דילוג לתוכן הראשי
Uber
Uber

נמל התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו (SFO)

לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה SFO אל נאפה או מעמק הסיליקון אל נמל התעופה SFO, אפשר לנסוע עם Uber לנמל התעופה או ממנו בכל עת.

סן פרנסיסקו, CA 94128
+1 650-821-8211

לנסוע בדרך חכמה יותר

לבקש נסיעה מסביב לעולם

ליהנות מנסיעה בלחיצת כפתור ביותר מ-500 נמלי תעופה מרכזיים ברחבי העולם.

להתנייד כמו תושב המקום

למה לא לאפשר לאפליקציה ולנהג לדאוג לכל הפרטים ולהסיר מעצמך את הלחץ שמתלווה לניווט בעיר לא מוכרת?

להרגיש בבית עם Uber

אפשר ליהנות מהאפשרויות האהובות עליך, כולל מחיר ידוע מראש ותשלום ללא מזומן, גם אם הגעת למקום חדש.

מעריך המחיר של Uber

מחירי דוגמה לנוסעים הם הערכות בלבד ולא משקפים שינויים בגין הנחות, פקקי תנועה או גורמים אחרים. תעריפים קבועים ועמלות מינימום עשויים לחול. המחירים בפועל עשויים להשתנות.

אפשרויות נסיעה

 • UberX1-4

  נסיעות יומיות במחירים נוחים

 • Comfort1-4

  Newer cars with extra legroom

 • Pool1-2

  נסיעות משותפות, עלויות נמוכות

איך לבקש נסיעה מנמל התעופה SFO

יש לבקש נסיעה כשהכול מוכן לתזוזה

ניתן לבחור אפשרות נסיעה שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

בבקשת נסיעה עם UberX, ‏UberXL, ‏UberPool ‏Express Pool או Select מטרמינל 1-3, יש ללכת לאורך המעבר העילי המקשר לקומה 5 של חניון טיסות הפנים. יש לבקש נסיעה רק לאחר ההגעה לחניון.

בבקשת נסיעה עם Black, ‏Black SUV,‏ WAV או כל מוצר אחר מטרמינל הטיסות הבינלאומיות, אפשר לבקש מקומת הטיסות היוצאות.

יש לפגוש את הנהג במקום האיסוף הייעודי

בטרמינל 1-3, האיסופים של UberX, ‏UberXL, ‏UberPool, ‏Express Pool ו-Select מתבצעים בקומה חמש של חניון טיסות הפנים ואילו שאר האיסופים בטרמינלים 1-3 מתבצעים לצד המדרכה בקומת הטיסות היוצאות (קומה שתיים, טיסות פנים).

כל האיסופים בטרמינל הטיסות הבינלאומיות, כולל UberPool ו-Express Pool, מתבצעים לצד המדרכה השנייה בקומת הטיסות היוצאות (קומה 3, טיסות בינלאומיות).

אישור המיקום שלך

בעת בקשת נסיעה מהחניה של טיסות הפנים, באפשרותך להזין את אות האגף שלך כדי לעזור לנהג למצוא אותך. בטרמינל 1, האגפים B1-3 ו-C1-3 נמצאים בשימוש. בטרמינל 2, האגפים D1-6 ו-E1-3 F נמצאים בשימוש. בטרמינל 3, האגפים F1-6 ו-F/G 1-3 נמצאים בשימוש.

בעת בקשת נסיעה משפת המדרכה (Black, ‏Black SUV ו-WAV בלבד), באפשרותך להזין את מספר הטרמינל והשער שלך כדי שהנהג יוכל למצוא אותך.

מפה של נמל התעופה נמל התעופה SFO

טרמינלים 1-3 משמשים לטיסות פנים וטרמינלים A ו-G משמשים לטיסות בינלאומיות. שלושה חניונים מספקים גישה לטרמינלים באמצעות רכבת AirTrain ושביל הליכה.

שאלות נפוצות של נוסעים

כן. יש ללחוץ כאן להצגת רשימה של נמלי תעופה ברחבי העולם שבהם ניתן לבקש נסיעה עם Uber.

העלות של נסיעה עם Uber לנמל התעופה SFO (או ממנו) תלויה במספר גורמים, כגון סוג הנסיעה המבוקש, הערכת המרחק והזמן של הנסיעה, האגרות והביקוש באותו זמן לנסיעות.

אפשר לראות את הערכת המחיר לפני בקשת הנסיעה על ידי הזנה של נקודת האיסוף והיעד במעריך המחיר של Uber למעלה. לאחר מכן, בעת בקשת הנסיעה, יופיע באפליקציה המחיר בפועל על בסיס הגורמים הנכונים לאותו זמן.

מקומות האיסוף עשויים להיקבע בהתאם לסוג הנסיעה המבוקשת ולגודל נמל התעופה. יש לפעול בהתאם להוראות באפליקציה למפגש עם הנהג. אפשר גם לחפש שילוט לעבר האזורים הייעודיים לשיתוף נסיעות בנמל התעופה.

אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

קוד נמל התעופה SFO מייצג את שם העיר סן פרנסיסקו, כשהאות O ככל הנראה מציינת את האות האחרונה בשם העיר.

מידע נוסף

רוצה לקבל מידע על נהיגה עם Uber?

