דילוג לתוכן הראשי

נמל התעופה הבינלאומי Atlanta Hartsfield-Jackson (ATL)

לא משנה אם נוסעים מנמל התעופה ATL לאקווריום Georgia Aquarium או מהגנים הבוטניים Atlanta Botanical Garden לנמל התעופה ATL, אפשר לסמוך על Uber שתביא אותך ליעד.

6000 N. Terminal Parkway, Atlanta, GA 30320
+1 800-897-1910

לנסוע בדרך חכמה יותר

לבקש נסיעה מסביב לעולם

ליהנות מנסיעה בלחיצת כפתור ביותר מ-500 נמלי תעופה מרכזיים ברחבי העולם.

להתנייד כמו תושב המקום

למה לא לאפשר לאפליקציה ולנהג לדאוג לכל הפרטים ולהסיר מעצמך את הלחץ שמתלווה לניווט בעיר לא מוכרת?

להרגיש בבית עם Uber

אפשר ליהנות מהאפשרויות האהובות עליך, כולל מחיר ידוע מראש ותשלום ללא מזומן, גם אם הגעת למקום חדש.

עד $ 15 הנחה

באפשרותך ליהנות מהנחה של $ 5 על כל אחת משלוש הנסיעות הראשונות שלך. לשם כך, עליך להשתמש בקוד המבצע NEWRIDER15. תוקף המבצע יפוג 30 יום לאחר החלת קוד המבצע על החשבון שלך ב-Uber.

דרכים לנסוע עם Uber באזור

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

 • UberX

  1-3

  נסיעות יומיות במחירים נוחים

 • Uber Comfort

  1-3

  רכבים חדשים עם מרווח נוסף לרגליים

 • UberXL

  1-5

  נסיעות במחיר נוח לקבוצות של עד 6 נוסעים

 • Hourly

  1-3

  Request a ride by the hour to get around in a dedicated car

 • Pool

  1-2

  נסיעות משותפות, עלויות נמוכות

1/6

איך לבקש נסיעה בנמל התעופה ATL

יש לצאת מקומת הטיסות הנכנסות התחתונה

לאיסופים מטרמינל טיסות הפנים, יש להגיע ממקום איסוף הכבודה לקומה התחתונה באזור הטיסות הנכנסות, לצאת מנמל התעופה, לחצות את אזור הולכי הרגל ולאחר מכן לעקוב אחר השלטים לשיתוף הנסיעה.

לאיסופים מטרמינל הטיסות הבינלאומיות, יש לפגוש את הנהג לצד המדרכה החיצונית.

יש לבקש נסיעה לאחר הגעה לאזור האיסוף לשיתוף נסיעה

לאיסוף מטרמינל טיסות הפנים, יש ללכת לאזור האיסוף של שיתוף הנסיעה ולאחר מכן לבקש נסיעה. חשוב לא לבקש נסיעה לפני כן מאחר שהנהגים נדרשים לשלם עבור החניה אם הם נמצאים בה מעל 15 דקות.

יש לפגוש את הנהג בנקודת האיסוף הייעודית

יש לוודא שהגעת לטרמינל ולנקודת האיסוף הנכונים למפגש עם הנהג. אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר בעזרת האפשרויות ליצירת קשר באפליקציה.

תעריפי חניה בנמל התעופה נמל התעופה של אטלנטה

אם בכוונתך לנסוע אל נמל התעופה נמל התעופה של אטלנטה ועדיין לא החלטת אם לנהוג בעצמך, אפשר למצוא את תעריפי החניה כאן.
תעריפי חניה בנמל התעופה נמל התעופה של אטלנטה

תעריף

$ 36 ליום
$ 19 ליום
$ 14 ליום
$ 14 ליום
$ 10 ליום
ייתכן שתעריפי החניה לא תמיד יציגו את המחירים העדכניים ביותר. מידע זה עודכן בתאריך 20 בנובמבר 2018.

מפה של נמל התעופה נמל התעופה של אטלנטה

רחבות A-E משמשות לטיסות פנים ורחבה F לטיסות בינלאומיות. אפשר למצוא חניה מסביב לרחבה T.

