דילוג לתוכן הראשי

נמל התעופה Paris-Orly (ory)

מחפשים חלופה לשאטל או למונית נמל התעופה Orly המסורתית? לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה Orly לפריז או מפריז לנמל התעופה Orly, אפשר להגיע ליעד עם אפליקציית Uber שאותה אתה כבר מכיר. אפשר להזמין נסיעה אל ORY וממנו בהקשה על לחצן.

94390 Orly, France
+33 1 70 36 39 50
0892 56 39 50

להזמין מראש נסיעה עם Uber מנמל התעופה נמל התעופה Paris-Orly

באפשרותך להזמין היום נסיעה עם Uber אל נמל התעופה נמל התעופה Paris-Orly ולהשלים את ההכנות שלך. אפשר לבקש נסיעה עד 30 ימים לפני הטיסה, בכל עת ובכל יום בשנה.
יעד
בחירת תאריך ושעה

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/03/31.

ייתכן שאפשרות הנסיעה Uber Reserve לא זמינה במקום האיסוף שלך

נסיעות חכמות יותר

להזמין נסיעות ברחבי העולם

הקליקו לקבלת הסעות ממעל ל-500 נמלי תעופה מרכזיים.

להתנייד כמו מקומי

לתת לאפליקציה ולנהג לדאוג לפרטים הקטנים, ולהסיר כל דאגה מהצורך לנווט בעיר החדשה.

להרגיש בבית עם Uber

ליהנות מפיצ'רים אהובים, מחירים קבועים מראש ותשלום ללא מזומן, גם בעיר חדשה.

דרכים לנסוע עם Uber באזור

 • UberX Priority

  1-4

  איסוף מהיר יותר

 • UberX

  1-4

  נסיעות חסכוניות יומיומיות

 • Berline

  1-4

  High end cars with top-rated drivers

 • Uber Comfort

  1-4

  רכבים חדשים עם מרווח נוסף לרגליים

 • ואן יוקרה

  1-6

  High end cars for 6 with top-rated drivers

 • ירוק

  1-4

  כלי רכב חשמליים והיברידיים

1/6

איסוף מהכתובת נמל התעופה Orly (ORY)

כדי להזמין נסיעה, יש לפתוח את האפליקציה

כשאתה מוכן לתזוזה, אפשר לפתוח את אפליקציית Uber ולהזמין נסיעה ליעד שלך. ניתן לבחור את אפשרות התחבורה לנמל התעופה ORY שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

יש לעקוב אחר ההוראות באפליקציה

יישלחו אליך הוראות לגבי נקודות האיסוף נמל התעופה Orly ישירות באפליקציה. מקומות האיסוף עשויים להשתנות בהתאם לטרמינל. בנוסף, ייתכן ששילוט על איסוף של שיתוף נסיעות יהיה זמין ב-נמל התעופה Paris-Orly.

מפגש עם הנהג

יש ללכת למקום האיסוף של ORY שהוקצה לך בהתאם להוראות באפליקציה. לתשומת לבך: מיקום זה לא יהיה תמיד ביציאה הקרובה ביותר אליך. שם הנהג, מספר לוחית הרישוי וצבע הרכב יופיעו באפליקציה. יש לאמת שזו הנסיעה שלך לפני הכניסה לרכב. אם אינך מוצא את הנהג, יש ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

טיפים לנמל התעופה Orly

רשת WiFi בנמל התעופה Orly

רשת ה-WiFi זמינה לנוסעים בנמל התעופה Orly דרך Paris Aéroport. מחירי ההתחברות הרגילים נעים בין € 2.90 ל-20 דקות עד € 5.90 לשעה. כמו כן, קיים שירות מקיף יותר ל-24 שעות בעלות של € 9.90.

חניה בנמל התעופה Paris-Orly

בנמל התעופה Paris-Orly יש שבעה חניונים, כולם פתוחים 24/7. האפשרויות כוללות חניה לטווח קצר, חניה לטווח ארוך, בנוסף לנתיבים ומקומות חניה מיוחדים לאופנועים ולבעלי מוגבלות. כמו כן, קיימת חניה למנויים ולמזמינים מראש בלבד.

המרת מטבע בנמל התעופה Orly

בנמל התעופה Orly נמצא סניף של Travelex להמרת מטבע באולם A בטרמינל הדרומי. אפשר להזמין כסף מראש באינטרנט ולאסוף אותו בדלפק, לקבל כרטיס בנק טעון או למשוך מט"ח באחד הכספומטים הממוקמים ברחבי הטרמינלים.

שאלות נפוצות של נוסעים

 • גם בנמל התעופה ORY אפשר ליהנות מהשירותים של Uber ולנסוע בנוחות ליעד שלך.

 • מקומות האיסוף של Uber בנמלי תעופה כפופים לשינוי, לכן, על מנת למצוא את מקום האיסוף, מומלץ לבדוק תמיד באפליקציית Uber לאחר בקשת נסיעה.

 • גם אם מרחק הנסיעה לא כל כך ארוך, גורמים כמו זמן, עומס תנועה ומשתנים נוספים עשויים להשפיע על התעריפים של Uber לנסיעה לנמל התעופה Orly וממנו. ניתן לבדוק במעריך המחיר של Uber מהם המחירים המשוערים לנסיעה.

 • זמן ההמתנה לאיסוף יכול להשתנות בהתאם לשעת היום, למספר הנהגים על הכביש ולגורמים אחרים.