ממקומות מומלצים לאיסוף נוסעים ועד נסיעה בהתאם לחוקים ולתקנות, אנחנו מזמינים אותך לגלות איך ליהנות מנסיעות נוחות יותר לנמל התעופה וממנו.

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-500 נמלי תעופה ברחבי העולם.

מידע למבקרים בנמל התעופה SFO

נמל התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו (SFO) הוא נמל התעופה הגדול ביותר בצפון קליפורניה. נמל התעופה מרוחק כ-15 מייל (24 קילומטר) מדרום למרכז סן פרנסיסקו, כך שנוסעים יכולים להגיע בקלות ממנו לסן פרנסיסקו ומסן פרנסיסקו אליו. הנסיעה ממרכז סן פרנסיסקו לנמל התעופה אורכת כ-30 דקות כשתנאי הדרך והתנועה אידיאליים.

הטרמינלים בנמל התעופה SFO

נמל התעופה SFO מחולק לארבעה טרמינלים: 1, ‏2, ‏3 והטרמינל הבינלאומי של נמל התעופה של סן פרנסיסקו, שכולל את אזורי העלייה למטוס A ו-G. הטרקלינים של נמל התעופה של סן פרנסיסקו ממוקמים בכל הטרמינלים. אפשר לתכנן את הנסיעה באמצעות הפרטים שבהמשך.

טרמינל 1 בנמל התעופה SFO

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • טרקלין Delta Sky Club

טרמינל 2 בנמל התעופה SFO

 • Alaska
 • American
 • טרקלין American Airlines Admirals Club

טרמינל 3 בנמל התעופה SFO

 • United
 • טרקלין American Express Centurion
 • טרקלין United Club ‏(3)

הטרמינל הבינלאומי של נמל התעופה SFO

עלייה לטיסות הבינלאומיות בנמל התעופה SFO מתבצעת באזורים A ו-G. נמל התעופה SFO מציע טיסות ישירות ליותר מ-45 ערים בינלאומיות עם 39 חברות תעופה בינלאומיות. בטרמינל הבינלאומי אפשר למצוא מעל 10 טרקלינים, כולל הטרקלין של Air France – KLM והטרקלין Virgin Atlantic Clubhouse.

אפשרויות אכילה בנמל התעופה SFO

נמל התעופה מציע יותר מ-60 אפשרויות אכילה, כולל ברים, בתי קפה ומסעדות עם שירות לשולחן. נוסעים שרוצים לאכול לפני הבידוק הביטחוני, מוזמנים להגיע למתחם האוכל המרכזי שממוקם ליד אזור העלייה למטוס A בטרמינל הבינלאומי. לאחר הבידוק הביטחוני, נוסעים יכולים לקנות חטיף או ארוחה באזור הקניות של טרמינל 2 ליד אזור העלייה למטוס D. בטרמינל 3 אפשר ליהנות ממתחם אוכל נוסף שנמצא ליד שערים 80-90.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה SFO

AirTrain, השאטל של נמל התעופה SFO, משמש כמערכת הסעת הנוסעים החינמית בטרמינל ומחבר בין כל הטרמינלים והחניונים. בטרמינלים 1, ‏2 או 3, התחנה של מערכת ה-AirTrain ממוקמת בקומת הביניים של הקומה שלישית, מול הגשר. בטרמינל הבינלאומי של נמל התעופה של סן פרנסיסקו, הגישה ל-AirTrain מתבצעת בקומה הרביעית. שני הקווים של המערכת, הקו האדום והקו הכחול, פועלים 24 שעות ביממה ומגיעים כל ארבע דקות. מערכת ה-AirTrain גם מתחברת למערכת Bay Area Rapid Transit ‏(BART), מערכת תחבורה ציבורית אזורית, בתחנה Garage G AirTrain/BART.

מה לעשות בנמל התעופה SFO

הפעילויות והאטרקציות בנמל התעופה של סן פרנסיסקו כוללות מוזיאון וספרייה שמציגים תערוכות ברחבי נמל התעופה בנושאים כמו אומנות, היסטוריה של התעופה, תרבות מקומית ועוד. ילדים יכולים ליהנות מאזורי המשחקים האינטראקטיביים בטרמינל 2 באזור העלייה למטוס D ובטרמינל 3 באזורי העלייה למטוס E ו-F. אתרי ספא ממוקמים בכל טרמינל של נמל התעופה SFO.

המרת מטבע בנמל התעופה SFO

הדלפקים והמכונות להמרת מטבעות בנמל התעופה SFO ממוקמים לאורך הטרמינל הבינלאומי. הדלפק הראשי נמצא ליד שער 5.

בתי מלון בסביבת נמל התעופה SFO

לא משנה אם יש לך עצירת ביניים, עיכוב בטיסת לילה או שיש לך צורך במקום ללון בו ליד נמל התעופה SFO, יש יותר מ-50 בתי מלון ואפשרויות לינה בסביבה.

מוקדי עניין בקרבת נמל התעופה SFO

 • כלא אלקטרז
 • פישרמנ'ס וורף
 • גשר שער הזהב
 • ארץ היין, מחוזות נאפה וסונומה

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה SFO כאן.

פייסבוק
Instagram
טוויטר