דילוג לתוכן הראשי
Uber
Uber

נמל התעופה הבינלאומי OR Tambo (JNB)

לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה של יוהנסבורג למרכז העיר או ממרכז העיר לנמל התעופה של יוהנסבורג, אפשר לסמוך על Uber שתביא אותך לשם.

1 Jones Road, Kempton Park, Johannesburg, 1632, South Africa
+27 11-921-6262

לבקש נסיעה מסביב לעולם

ליהנות מנסיעה בלחיצת כפתור ביותר מ-500 נמלי תעופה מרכזיים ברחבי העולם.

להתנייד כמו תושב המקום

למה לא לאפשר לאפליקציה ולנהג לדאוג לכל הפרטים ולהסיר מעצמך את הלחץ שמתלווה לניווט בעיר לא מוכרת?

להרגיש בבית עם Uber

אפשר ליהנות מהאפשרויות האהובות עליך, כולל מחיר ידוע מראש ותשלום ללא מזומן, גם אם הגעת למקום חדש.

מחירי דוגמה לנוסעים הם הערכות בלבד ולא משקפים שינויים בגין הנחות, פקקי תנועה או גורמים אחרים. תעריפים קבועים ועמלות מינימום עשויים לחול. המחירים בפועל עשויים להשתנות.

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • Black1-4

  Premium rides in luxury cars

 • ואן יוקרה1-7

  Rides for groups up to 7

יש לפתוח את האפליקציה כדי לבקש נסיעה

כשהכול מוכן לתזוזה, יש לפתוח את האפליקציה כדי לבקש נסיעה. ניתן לבחור את האפשרות שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

יש לפעול לפי ההוראות באפליקציה

הוראות הגעה לנקודת האיסוף יופיעו ישירות באפליקציה. בנוסף, ייתכן שבנמל התעופה יהיה שילוט לאזור האיסוף.

מפגש עם הנהג

יש ללכת למקום האיסוף שהוקצה לך בהתאם להוראות באפליקציה. לתשומת ליבך, מקום זה לא תמיד יהיה ביציאה הקרובה ביותר אליך. אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

רשת WiFi בנמל התעופה OR Tambo

נמל התעופה הבינלאומי OR Tambo מציע שירות WiFi בחינם לכל הנוסעים. השירות זמין במשך ארבע שעות מההתחברות או עד הגעה למגבלה של 1GB. לאחר מכן, אפשר להמשיך לגלוש בתשלום לפי השימוש.

חניה בנמל התעופה OR Tambo

נמל התעופה הבינלאומי OR Tambo מציע חניה בתוך הנמל ומחוצה לו לטווח קצר ולטווח ארוך, כמו גם הורדות ואיסופים. ברחבי נמל התעופה יש 11,500 מפרצי חניה ציבורית בתשעה מבני חניה.

המרת מטבע בנמל התעופה OR Tambo

הדלפקים והשירותים להמרת מטבע של Travelex ממוקמים באזור הדיוטי פרי ובאזור התפעול האווירי. נמל התעופה JNB גם כולל מספר סניפי בנקים, כולל Absa, ‏American Express ו-First National Bank.

גם בנמל התעופה JNB אפשר ליהנות מהשירותים של Uber ולנסוע בנוחות ליעד שלך.

מקום האיסוף יופיע באפליקציית Uber לאחר בקשת הנסיעה.

גם אם מרחק הנסיעה לא כל כך ארוך, גורמים כמו זמן, עומס תנועה ומשתנים נוספים עשויים להשפיע על התעריפים של Uber לנסיעה לנמל התעופה OR Tambo וממנו. ניתן לבדוק במעריך המחיר של Uber מהם המחירים המשוערים לנסיעה.

זמן ההמתנה לאיסוף יכול להשתנות בהתאם לשעת היום, למספר הנהגים על הכביש ולגורמים אחרים.

רוצה לקבל מידע על נהיגה עם Uber?

ממקומות מומלצים לאיסוף נוסעים ועד נסיעה בהתאם לחוקים ולתקנות, אנחנו מזמינים אותך לגלות איך ליהנות מנסיעות נוחות יותר לנמל התעופה וממנו.

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-500 נמלי תעופה ברחבי העולם.

