דילוג לתוכן הראשי

UPDATE: As of September 14, 2019 Uber pickups and dropoffs are not available at Ontario International Airport.

X small

נמל התעופה הבינלאומי של אונטריו (ont)

מחפשים חלופה לשאטל או למונית נמל התעופה של אונטריו המסורתית? לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה של אונטריו למוזיאון Planes of Fame או מהפארק האזורי Cucamonga-Guasti ל-ONT, אפשר להגיע ליעד עם אפליקציית Uber שאותה אתה כבר מכיר. אפשר להזמין נסיעה אל ONT וממנו בהקשה על לחצן.

1923 East Avion Street, Ontario, קליפורניה 91761
+1 909-544-5300

באפשרותך להזמין היום נסיעה עם Uber אל נמל התעופה נמל התעופה הבינלאומי של אונטריו ולהשלים את ההכנות שלך. אפשר לבקש נסיעה עד 30 ימים לפני הטיסה, בכל עת ובכל יום בשנה.
יעד
בחירת תאריך ושעה

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/02.

ייתכן שאפשרות הנסיעה Uber Reserve לא זמינה במקום האיסוף שלך

הקליקו לקבלת הסעות ממעל ל-500 נמלי תעופה מרכזיים.

לתת לאפליקציה ולנהג לדאוג לפרטים הקטנים, ולהסיר כל דאגה מהצורך לנווט בעיר החדשה.

ליהנות מפיצ'רים אהובים, מחירים קבועים מראש ותשלום ללא מזומן, גם בעיר חדשה.

 • נסיעות חסכוניות יומיומיות

 • רכבים חדשים עם מרווח נוסף לרגליים

 • נסיעות במחיר נוח לקבוצות של עד 6 נוסעים

 • Affordable rides for you and your pet

 • Send packages to friends & family

1/5

יש לבחור אפשרות נסיעה שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך. בנוסף, יש לבחור את מקום האיסוף באפליקציה.

All pickups happen on the inner curb in Terminals 2 and 4 as well as the international terminal.

הנהג יפגוש אותך לצד המדרכה. אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

בנמל התעופה הבינלאומי של אונטריו יש שני טרמינלים: טרמינל 2 וטרמינל 4. מנמל התעופה אפשר לטוס ל-19 יעדים.
 • כן. יש ללחוץ כאן להצגת רשימה של נמלי תעופה ברחבי העולם שבהם ניתן לבקש נסיעה עם Uber.

 • העלות של נסיעה עם Uber לנמל התעופה ONT (או ממנו) תלויה בגורמים שכוללים את סוג הנסיעה המבוקש, הערכת המרחק והזמן של הנסיעה, האגרות והביקוש באותו זמן לנסיעות.

  אפשר לראות את הערכת המחיר לפני בקשת הנסיעה על ידי הזנה של נקודת האיסוף והיעד במעריך המחיר של Uber למעלה. לאחר מכן, בעת בקשת הנסיעה, יופיע באפליקציה המחיר בפועל על בסיס הגורמים הנכונים לאותו זמן.

 • מקומות האיסוף עשויים להיקבע בהתאם לסוג הנסיעה המבוקשת ולגודל נמל התעופה. יש לפעול בהתאם להוראות באפליקציה כדי לפגוש את הנהג. אפשר גם לחפש שילוט לעבר האזורים הייעודיים לשיתוף נסיעות בנמל התעופה.

  אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

ממקומות מומלצים לאיסוף נוסעים ועד נסיעה בהתאם לחוקים ולתקנות, אנחנו מזמינים אותך לגלות איך ליהנות מנסיעות נוחות יותר לנמל התעופה וממנו.
אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-600 נמלי תעופה ברחבי העולם.

נמל התעופה הבינלאומי של אונטריו (ONT) משרת כארבעה מיליון נוסעים מדי שנה. הוא ממוקם כארבע מיילים (שישה קילומטרים), או נסיעה של שמונה דקות בתנאי כביש ותנועה אידיאליים, ממרכז העיר אונטריו, קליפורניה. בנוסף, נמל התעופה נמצא במרחק 38 מייל (61 קילומטר) מזרחית למרכז לוס אנג'לס ו-23 מייל (37 קילומטר) מערבית למרכז סן ברנרדינו.

