דילוג לתוכן הראשי

נמל התעופה הבינלאומי Atlanta Hartsfield-Jackson (atl)

מחפשים חלופה לשאטל או למונית נמל התעופה של אטלנטה המסורתית? לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה ATL לאקווריום ג'ורג'יה או מהגן הבוטני של אטלנטה לנמל התעופה ATL, אפשר להגיע ליעד עם אפליקציית Uber שאותה אתה כבר מכיר. אפשר להזמין נסיעה אל ATL וממנו בהקשה על לחצן.

6000 N. Terminal Parkway, Atlanta, GA 30320
+1 800-897-1910

להזמין מראש נסיעה עם Uber מנמל התעופה נמל התעופה הבינלאומי Atlanta Hartsfield-Jackson

באפשרותך להזמין היום נסיעה עם Uber אל נמל התעופה נמל התעופה הבינלאומי Atlanta Hartsfield-Jackson ולהשלים את ההכנות שלך. אפשר לבקש נסיעה עד 30 ימים לפני הטיסה, בכל עת ובכל יום בשנה.
יעד
בחירת תאריך ושעה

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/29.

ייתכן שאפשרות הנסיעה Uber Reserve לא זמינה במקום האיסוף שלך

נסיעות חכמות יותר

להזמין נסיעות ברחבי העולם

הקליקו לקבלת הסעות ממעל ל-500 נמלי תעופה מרכזיים.

להתנייד כמו מקומי

לתת לאפליקציה ולנהג לדאוג לפרטים הקטנים, ולהסיר כל דאגה מהצורך לנווט בעיר החדשה.

להרגיש בבית עם Uber

ליהנות מפיצ'רים אהובים, מחירים קבועים מראש ותשלום ללא מזומן, גם בעיר חדשה.

דרכים לנסוע עם Uber באזור

1/5

איסוף מהכתובת נמל התעופה של אטלנטה (ATL)

כדי להזמין נסיעה, יש לפתוח את האפליקציה

כשאתה מוכן לתזוזה, אפשר לפתוח את אפליקציית Uber ולהזמין נסיעה ליעד שלך. ניתן לבחור את אפשרות התחבורה לנמל התעופה של אטלנטה שמתאימה לגודל הקבוצה ולצורכי אחסון המטען שלך.

יש לעקוב אחר השילוט לאזורי האיסוף של שיתוף הנסיעה ב-ATL, בכל טרמינל.

יש לצאת מהטרמינל

You’ll get directions about ATL pickup points directly in the app.

For the Domestic Terminal, exit on the lower level for all Atlanta Airport pickup locations.

For the International Terminal, exit on the arrivals level for all Atlanta Airport pickup locations.

אשר את המיקום שלך

בחר את הטרמינל ואת מיקום האיסוף של ATL בהתאם להוראות באפליקציה. לתשומת לבך: מיקום זה לא יהיה תמיד ביציאה הקרובה ביותר אליך.

שם הנהג, מספר לוחית הרישוי וצבע הרכב יופיעו באפליקציה. יש לאמת שזו הנסיעה שלך לפני הכניסה לרכב. אם אינך מוצא את הנהג, יש ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

מפה של נמל התעופה נמל התעופה של אטלנטה

רחבות A-E משמשות לטיסות פנים ורחבה F לטיסות בינלאומיות. אפשר למצוא חניה מסביב לרחבה T.

שאלות נפוצות של נוסעים

 • כן. יש ללחוץ כאן להצגת רשימה של נמלי תעופה ברחבי העולם שבהם ניתן לבקש נסיעה עם Uber.

 • העלות של נסיעה עם Uber לנמל התעופה ATL (או ממנו) תלויה במספר גורמים, כגון סוג הנסיעה המבוקש, הערכת המרחק והזמן של הנסיעה, האגרות והביקוש באותו זמן לנסיעות.

  אפשר לראות את הערכת המחיר לפני בקשת הנסיעה על ידי הזנה של נקודת האיסוף והיעד במעריך המחיר של Uber למעלה. לאחר מכן, בעת בקשת הנסיעה, יופיע באפליקציה המחיר בפועל על בסיס הגורמים הנכונים לאותו זמן.

 • מקומות האיסוף עשויים להיקבע בהתאם לסוג הנסיעה המבוקשת ולגודל נמל התעופה. יש לפעול בהתאם להוראות באפליקציה כדי לפגוש את הנהג. אפשר גם לחפש שילוט לעבר האזורים הייעודיים לשיתוף נסיעות בנמל התעופה. אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

מידע נוסף

רוצה לקבל מידע על נהיגה עם Uber?

ממקומות מומלצים לאיסוף נוסעים ועד נסיעה בהתאם לחוקים ולתקנות, אנחנו מזמינים אותך לגלות איך ליהנות מנסיעות נוחות יותר לנמל התעופה וממנו.

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-600 נמלי תעופה ברחבי העולם.

מידע למבקרים בנמל התעופה של אטלנטה

נמל התעופה הבינלאומי Hartsfield-Jackson Atlanta הוא נמל התעופה העמוס ביותר בעולם. מדי יום עוברים בו בממוצע כ-275,0000 נוסעים. נמל התעופה שוכן כ-10 מייל (16 קילומטר) ממרכז אטלנטה והודות למיקומו בתוך אזור מטרופוליני בגודל של מדינת מסצ'וסטס, הוא מהווה נקודת התחלה מצוינת לנוסעים בנסיעות עסקים ולמטיילים כאחד.