Uber היא הבחירה האידיאלית לנוסעים שממריאים מנמל התעופה JNB. נמל התעופה הבינלאומי OR Tambo הוא אחד מנמלי התעופה העמוסים והגדולים ביותר ביבשת אפריקה מאחר שהוא משמש כנקודת היציאה העיקרית לנוסעים בטיסות בינלאומיות מיוהנסבורג, פרטוריה ועוד. נמל התעופה הבינלאומי OR Tambo ממוקם ב-Kempton Park, ‏Gauteng, מרחק נסיעה של 30 דקות בערך (27 קילומטר, 17 מייל) מרובע העסקים Johannesburg CBD ו-80 קילומטר (50 מייל) מדרום לפרטוריה.

הטרמינלים בנמל התעופה OR Tambo

נמל התעופה הבינלאומי OR Tambo מחולק למספר קומות במקום לטרמינלים, כשקומה 0 משרתת את כל הטיסות הנכנסות הבינלאומיות וטיסות הפנים הנכנסות. בנוסף, מקום איסוף הכבודה נמצא בה. נוסעים יכולים לגשת לשערים דרך קומה 1 (טיסות יוצאות בינלאומיות) וקומה 2 (טיסות פנים יוצאות).

קומה 1

 • British Airways
 • Emirates
 • טרקלין Shongololo Premium

קומה 2

 • Mango Airlines
 • South African Airways

קומה 3

 • טרקלין Bidvest Premier
 • טרקלין Mashonzha Premium
 • טרקליני פרימיום אחרים

מסעדות בנמל התעופה OR Tambo

יש מבחר גדול של אוכל ושתייה בנמל התעופה הבינלאומי OR Tambo, כולל מסעדות גורמה, מסעדות אוכל מהיר, ברים ובתי קפה שאפשר למצוא בכל קומה של נמל התעופה, גם בשטח האווירי וגם בשטח הציבורי, משני הצדדים של הבידוק הביטחוני.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה OR Tambo

מאחר שנמל התעופה מורכב ממספר קומות במקום מטרמינלים, קל להתנייד בכל חלק של נמל התעופה ברגל. יש גם חיבור לרכבת Gautrain ישירות מנמל התעופה הבינלאומי OR Tambo אל מרכז יוהנסבורג ופרטוריה, כמו גם שירותי מוניות שממוקמים מחוץ לטרמינל. חשוב מאוד לוודא שמשתמשים רק במוניות רשמיות עם הלוגו ACSA. קל לגשת לשירותי הרכבת Gautrain מאזור הטיסות היוצאות בקומה 0.

מה לעשות בנמל התעופה OR Tambo

מעל 30 חנויות מציגות את האופנה היוקרתית ביותר, הטכנולוגיה האחרונה, צעצועים, מוצרי קוסמטיקה, חנות דיוטי-פרי פרימיום ועוד מזכרות והזדמנויות לקניות. טרקליני הפרימיום העיקריים גם הופכים את נמל התעופה OR Tambo לאחד מהמקומות הטובים ביותר לחטוף תנומה קצרה או להתעדכן בהודעות הדוא"ל לפני הטיסה. אם ברצונך לנצל את הזמן הפנוי במהלך עצירת הביניים ולבקר ביוהנסבורג, אפשר להשתמש ברכבת ה-Gautrain כדי לנסוע לעיר במהירות.

בתי מלון בסביבת נמל התעופה הבינלאומי OR Tambo

שפע של אפשרויות לינה זמינות נמצאות במתחם נמל התעופה ובסביבתו, כשיותר מ-10 בתי מלון נמצאים בטווח של שלושה קילומטרים (שני מיילים) מנמל התעופה הבינלאומי OR Tambo ועוד הרבה בתי מלון נמצאים מעט רחוק יותר מהנמל. אפשרויות הלינה כוללות הכול, מאפשרות חסכונית לעצירות ביניים קצרות ועד סוויטות יוקרתיות בבתי מלון חמישה כוכבים, שכוללים חדרי ישיבות ומרכזי עסקים, כמו גם מבחר מסעדות וברים שנעים להירגע בהם. בתי מלון רבים גם מפעילים שירותי שאטל ומאפשרים להגיע בנוחות לנמל התעופה וממנו.

מוקדי עניין בסביבת נמל התעופה OR Tambo

 • Constitution Hill, יוהנסבורג
 • Emperors Palace, Kempton Park
 • Hector Pieterson Memorial, יוהנסבורג
 • Kliptown Open Air Museum, יוהנסבורג
 • Maboneng, יוהנסבורג

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה OR Tambo כאן.

פייסבוק