הטרמינלים בנמל התעופה של אונטריו

נמל התעופה ONT כולל שני טרמינלים: טרמינל 2 עם 12 שערים וטרמינל 4 עם 14 שערים. כמו כן, יש מתקן נפרד סמוך לטיסות בינלאומיות נכנסות. אפשר לתכנן את הנסיעה באמצעות הפרטים שבהמשך.

טרמינל 2 בנמל התעופה ONT

 • Alaska
 • China
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • Volaris

טרמינל 4 בנמל התעופה ONT

 • American
 • Southwest

הטרמינל הבינלאומי בנמל התעופה ONT

הטיסות הבינלאומיות היוצאות בנמל התעופה של אונטריו נמצאות בעיקר בטרמינל 2. נמל התעופה ONT מציע טיסות ישירות לשני יעדים בינלאומיים: מקסיקו וטייוואן.

אפשרויות אכילה בנמל התעופה של אונטריו

בנמל התעופה ONT יש שמונה אפשרויות אכילה בשני הטרמינלים. הנוסעים יכולים לבחור מבין בתי קפה, ברים ומסעדות אוכל מהיר. אפשרויות האוכל והמשקאות כוללות קפה, פיצת גורמה ואוכל קליל לדרך. אפשרויות האוכל בנמל התעופה של אונטריו בטרמינל 2 ממוקמות בעיקר בין שערים 204 ו-209. בטרמינל 4 הן נמצאות ברובן בין שערים 404 ו-410.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה של אונטריו

נמל התעופה הבינלאומי של אונטריו מספק שאטל חינמי שמעביר את המבקרים בין הטרמינלים לנוסעים, מגרש חניה 5 ומתקן השכרת הרכבים. כל השאטלים בנמל התעופה של אונטריו נגישים לכיסאות גלגלים.

מה לעשות בנמל התעופה של אונטריו

טרקלין Ontario-USO מציע לחיילים ולחיילות טרקליני טלוויזיה עם ספריית סרטים ותוכניות טלוויזיה, ספרייה חינמית של ספרים ומגזינים, מחשבים עם גישה לאינטרנט, חדר משחקים, אחסון מטען ואזור לילדים וחדר ילדים. שירות השאטל החינמי זמין בטרמינלים 2 ו-4.

המרת מטבע בנמל התעופה של אונטריו

בנמל התעופה של אונטריו אין שירותים להמרת מטבע.

בתי מלון בסביבת נמל התעופה של אונטריו

לא משנה אם יש לך עצירת ביניים, עיכוב בטיסת לילה או שיש לך צורך במקום ללון בו ליד נמל התעופה ONT, יש יותר מ-20 בתי מלון ואפשרויות לינה בסביבה.

מוקדי עניין בקרבת נמל התעופה של אונטריו

 • Cucamonga-Guasti Regional Park
 • כיכר העיר אונטריו
 • מוזיאון Planes of Fame Air Museum, ‏Chino
 • Pumpkin Rock, Norco

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה של אונטריו כאן.

פייסבוק
Instagram
טוויטר

דף זה כולל מידע מאתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי שאינם תחת פיקוחה של Uber והוא עשוי להשתנות או להתעדכן מעת לעת. כל המידע שנכלל בדף זה ואינו קשור באופן ישיר ל-Uber או לפעולות שלה, משמש למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להסתמך עליו או לפרשו כאחריות מכל סוג שהיא, לא באופן מפורש ולא באופן משתמע, לגבי המידע הנכלל בזאת. חלק מהדרישות והאפשרויות משתנות בהתאם למדינה, לאזור ולעיר. מבצע ההנחה תקף למשתמשים חדשים בלבד. לא ניתן לשלב את המבצע עם הצעות אחרות והוא לא חל על טיפים. זמינות מוגבלת. ההצעה והתנאים כפופים לשינוי.