דילוג לתוכן הראשי

נמל התעופה הבינלאומי של פיטסבורג (pit)

מחפשים חלופה לשאטל או למונית נמל התעופה של פיטסבורג המסורתית? לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה של פיטסבורג לגן החיות של פיטסבורג או ממרכז העיר ל-PIT, אפשר להגיע ליעד עם אפליקציית Uber שאותה אתה כבר מכיר. אפשר להזמין נסיעה אל PIT וממנו בהקשה על לחצן.

1000 Airport Boulevard, פיטסבורג, PA 15231
+1 412-472-3525

להזמין מראש נסיעה עם Uber מנמל התעופה נמל התעופה הבינלאומי של פיטסבורג

באפשרותך להזמין היום נסיעה עם Uber אל נמל התעופה נמל התעופה הבינלאומי של פיטסבורג ולהשלים את ההכנות שלך. אפשר לבקש נסיעה עד 30 ימים לפני הטיסה, בכל עת ובכל יום בשנה.
יעד
בחירת תאריך ושעה

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/24.

ייתכן שאפשרות הנסיעה Uber Reserve לא זמינה במקום האיסוף שלך

נסיעות חכמות יותר

להזמין נסיעות ברחבי העולם

הקליקו לקבלת הסעות ממעל ל-500 נמלי תעופה מרכזיים.

להתנייד כמו מקומי

לתת לאפליקציה ולנהג לדאוג לפרטים הקטנים, ולהסיר כל דאגה מהצורך לנווט בעיר החדשה.

להרגיש בבית עם Uber

ליהנות מפיצ'רים אהובים, מחירים קבועים מראש ותשלום ללא מזומן, גם בעיר חדשה.

דרכים לנסוע עם Uber באזור

1/5

איסוף מהכתובת נמל התעופה של פיטסבורג (PIT)

כדי להזמין נסיעה, יש לפתוח את האפליקציה

כשאתה מוכן לתזוזה, אפשר לפתוח את אפליקציית Uber ולהזמין נסיעה ליעד שלך. ניתן לבחור את אפשרות התחבורה לנמל התעופה PIT שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

יש לצאת ממקום איסוף הכבודה

יישלחו אליך הוראות לגבי נקודות האיסוף מנמל התעופה של פיטסבורג, ישירות באפליקציה. לאחר היציאה מדלת 4, יש להתקדם לאזור האיסוף ליד שפת המדרכה הסגולה.

מפגש עם הנהג

יש ללכת למקום האיסוף של PIT שהוקצה לך בהתאם להוראות באפליקציה. לתשומת לבך: מיקום זה לא יהיה תמיד ביציאה הקרובה ביותר אליך. שם הנהג, מספר לוחית הרישוי וצבע הרכב יופיעו באפליקציה. יש לאמת שזו הנסיעה שלך לפני הכניסה לרכב. אם אינך מוצא את הנהג, יש ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

מפה של נמל התעופה נמל התעופה של פיטסבורג

בנמל התעופה של פיטסבורג יש שני מבנים מרכזיים, טרמינל Landside וטרמינל Airside. טרמינל Airside מורכב מארבע רחבות, כשרחבה C משרתת את כל הטיסות הבינלאומיות הנכנסות.

שאלות נפוצות של נוסעים

 • כן. יש ללחוץ כאן להצגת רשימה של נמלי תעופה ברחבי העולם שבהם ניתן לבקש נסיעה עם Uber.

 • העלות של נסיעה עם Uber לנמל התעופה PIT (או ממנו) תלויה בגורמים שכוללים את סוג הנסיעה המבוקש, הערכת המרחק והזמן של הנסיעה, האגרות והביקוש באותו זמן לנסיעות.

  אפשר לראות את הערכת המחיר לפני בקשת הנסיעה על ידי הזנה של נקודת האיסוף והיעד במעריך המחיר של Uber למעלה. לאחר מכן, בעת בקשת הנסיעה, יופיע באפליקציה המחיר בפועל על בסיס הגורמים הנכונים לאותו זמן.

 • מקומות האיסוף עשויים להיקבע בהתאם לסוג הנסיעה המבוקשת ולגודל נמל התעופה. יש לפעול בהתאם להוראות באפליקציה כדי לפגוש את הנהג. אפשר גם לחפש שילוט לעבר האזורים הייעודיים לשיתוף נסיעות בנמל התעופה.

  אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

מידע נוסף

רוצה לקבל מידע על נהיגה עם Uber?

ממקומות מומלצים לאיסוף נוסעים ועד נסיעה בהתאם לחוקים ולתקנות, אנחנו מזמינים אותך לגלות איך ליהנות מנסיעות נוחות יותר לנמל התעופה וממנו.

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-600 נמלי תעופה ברחבי העולם.

