Mumbajaus oro uoste

Čatrapačio Šivadžio Maharajos oro uoste galima daug ką pamatyti, įskaitant daug pasirodymų ir parodų, vykdomų įvairiu metų laiku. Vaikai gali žaisti 2 terminalo 3 ir 4 aukštuose esančioje žaidimų zonoje. Norėdami Mumbajaus oro uoste apsipirkti, galėsite rinktis iš tradicinių Indijos mados parduotuvių ir tarptautinių mastu pripažintų parduotuvių.

Valiutos keitimas BOM oro uoste

Valiutos keityklų rasite visame BOM oro uoste: 1 terminalo atvykimo ir išvykimo zonose, taip pat – 2 terminalo 4 išvykimo aukšte (registracijos zona), 1 atvykimo aukšte, 2 atvykimo aukšte, 2 aukšte (vietinių skrydžių keleivių pervežimo zona), 4 aukšto SHA ir 2 atvykimo aukšte.

Viešbučiai netoli BOM oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli BOM, – aplink oro uostą rasite daug viešbučių ir apgyvendinimo vietų. Taip pat daug apgyvendinimo vietų yra 3 mylių atstumu nuo oro uosto nutolusiame Mumbajaus centre arba Hiranandani soduose.

Lankytinos vietos šalia BOM

 • Indijos transporto centras
 • Mumbajaus ISKCON šventykla
 • Juhu paplūdimys
 • Mani Bhavan (Mahatmos Gandžio namai)

Daugiau informacijos apie BOM oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.