מידע נוסף

רוצה לקבל מידע על נהיגה עם Uber?

ממקומות מומלצים לאיסוף נוסעים ועד נסיעה בהתאם לחוקים ולתקנות, אנחנו מזמינים אותך לגלות איך ליהנות מנסיעות נוחות יותר לנמל התעופה וממנו.

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-600 נמלי תעופה ברחבי העולם.

הטרמינלים בנמל התעופה Orly

Uber היא הבחירה האידיאלית לנוסעים שממריאים מנמל התעופה Paris-Orly ‏(ORY). במרחק 19 קילומטר (12 מייל) בלבד מדרום לפריז, נמל התעופה Orly הוא נמל התעופה השני העמוס ביותר לנסיעות בינלאומיות בצרפת, כשנמל התעופה Charles de Gaulle, שגם הוא ממוקם בפריז, הוא מרכז הפעילות הראשי של המדינה. עם זאת, נמל התעופה Orly הוא נמל התעופה העמוס ביותר בצרפת לטיסות פנים כשיותר מ-32 מיליון נוסעים עוברים בו מדי שנה. Uber מספקת פתרון נוח ונטול דאגות לנוסעים שנוסעים לנמל התעופה Orly וממנו, כשהנסיעות לפריז אורכות בסביבות חצי שעה.

הטרמינל בנמל התעופה ORY

נמל התעופה Orly כולל שני טרמינלים: מערבי (Ouest) ודרומי (Sud). הטרמינל הדרומי כולל שש קומות ומשרת לרוב טיסות לטווח קצר, בעוד הטרמינל המערבי כולל שלוש קומות ומשרת בעיקר טיסות לטווח ארוך. אפשר לתכנן את הנסיעה באמצעות הפרטים שבהמשך.

הטרמינל המערבי בנמל התעופה ORY

 • Air France
 • British Airways

הטרמינל הדרומי של נמל התעופה ORY

 • Air Algérie
 • Tunisair
 • טרקלין Zénith

המסעדות בנמל התעופה Paris-Orly

נמל התעופה Paris-Orly מציע מבחר רחב של בתי קפה, מסעדות צרפתיות ועוד בטרמינל הדרומי והמערבי. רוב המסעדות ממוקמות לפני הבידוק הביטחוני, כך שאפשר ליהנות ממבחר עשיר אם יש לך זמן לפני הטיסה. הרבה מסעדות נוספות ממוקמות באזור הדיוטי פרי של שני הטרמינלים.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה ORY

אפשר לעבור מטרמינל אחד לשני באמצעות השאטל האוטומטי והחינמי Orlyval, שגם מגיע לתחנת Antony של מערכת ה-RER ומספק קישור ישיר למטרו של פריז. זמן הנסיעה בין הטרמינלים ב-Orlyval קצר מדקה והמטרו יוצא מהתחנה בכל שש דקות. כמו כן, יש שאטל לחניונים שמחבר אותם עם שני הטרמינלים. השאטל יוצא בכל תשע דקות.

מה לעשות בנמל התעופה ORY

נמל התעופה Paris-Orly מתהדר במגוון חנויות יוקרה, מדובר בפריז אחרי הכול, עם מותגים יוקרתיים רבים שזמינים באזורי הדיוטי-פרי של שני הטרמינלים. ילדים יאהבו את אזורי המשחק לילדים (או אזורי Gulli) שנמצאים בטרקלינים לעלייה למטוס בטיסות בינלאומיות בטרמינל הדרומי ובאולם 1 בטרמינל המערבי, אפשרות מצוינת לעייף אותם לפני טיסה ארוכה. הטרמינל המערבי גם כולל מספר טרקלינים של חברות תעופה שבהם אפשר לנוח לפני הטיסה, בנוסף לחדרי משחקים עם ביליארד, פינבול ואפשרויות בידור אחרות.

בתי מלון בקרבת נמל התעופה ORY

אפשר למצוא שלושה בתי מלון בנמל התעופה Orly עצמו, אבל יש הרבה בתי מלון נוספים בפרברים השכנים Rungis ו-Athis-Mons. בתי מלון רבים מציעים מתקנים לעסקים. החיבור לרכבת של ה-Orlyval גם יאפשר לך להגיע למקומות הלינה בלב פריז, אם יש לך זמן לנסיעה.

מוקדי עניין בסביבת נמל התעופה Orly

כמצופה מנמל תעופה שממוקם בפריז, יש מספר אטרקציות בסביבה, כולל:

 • הקטקומבות של פריז
 • Fort de Sucy, Sucy-en-Brie
 • The François-Mitterrand Library
 • מוזיאון ד'אורסה
 • מגדל מונפרנאס

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה Paris-Orly כאן.

דף זה כולל מידע מאתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי שאינם תחת פיקוחה של Uber והוא עשוי להשתנות או להתעדכן מעת לעת. כל המידע שנכלל בדף זה ואינו קשור באופן ישיר ל-Uber או לפעולות שלה, משמש למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להסתמך עליו או לפרשו כאחריות מכל סוג שהיא, לא באופן מפורש ולא באופן משתמע, לגבי המידע הנכלל בזאת. חלק מהדרישות והאפשרויות משתנות בהתאם למדינה, לאזור ולעיר. מבצע ההנחה תקף למשתמשים חדשים בלבד. לא ניתן לשלב את המבצע עם הצעות אחרות והוא לא חל על טיפים. זמינות מוגבלת. ההצעה והתנאים כפופים לשינוי.