דילוג לתוכן הראשי
Uber
Uber

נמל התעופה של דבלין (DUB)

לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה של דבלין למרכז העיר או ממרכז העיר אל נמל התעופה של דבלין, אפשר לסמוך על Uber שתביא אותך לשם.

CQG2+H2 Collinstown, County Dublin, Ireland
+353 1-814-1111

לבקש נסיעה מסביב לעולם

ליהנות מנסיעה בלחיצת כפתור ביותר מ-500 נמלי תעופה מרכזיים ברחבי העולם.

להתנייד כמו תושב המקום

למה לא לאפשר לאפליקציה ולנהג לדאוג לכל הפרטים ולהסיר מעצמך את הלחץ שמתלווה לניווט בעיר לא מוכרת?

להרגיש בבית עם Uber

אפשר ליהנות מהאפשרויות האהובות עליך, כולל מחיר ידוע מראש ותשלום ללא מזומן, גם אם הגעת למקום חדש.

מחירי דוגמה לנוסעים הם הערכות בלבד ולא משקפים שינויים בגין הנחות, פקקי תנועה או גורמים אחרים. תעריפים קבועים ועמלות מינימום עשויים לחול. המחירים בפועל עשויים להשתנות.

 • Taxi1-4

  להשיג מונית בקלות וללא טרחה

 • Black1-4

  איכות ודיסקרטיות למנהלים

יש לפתוח את האפליקציה כדי לבקש נסיעה

כשהכול מוכן לתזוזה יש לפתוח את האפליקציה כדי לבקש נסיעה. ניתן לבחור את האפשרות שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

יש לפעול לפי ההוראות באפליקציה

הוראות הגעה לנקודת האיסוף יופיעו ישירות באפליקציה. בנוסף, ייתכן שבנמל התעופה יהיה שילוט לאזור האיסוף.

מפגש עם הנהג

יש ללכת למקום האיסוף שהוקצה לך בהתאם להוראות באפליקציה. לתשומת ליבך, מקום זה לא תמיד יהיה ביציאה הקרובה ביותר אליך. אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

רשת WiFi בנמל התעופה של דבלין

ניתן להשתמש ברשת ה-WiFi בנמל התעופה של דבלין ללא הגבלה ובחינם. נדרש רק להתחבר לרשת ולאחר מכן אפשר להתחיל לגלוש. לא צריך להירשם או להתחבר.

חניה בנמל התעופה של דבלין

נמל התעופה של דבלין מציע אפשרויות חניה לטווח קצר ולטווח ארוך. החניה לטווח קצר בנמל התעופה של דבלין רחוקה מספר דקות בלבד מאזור הטיסות הנכנסות והיוצאות. בנוסף, קיימים כ-18,600 מקומות חניה לטווח ארוך.

אחסון מטען בנמל התעופה של דבלין

ניתן לאחסן את המטען שלך בעמדת השירות של Excess Baggage באולם הטיסות הנכנסות בטרמינל 1, כדי לוודא שהמטען שלך בטוח ומוגן במהלך ההמתנה לטיסת ההמשך. בעמדת שירות זו, אפשר גם ליהנות משירותי אריזת תיקים.

גם בנמל התעופה של דבלין אפשר ליהנות מהשירותים של Uber ולנסוע בנוחות ליעד שלך.

מקום האיסוף יופיע באפליקציית Uber לאחר בקשת הנסיעה.

גם אם מרחק הנסיעה לא כל כך ארוך, גורמים כמו זמן, עומס תנועה ומשתנים נוספים עשויים להשפיע על התעריפים של Uber לנסיעה לנמל התעופה של דבלין וממנו. בנוסף, עלויות החניה ומיסי נמל התעופה עשויים להתווסף למחיר הנסיעה הסופי.

זמן ההמתנה לאיסוף יכול להשתנות בהתאם לשעת היום, למספר הנהגים על הכביש ולגורמים אחרים. לאחר בקשת הנסיעה, ניתן לבדוק באפליקציה את זמן ההמתנה המשוער.

