דילוג לתוכן הראשי

נמל התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו (sfo)

מחפשים חלופה נמל התעופה בסן פרנסיסקו לשאטל או למונית המסורתית? לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה SFO לנאפה או מעמק הסיליקון לנמל התעופה SFO, אפשר להגיע ליעד עם אפליקציית Uber שאותה אתה כבר מכיר. באפשרותך לבקש נסיעה אל היעד וממנו בלחיצתSFO כפתור.

סן פרנסיסקו, קליפורניה 94128
+1 650-821-8211

להזמין מראש נסיעה עם Uber מנמל התעופה נמל התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו

באפשרותך להזמין היום נסיעה עם Uber אל נמל התעופה נמל התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו ולהשלים את ההכנות שלך. אפשר לבקש נסיעה עד 30 ימים לפני הטיסה, בכל עת ובכל יום בשנה.
יעד
בחירת תאריך ושעה

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/27.

ייתכן שאפשרות הנסיעה Uber Reserve לא זמינה במקום האיסוף שלך

נסיעות חכמות יותר

להזמין נסיעות ברחבי העולם

Tap a button now and get airport transportation at more than 600 major hubs.

להתנייד כמו מקומי

לתת לאפליקציה ולנהג לדאוג לפרטים הקטנים, ולהסיר כל דאגה מהצורך לנווט בעיר החדשה.

להרגיש בבית עם Uber

ליהנות מפיצ'רים אהובים, מחירים קבועים מראש ותשלום ללא מזומן, גם בעיר חדשה.

דרכים לנסוע עם Uber באזור

1/3

איסוף מהכתובת נמל התעופה בסן פרנסיסקו (SFO)

יש לבקש נסיעה כשהכול מוכן לתזוזה

יש לבחור אפשרות נסיעה שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

בבקשת נסיעה עם UberX, UberPool, או Express Pool מטרמינל 1-3, יש לעקוב אחרי השילוט של נמל התעופה לקומה 5 של החניון.

אם הזמנת מהטרמינל הבינלאומי Uber Comfort, UberXL, Select, Black, Black SUV, או כל מוצר אחר, אפשר לאסוף אותך מהמדרכה בקומת הטיסות היוצאות.

יש לפגוש את הנהג במקום האיסוף הייעודי

בטרמינל 1-3, האיסופים של UberX, ‏‏UberXL, ‏‏UberPool‏ ו-Express Pool מתבצעים בקומה 5 של חניון טיסות הפנים ואילו שאר האיסופים בטרמינלים 1-3 מתבצעים לצד המדרכה בקומת הטיסות היוצאות (קומה שנייה, טיסות פנים).

החל מ-20 בנובמבר 2019, יתבצעו איסופים של Comfort,‏ XL ו-Select. לאחר מכן, לא ניתן יהיה עוד לבצע איסופים מאיזור החניון בקומה 5.

כל האיסופים בטרמינל הטיסות הבינלאומיות, מתבצעים לצד המדרכה השנייה בקומת הטיסות היוצאות (קומה 3, טיסות בינלאומיות).

אשר את המיקום שלך

בעת בקשת נסיעה מהחניה של טיסות הפנים, באפשרותך להזין את אות האגף שלך כדי לעזור לנהג למצוא אותך. בטרמינל 1, האגפים B1-3 ו-C1-3 נמצאים בשימוש. בטרמינל 2, האגפים D1-6 ו-E1-3 F נמצאים בשימוש. בטרמינל 3, האגפים F1-6 ו-F/G 1-3 נמצאים בשימוש.

בעת בקשת נסיעה משפת המדרכה (Comfort, XL, Select, Black, ו-Black SUV בלבד), באפשרותך להזין את מספר הטרמינל והשער שלך כדי שהנהג יוכל למצוא אותך.

מפה של נמל התעופה נמל התעופה בסן פרנסיסקו

טרמינלים 1-3 משמשים לטיסות פנים וטרמינלים A ו-G משמשים לטיסות בינלאומיות. שלושה חניונים מספקים גישה לטרמינלים באמצעות רכבת AirTrain ושביל הליכה.

שאלות נפוצות של נוסעים

 • כן. יש ללחוץ כאן להצגת רשימה של נמלי תעופה ברחבי העולם שבהם ניתן לבקש נסיעה עם Uber.

 • העלות של נסיעה עם Uber לנמל התעופה SFO (או ממנו) תלויה במספר גורמים, כגון סוג הנסיעה המבוקש, הערכת המרחק והזמן של הנסיעה, האגרות והביקוש באותו זמן לנסיעות.

  אפשר לראות את הערכת המחיר לפני בקשת הנסיעה על ידי הזנה של נקודת האיסוף והיעד במעריך המחיר של Uber למעלה. לאחר מכן, בעת בקשת הנסיעה, יופיע באפליקציה המחיר בפועל על בסיס הגורמים הנכונים לאותו זמן.

 • מקומות האיסוף עשויים להיקבע בהתאם לסוג הנסיעה המבוקשת ולגודל נמל התעופה. יש לפעול בהתאם להוראות באפליקציה כדי לפגוש את הנהג. אפשר גם לחפש שילוט לעבר האזורים הייעודיים לשיתוף נסיעות בנמל התעופה.

  אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

 • קוד נמל התעופה SFO מייצג את שם העיר סן פרנסיסקו, כשהאות O ככל הנראה מציינת את האות האחרונה בשם העיר.

מידע נוסף

רוצה לקבל מידע על נהיגה עם Uber?

ממקומות מומלצים לאיסוף נוסעים ועד נסיעה בהתאם לחוקים ולתקנות, אנחנו מזמינים אותך לגלות איך ליהנות מנסיעות נוחות יותר לנמל התעופה וממנו.