הטרמינלים בנמל התעופה של אטלנטה

נמל התעופה Hartsfield כולל שני טרמינלים: טרמינל לטיסות פנים וטרמינל בינלאומי. הטרמינלים ממוקמים בשתי הקצוות של נמל התעופה וביניהם מפרידות שבע רחבות:

 • רחבה T צמודה לטרמינל לטיסות פנים
 • רחבה F נמצאת בטרמינל הבינלאומי
 • רחבות A, ‏B, ‏C, ‏D ו-E ממוקמות בסדר אלפביתי בין הטרמינל לטיסות פנים והטרמינל הבינלאומי, כשרחבה A היא הקרובה ביותר לטרמינל לטיסות פנים

אפשר למצוא מספר טרקלינים בנמל התעופה ATL בשני הטרמינלים, כולל הטרקלינים American Airlines Admirals Club, ‏Delta Sky Club ו-United Club. אפשר לתכנן את הנסיעה באמצעות הפרטים שבהמשך.

הטרמינל לטיסות פנים בנמל התעופה של אטלנטה

בטרמינל North, אפשר לבצע צ'ק-אין לחברות התעופה הבאות:

 • Alaska
 • American
 • Boutique Air
 • Frontier
 • JetBlue
 • Southwest
 • Spirit
 • United

בטרמינל South, אפשר לבצע צ'ק-אין ל-Delta.

הטרמינל הבינלאומי של נמל התעופה של אטלנטה

בטרמינל הבינלאומי אפשר למצוא שלוש קומות וממוקמים בו שערים F1 עד F14 ברחבה F. קומת הטיסות היוצאות מקושרת ישירות לחניון לפי שעה ולקומת הטיסות הנכנסות. הטרמינל הבינלאומי משרת מעל 75 יעדים ב-50 מדינות ואפשר למצוא בו חברות תעופה בינלאומיות כמו British Airways ו-KLM.

אפשרויות אכילה בנמל התעופה של אטלנטה

נמל התעופה Hartsfield-Jackson Atlanta מציע מעל 110 אפשרויות לאוכל ולשתייה. האפשרויות נעות מרשתות אוכל מהיר בינלאומיות ועד מסעדות יוקרה עם שירות לשולחן. המסעדות ושאר אפשרויות האכילה בנמל התעופה ATL נמצאות ברחבי הרחבות ובאולם המרכזי.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה של אטלנטה

נמל התעופה של אטלנטה מציע מערכת תחבורה תת קרקעית משל עצמו שנקראת Plane Train, שמקשרת בין כל הרחבות והטרמינלים לטיסות פנים והבינלאומי. הרכבות בעלות ארבע הקרונות נעות בלופ לאורך מסילה של שלושה מיילים (חמישה קילומטרים) בכל שתי דקות. בממוצע, הרכבות מסיעות מעל 200,000 נוסעים מדי יום. נוסעים יכולים גם להשתמש במסיעון SkyTrain שפועל מחוץ לנמל התעופה ומקשר את מרכז Georgia International Convention Center עם חלק מבתי המלון המובילים של נמל התעופה.

מה לעשות בנמל התעופה של אטלנטה

נמל התעופה Hartsfield מציע מגוון אטרקציות, כולל תוכנית אומנות שמוצגת באזורים שונים של נמל התעופה. חלק מהתצוגות קבועות וחלקן משתנות. נמל התעופה ATL מארח ארבעה קונצרטים שנתיים באולם המרכזי של נמל התעופה. לאוהבי החיות, נמל התעופה של אטלנטה מציע גינת כלבים בגודל 1,000 רגל רבועה. אם ברצונך לנצל את ההזדמנות לקניות, נמל התעופה של אטלנטה מציע מגוון חנויות , מדוכני חדשות ועד בוטיקים.

המרת מטבע בנמל התעופה של אטלנטה

כתריסר דלפקים להמרת מטבע פרוסים ברחבות A, ‏B, ‏C, ‏D, ‏E ו-F, כמו גם באולם המרכזי.

בתי מלון בסביבת נמל התעופה של אטלנטה

לא משנה אם יש לך עצירת ביניים, עיכוב בטיסת לילה או שיש לך צורך במקום ללון בו ליד נמל התעופה ATL, יש יותר מ-60 בתי מלון ואפשרויות לינה בסביבה.

מוקדי עניין בקרבת נמל התעופה של אטלנטה

 • הגנים הבוטניים של אטלנטה
 • הפארק האולימפי סנטניאל
 • גן החיות של אטלנטה

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה ATL כאן.

פייסבוק
Instagram
טוויטר

דף זה כולל מידע מאתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי שאינם תחת פיקוחה של Uber והוא עשוי להשתנות או להתעדכן מעת לעת. כל המידע שנכלל בדף זה ואינו קשור באופן ישיר ל-Uber או לפעולות שלה, משמש למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להסתמך עליו או לפרשו כאחריות מכל סוג שהיא, לא באופן מפורש ולא באופן משתמע, לגבי המידע הנכלל בזאת. חלק מהדרישות והאפשרויות משתנות בהתאם למדינה, לאזור ולעיר. מבצע ההנחה תקף למשתמשים חדשים בלבד. לא ניתן לשלב את המבצע עם הצעות אחרות והוא לא חל על טיפים. זמינות מוגבלת. ההצעה והתנאים כפופים לשינוי.