מידע למבקרים בנמל התעופה של פיטסבורג

נמל התעופה הבינלאומי של פיטסבורג (PIT) נמצא במקום ה-47 בארה"ב מבחינת עומס והוא משרת מעל שמונה מילון נוסעים מדי שנה. הוא רחוק 18 מייל (29 קילומטר) ממרכז פיטסבורג, כ-20 דקות נסיעה בתנאי כביש ותנועה אידיאליים.

הטרמינלים בנמל התעופה של פיטסבורג

נמל התעופה PIT כולל שני מבני טרמינל עיקריים: טרמינל Landside וטרמינל Airside. טרמינל Landside כולל את מקום איסוף הכבודה, עמדות הכרטוס, עמדות הבידוק הביטחוני והתחבורה היבשתית. טרמינל Airside כולל ארבע רחבות (A, ‏B, ‏C ו-D) ובסך הכול 75 שערים. הטרקלינים בנמל התעופה של פיטסבורג ממוקמים בטרמינלים B ו-C. אפשר לתכנן את הנסיעה באמצעות הפרטים שבהמשך.

רחבה A של טרמינל Airside בנמל התעופה PIT

 • Air Canada
 • Boutique
 • Southwest
 • United

רחבה B של טרמינל Airside בנמל התעופה PIT

 • Alaska
 • American
 • Southern Airways Express
 • Spirit
 • טרקלין American Airlines Admirals Club

רחבה C של טרמינל Airside בנמל התעופה PIT

 • Allegiant
 • British Airways
 • Condor
 • WOW
 • טרקלין The Club

רחבה D של טרמינל Airside בנמל התעופה PIT

 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue

הטרמינל הבינלאומי בנמל התעופה PIT

הטיסות הבינלאומיות בנמל התעופה של פיטסבורג נוחתות ברחבה C של טרמינל Airside וממריאות ממנו. רחבה זו כוללת את שערים C51 עד C61. נמל התעופה PIT מציע טיסות ישירות ליותר מ-20 יעדים בינלאומיים.

אפשרויות אכילה בנמל התעופה של פיטסבורג

בנמל התעופה PIT אפשר למצוא יותר מ-30 אפשרויות אכילה בטרמינלים Landside ו-Airside, כולל ברים, בתי קפה, קיוסקים ומסעדות עם שירות לשולחן. אפשרויות האכילה בנמל התעופה של פיטסבורג נעות מאוכל אמריקאי טיפוסי למאכלים בינלאומיים.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה של פיטסבורג

נוסעים בנמל התעופה PIT יכולים להשתמש ב-People Mover, מערכת רכבות תחתית אוטומטית שמחברת בין טרמינל Landside לטרמינל Airside. בנוסף, לנוחיות הנוסעים, התחבורה בנמל התעופה של פיטסבורג מתבצעת באמצעות מסועי לכת ליד כל רחבה.

מה לעשות בנמל התעופה של פיטסבורג

האומנות בתוכנית של נמל התעופה הבינלאומי של פיטסבורג מציגה לראווה יצירות של אמנים מקומיים, אזוריים, לאומיים ובינלאומיים. התערוכות מוצגות בטרמינל Landside וברחבה C של טרמינל Airside. טרקלין לילדים נמצא ברחבה C של טרמינל Airside ואפשר ליהנות בו ממיצבים אינטראקטיביים וממתקני משחקים. אתרי ספא ממוקמים ברחבה B ובמרכז טרמינל Airside.

המרת מטבע בנמל התעופה של פיטסבורג

הדלפקים להמרת מטבעות בנמל התעופה של פיטסבורג נמצאים בטרמינל Landside בקומת התחבורה.

בתי מלון בסביבת פיטסבורג

לא משנה אם יש לך עצירת ביניים, עיכוב בטיסת לילה או שיש לך צורך במקום ללון בו ליד נמל התעופה PIT, יש יותר מ-25 בתי מלון ואפשרויות לינה בסביבה.

מוקדי עניין בסביבת נמל התעופה של פיטסבורג

 • קתדרלת ההשכלה
 • Grandview Overlook
 • הקונסרבטוריון והגנים הבוטניים של פיטסבורג
 • Raccoon Creek State Park, Hookstown

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה PIT כאן.

פייסבוק
Instagram
טוויטר

דף זה כולל מידע מאתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי שאינם תחת פיקוחה של Uber והוא עשוי להשתנות או להתעדכן מעת לעת. כל המידע שנכלל בדף זה ואינו קשור באופן ישיר ל-Uber או לפעולות שלה, משמש למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להסתמך עליו או לפרשו כאחריות מכל סוג שהיא, לא באופן מפורש ולא באופן משתמע, לגבי המידע הנכלל בזאת. חלק מהדרישות והאפשרויות משתנות בהתאם למדינה, לאזור ולעיר. מבצע ההנחה תקף למשתמשים חדשים בלבד. לא ניתן לשלב את המבצע עם הצעות אחרות והוא לא חל על טיפים. זמינות מוגבלת. ההצעה והתנאים כפופים לשינוי.