Pereiti prie pagrindinio turinio

Finikso-Mesos tarptautinis oro uostas (aza)

Į Mesos oro uostas arba iš jo važiuokite su „Uber“. Užuot laukę AZA maršrutinio autobuso ar taksi, galite užsisakyti kelionę tiesiogiai programėlėje ir keliauti.

Mesa, Arizona 85212
+1 480-988-7600

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Finikso-Mesos tarptautinis oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Finikso-Mesos tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/25.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • UberXL

  1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • Komfortas

  1-4

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/6

Paėmimas iš Mesos oro uostas (AZA)

Užsakyti kelionę

Pasirinkite automobilį pagal grupės dydį ir turimą bagažą.

Informacijos žr. programėlėje

Paėmimo vieta gali priklausyti nuo to, kokią kelionę užsisakėte. Laikykitės programėlėje pateikiamų instrukcijų ir partnerio vairuotojo laukite arba prie šaligatvio krašto, arba nurodytoje paėmimo vietoje.

Patvirtinkite savo vietą

Eikite į paėmimo vietą, nurodytą programėlėje (įsidėmėkite, kad ji ne visada būna prie artimiausio išėjimo). Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Mesos oro uosto lankytojų informacija

Arizonoje, Mesoje, įkurtame Finikso-Mesos tarptautiniame oro uoste kasmet aptarnaujama daugiau kaip 1,3 milijono keleivių. AZA oro uostą ir Mesos centrą skiria maždaug 25 minučių kelio atstumas (idealiomis kelio ir eismo sąlygomis) arba 20 mylių (32 kilometrai). Iš Finikso centro AZA oro uostą pasieksite per maždaug 40 minučių, nes juos skiria 38 mylios (61 kilometras).

Mesos oro uosto terminalas

Charleso L. Williamso terminale – pagrindiniame Mesos oro uosto keleivių terminale – yra oro uosto vartai, parduotuvės ir restoranai. AZA oro uostu naudojasi trys oro linijos: „Allegiant“, „Swoop“ ir „WestJet“. Kadangi kai kurie skrydžiai yra sezoniniai ir gali būti keičiami, naujausios informacijos apie skrydžių rezervavimą rasite apsilankę oro linijos svetainėje.

Maistas Mesos oro uoste

Mesos oro uosto keleiviai maisto gali įsigyti keliose vietose. Galima papietauti restorane, kuriame patiekiami amerikietiški patiekalai, arba kavinėje, siūlančioje įvairų maistą, kepinius, kavą ir gėrimus, o dovanų parduotuvėje prekiaujama užkandžiais bei šaltais gėrimais.

Ką veikti Mesos oro uoste

Mėgstantys apsipirkti keleiviai Finikso-Mesos tarptautiniame oro uoste ras dvi parduotuves, siūlančias įsigyti įvairių prekių, įskaitant žurnalus, knygas, suvenyrus, dovanas ir užkandžius.

Viešbučiai netoli Mesos oro uosto

Nesvarbu, ar turite laukti tolesnio skrydžio, ar skrydis vėluos visą naktį, o gal ieškote vietos apsistoti šalia Finikso-Mesos tarptautinio oro uosto, galite rinktis iš daugybės viešbučių ir apgyvendinimo vietų netoliese: Čandleryje, Mesoje, Finikse ir kitur.

Lankytinos vietos šalia Mesos oro uosto

 • Papagų parkas Finikse
 • Rožių sodas Mesoje
 • Usery kalno regioninis parkas Mesoje

Daugiau informacijos apie AZA oro uostą žr. čia.

Facebook
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.