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-500 נמלי תעופה ברחבי העולם.
חיפוש נמל תעופה

Uber היא הבחירה האידיאלית לנוסעים שנוחתים בנמל התעופה DUB או ממריאים ממנו. נמל התעופה הבינלאומי של דבלין משרת יותר מ-20 מיליון נוסעים מדי שנה, מה שהופך אותו לאחד ממרכזי התחבורה העמוסים ביותר באירופה. נמל התעופה של דבלין נמצא כ-10 קילומטרים (6 מיילים) צפונית ממרכז העיר דבלין. הוא קרוב לכבישים M1 ו-M50 וקל מאוד לגשת אליו באמצעות רכב, אוטובוס, מונית, שאטל או Uber.

הטרמינלים בנמל התעופה של דבלין

נמל התעופה של דבלין כולל שני טרמינלים: טרמינל 1 וטרמינל 2. טרמינל 2 מפורסם מאחר שהוא כולל את מתקני מעבר הגבול המוקדם של ארה"ב, שבהם הנוסעים יכולים לעבור את בדיקות המכס וביקורת הדרכונים של ארה"ב כשהם עדיין בדבלין. הודות לאפשרות זו, הנוסעים מגיעים לארה"ב כאילו היו נוסעים בטיסות פנים וחוסכים את ההמתנה הארוכה והמתח בכניסה לארה"ב.

טרמינל 1

 • Air Canada
 • Cathay Pacific
 • KLM
 • Ryanair
 • Swiss

טרמינל 2

 • Aer Lingus
 • American
 • Delta
 • Emirates

מסעדות בנמל התעופה של דבלין

אם רוצים למצוא מקום להירגע קצת לפני הטיסה או אם צריכים את מנת הקפה היומית, המסעדות בנמל התעופה של דבלין מציעות מגוון רחב של אפשרויות. בטרמינל 1 אפשר ליהנות מאוכל אירי איכותי ב-Wrights of Howth ואילו Gourmet Burger Kitchen בטרמינל 2 מציע פתרון אידיאלי לארוחה לפני הטיסה. נמל התעופה של דבלין מציע גם מבחר גדול של ברים.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה DUB

קל ללכת ברגל בנמל התעופה של דבלין. בנוסף, שאטל חינמי מחבר בין טרמינל 1 וטרמינל 2.

מה לעשות בנמל התעופה של דבלין

בזכות יותר מ-100 מותגים שזמינים בחנויות בנמל התעופה של דבלין, אפילו חובבי שופינג אניני טעם ייהנו ממבחר רחב. החנות The Loop בטרמינלים 1 ו-2 כוללת מבחר עצום של חנויות בעלות שם עולמי, החל מ-Jo Malone ו-Chanel ועד Dior ו-Mac. ומאחר שמתחם נמל התעופה פטור ממכס, הקונים יכולים לצפות להנחות גדולות, כשחלק מהמוצרים יכולים להיות זולים בעד 40% בהשוואה למחירים מחוץ לנמל התעופה.

מתקני הרחצה בנמל התעופה של דבלין

אף על פי שמתקני הרחצה לא זמינים למרבית הנוסעים, אחד מהטרקלינים של נמל התעופה מספק גישה למתקני הרחצה של נמל התעופה של דבלין ומאפשר לשמור על רעננות לפני הטיסה או אחריה.

בתי מלון בסביבת נמל התעופה של דבלין

בסביבה הקרובה לנמל התעופה של דבלין אפשר למצוא מספר בתי מלון שישרתו באופן מיטבי נוסעים שמגיעים לאירלנד לפנות בוקר. לנוסעים שיכולים להתקרב יותר למרכז העיר ממתין טווח רחב של אפשרויות לינה חסכוניות ויוקרתיות.

מוקדי עניין בסביבת נמל התעופה של דבלין

אם עוצרים לעצירת ביניים בנמל התעופה של דבלין, יש הרבה דברים שכדאי לראות ולעשות בסביבה הקרובה. עם זאת, חשוב לציין שמאחר שזמן הנסיעה ארוך (כ-40 דקות עד שעה), מומלץ לפנות מספיק זמן. בתוך מרכז העיר של דבלין, אפשר למצוא אתרים היסטוריים ותרבותיים רבים, כולל:

 • טירת דבלין
 • מבשלת הבירה של גינס
 • מוזיאון הוויסקי האירי
 • כלא קילמיינהאם
 • מחנה ריצ'מונד

אפשר לקבל מידע נוסף על נמל התעופה הבינלאומי של דבלין כאן.

פייסבוק
Instagram
טוויטר