Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Pagrindinis > Kelionė > Oro uostai

Su „Uber“ kelionės į oro uostą ir iš jo yra geresnės

Užsisakykite kelionę į daugiau kaip 700 oro uostų visame pasaulyje. Daugelyje regionų taip pat galite iš anksto suplanuoti paėmimą arba išlaipinimą oro uoste.

search
Įveskite vietą.
Navigate right up
search
Įveskite atvykimo vietą

Rezervuokite kelionę į oro uostą iš anksto

Nuvykite į oro uostą ir iš jo – suplanuokite kelionę net 90 dienų į priekį.

Suplanuokite kelionę į oro uostą

„Uber Reserve“ suteikia pirmenybę kelionei, kai jums to reikia.*

Pasirūpinkite, kad automobilis jau lauktų, kai nusileisite**

Mūsų skrydžių sekimo technologija praneš vairuotojui, jei jūsų skrydis vėluos (arba įvyks anksčiau), kad jis galėtų atitinkamai pakoreguoti paėmimo laiką.

Užsisakykite iš anksto, turėdami lankstaus atšaukimo galimybę

Rezervuodami kelionę būsite tikri dėl kainos. Jei planai pasikeistų, galėsite nemokamai atšaukti užsakymą likus ne mažiau kaip vienai valandai iki suplanuoto paėmimo laiko.

Aktualiausi klausimai apie keliones į oro uostą ar iš jo

  • Kelionės kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, mokesčius, kelionės trukmę ir esamą paklausą.

    Norėdami sužinoti preliminarią kainą prieš užsakant, eikite čia ir užpildykite paėmimo bei išlaipinimo vietas. Užsakant kelionę faktinė kaina programėlėje bus atnaujinta remiantis realiais veiksniais.

  • Galimi kelionių variantai priklauso nuo jūsų buvimo vietos ir oro uosto taisyklių. Tiksliausią informaciją galite rasti apsilankę uber.com/go ir įvedę paėmimo bei išlaipinimo vietas.

  • Bagažo kiekis priklauso nuo automobilio modelio, keleivių skaičiaus ir jūsų pageidaujamo kelionės varianto. Pavyzdžiui, „UberX“ automobilyje paprastai telpa 2 lagaminai, o „UberXL“ automobilyje – 3 lagaminai. Kai jums priskiriamas vairuotojas, galite susisiekti su juo naudodami programėlę ir pasitikslinti.

  • Suplanuotas išlaipinimas galimas daugumoje oro uostų. Tačiau iš anksto rezervuotam paėmimui taikomos oro uosto taisyklės. Daugiau informacijos galite rasti pasirinkę oro uostą iš toliau pateikto sąrašo.

  • Jei norite užsisakyti kelionę pagal poreikį, rekomenduojame užsisakyti kelionę tik jau išlipus iš lėktuvo, praėjus muitinę (jei reikia) ir pasiėmus bagažą (jei turite). Išvenkite laukimo laiko mokesčių pasirinkdami tinkamus atvykimo vartus ir vadovaudamiesi programėlėje pateiktomis instrukcijomis, kad susitiktumėte su vairuotoju.

  • Skirtingiems kelionių variantams taikomi skirtingi lengvatiniai laikotarpiai. Jei keliaujate su „UberX“, „Uber Comfort“ ir „UberXL“ pagal poreikį, pasitikite vairuotoją per 2 minutes nuo jo atvykimo, kad nereikėtų mokėti laukimo laiko mokesčio. Naudodami „Uber Black“, „Uber Black SUV“, „Uber Premier“ ir „Uber Premier SUV“ turėsite 5 minutes. Keleiviai su negalia gali prašyti atleisti nuo laukimo laiko mokesčio.

    Kai pateiksite „Uber Reserve“ užsakymą, vairuotojui bus pranešta apie bet kokius jūsų skrydžio tvarkaraščio pakeitimus. Jei keliaujate su „UberX“, „Uber Comfort“ ir „UberXL“, pasitikite vairuotoją praėjus ne daugiau kaip 45 minutėms po skrydžio, nes vėliau bus taikomas vėlavimo mokestis. „Uber Black“, „Uber Black SUV“, „Uber Premier“ ir „Uber Premier SUV“ vairuotojus pasitikite per 60 minučių. Daugiau informacijos apie „Uber Reserve“.

Raskite oro uostą

Asia

India

Europe

North America

Canada

United States

South and Central America

Brazil

Mexico

*Atvykimo laikas yra tik apytikslis. Faktiniam atvykimui įtakos gali turėti nuo „Uber“ nepriklausantys veiksniai, pvz., eismo sąlygos.

**„Uber“ negarantuoja, kad vairuotojas priims jūsų kelionės užsakymą. Kelionė laikoma patvirtinta, kai gaunate informaciją apie vairuotoją. Jei vairuotojas priėmė jūsų kelionės užsakymą, „Uber“ negarantuoja, kad jis atvyks iki nusileis jūsų lėktuvas.

***Keliones į šiuos oro uostus galima užsisakyti naudojantis „Grab“ programėle, kuri nepriklauso „Uber“. „Uber“ nėra atsakinga už trečiųjų šalių produktus ir paslaugas.