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-600 נמלי תעופה ברחבי העולם.

מידע למבקרים בנמל התעופה SFO

נמל התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו (SFO) הוא נמל התעופה הגדול ביותר בצפון קליפורניה. נמל התעופה מרוחק כ-15 מייל (24 קילומטר) מדרום למרכז סן פרנסיסקו, כך שנוסעים יכולים להגיע בקלות ממנו לסן פרנסיסקו ומסן פרנסיסקו אליו. הנסיעה ממרכז סן פרנסיסקו לנמל התעופה אורכת כ-30 דקות כשתנאי הדרך והתנועה אידיאליים.

הטרמינלים בנמל התעופה SFO

נמל התעופה SFO מחולק לארבעה טרמינלים: 1, ‏2, ‏3 והטרמינל הבינלאומי של נמל התעופה של סן פרנסיסקו, שכולל את אזורי העלייה למטוס A ו-G. הטרקלינים של נמל התעופה של סן פרנסיסקו ממוקמים בכל הטרמינלים. אפשר לתכנן את הנסיעה באמצעות הפרטים שבהמשך.

טרמינל 1 בנמל התעופה SFO

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • טרקלין Delta Sky Club

טרמינל 2 בנמל התעופה SFO

 • Alaska
 • American
 • טרקלין American Airlines Admirals Club

טרמינל 3 בנמל התעופה SFO

 • United
 • טרקלין American Express Centurion
 • טרקלין United Club ‏(3)

הטרמינל הבינלאומי של נמל התעופה SFO

עלייה לטיסות הבינלאומיות בנמל התעופה SFO מתבצעת באזורים A ו-G. נמל התעופה SFO מציע טיסות ישירות ליותר מ-45 ערים בינלאומיות עם 39 חברות תעופה בינלאומיות. בטרמינל הבינלאומי אפשר למצוא מעל 10 טרקלינים, כולל הטרקלין של Air France – KLM והטרקלין Virgin Atlantic Clubhouse.

אפשרויות אכילה בנמל התעופה SFO

נמל התעופה מציע יותר מ-60 אפשרויות אכילה, כולל ברים, בתי קפה ומסעדות עם שירות לשולחן. נוסעים שרוצים לאכול לפני הבידוק הביטחוני, מוזמנים להגיע למתחם האוכל המרכזי שממוקם ליד אזור העלייה למטוס A בטרמינל הבינלאומי. לאחר הבידוק הביטחוני, נוסעים יכולים לקנות חטיף או ארוחה באזור הקניות של טרמינל 2 ליד אזור העלייה למטוס D. בטרמינל 3 אפשר ליהנות ממתחם אוכל נוסף שנמצא ליד שערים 80-90.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה SFO

AirTrain, השאטל של נמל התעופה SFO, משמש כמערכת הסעת הנוסעים החינמית בטרמינל ומחבר בין כל הטרמינלים והחניונים. בטרמינלים 1, ‏2 או 3, התחנה של מערכת ה-AirTrain ממוקמת בקומת הביניים של הקומה שלישית, מול הגשר. בטרמינל הבינלאומי של נמל התעופה של סן פרנסיסקו, הגישה ל-AirTrain מתבצעת בקומה הרביעית. שני הקווים של המערכת, הקו האדום והקו הכחול, פועלים 24 שעות ביממה ומגיעים כל ארבע דקות. מערכת ה-AirTrain גם מתחברת למערכת Bay Area Rapid Transit ‏(BART), מערכת תחבורה ציבורית אזורית, בתחנה Garage G AirTrain/BART.

מה לעשות בנמל התעופה SFO

הפעילויות והאטרקציות בנמל התעופה של סן פרנסיסקו כוללות מוזיאון וספרייה שמציגים תערוכות ברחבי נמל התעופה בנושאים כמו אומנות, היסטוריה של התעופה, תרבות מקומית ועוד. ילדים יכולים ליהנות מאזורי המשחקים האינטראקטיביים בטרמינל 2 באזור העלייה למטוס D ובטרמינל 3 באזורי העלייה למטוס E ו-F. אתרי ספא ממוקמים בכל טרמינל של נמל התעופה SFO.

המרת מטבע בנמל התעופה SFO

הדלפקים והמכונות להמרת מטבעות בנמל התעופה SFO ממוקמים לאורך הטרמינל הבינלאומי. הדלפק הראשי נמצא ליד שער 5.

בתי מלון בסביבת נמל התעופה SFO

לא משנה אם יש לך עצירת ביניים, עיכוב בטיסת לילה או שיש לך צורך במקום ללון בו ליד נמל התעופה SFO, יש יותר מ-50 בתי מלון ואפשרויות לינה בסביבה.

מוקדי עניין בקרבת נמל התעופה SFO

 • כלא אלקטרז
 • פישרמנ'ס וורף
 • גשר שער הזהב
 • ארץ היין, מחוזות נאפה וסונומה

פייסבוק
Instagram
טוויטר

דף זה כולל מידע מאתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי שאינם תחת פיקוחה של Uber והוא עשוי להשתנות או להתעדכן מעת לעת. כל המידע שנכלל בדף זה ואינו קשור באופן ישיר ל-Uber או לפעולות שלה, משמש למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להסתמך עליו או לפרשו כאחריות מכל סוג שהיא, לא באופן מפורש ולא באופן משתמע, לגבי המידע הנכלל בזאת. חלק מהדרישות והאפשרויות משתנות בהתאם למדינה, לאזור ולעיר. מבצע ההנחה תקף למשתמשים חדשים בלבד. לא ניתן לשלב את המבצע עם הצעות אחרות והוא לא חל על טיפים. זמינות מוגבלת. ההצעה והתנאים כפופים לשינוי.