שאלות נפוצות של נוסעים

 • כן. יש ללחוץ כאן להצגת רשימה של נמלי תעופה ברחבי העולם שבהם ניתן לבקש נסיעה עם Uber.

 • העלות של נסיעה עם Uber לנמל התעופה ATL (או ממנו) תלויה במספר גורמים, כגון סוג הנסיעה המבוקש, הערכת המרחק והזמן של הנסיעה, האגרות והביקוש באותו זמן לנסיעות.

  אפשר לראות את הערכת המחיר לפני בקשת הנסיעה על ידי הזנה של נקודת האיסוף והיעד במעריך המחיר של Uber למעלה. לאחר מכן, בעת בקשת הנסיעה, יופיע באפליקציה המחיר בפועל על בסיס הגורמים הנכונים לאותו זמן.

 • מקומות האיסוף עשויים להיקבע בהתאם לסוג הנסיעה המבוקשת ולגודל נמל התעופה. יש לפעול בהתאם להוראות באפליקציה למפגש עם הנהג. אפשר גם לחפש שילוט לעבר האזורים הייעודיים לשיתוף נסיעות בנמל התעופה. אם לא ניתן למצוא את הנהג, אפשר ליצור איתו קשר דרך האפליקציה.

מידע נוסף

רוצה לקבל מידע על נהיגה עם Uber?

ממקומות מומלצים לאיסוף נוסעים ועד נסיעה בהתאם לחוקים ולתקנות, אנחנו מזמינים אותך לגלות איך ליהנות מנסיעות נוחות יותר לנמל התעופה וממנו.

עליך להגיע לנמל תעופה אחר?

אפשרויות הורדה ואיסוף זמינות ביותר מ-600 נמלי תעופה ברחבי העולם.

מידע למבקרים בנמל התעופה של אטלנטה

נמל התעופה הבינלאומי Hartsfield-Jackson Atlanta הוא נמל התעופה העמוס ביותר בעולם. מדי יום עוברים בו בממוצע כ-275,0000 נוסעים. נמל התעופה שוכן כ-10 מייל (16 קילומטר) ממרכז אטלנטה והודות למיקומו בתוך אזור מטרופוליני בגודל של מדינת מסצ'וסטס, הוא מהווה נקודת התחלה מצוינת לנוסעים בנסיעות עסקים ולמטיילים כאחד.

הטרמינלים בנמל התעופה של אטלנטה

נמל התעופה Hartsfield כולל שני טרמינלים: טרמינל לטיסות פנים וטרמינל בינלאומי. הטרמינלים ממוקמים בשתי הקצוות של נמל התעופה וביניהם מפרידות שבע רחבות:

 • רחבה T צמודה לטרמינל לטיסות פנים
 • רחבה F נמצאת בטרמינל הבינלאומי
 • רחבות A, ‏B, ‏C, ‏D ו-E ממוקמות בסדר אלפביתי בין הטרמינל לטיסות פנים והטרמינל הבינלאומי, כשרחבה A היא הקרובה ביותר לטרמינל לטיסות פנים

אפשר למצוא מספר טרקלינים בנמל התעופה ATL בשני הטרמינלים, כולל הטרקלינים American Airlines Admirals Club, ‏Delta Sky Club ו-United Club. אפשר לתכנן את הנסיעה באמצעות הפרטים שבהמשך.

הטרמינל לטיסות פנים בנמל התעופה של אטלנטה

בטרמינל North, אפשר לבצע צ'ק-אין לחברות התעופה הבאות:

 • Alaska
 • American
 • Boutique Air
 • Frontier
 • JetBlue
 • Southwest
 • Spirit
 • United

בטרמינל South, אפשר לבצע צ'ק-אין ל-Delta.

הטרמינל הבינלאומי של נמל התעופה של אטלנטה

בטרמינל הבינלאומי אפשר למצוא שלוש קומות וממוקמים בו שערים F1 עד F14 ברחבה F. קומת הטיסות היוצאות מקושרת ישירות לחניון לפי שעה ולקומת הטיסות הנכנסות. הטרמינל הבינלאומי משרת מעל 75 יעדים ב-50 מדינות ואפשר למצוא בו חברות תעופה בינלאומיות כמו British Airways ו-KLM.

אפשרויות אכילה בנמל התעופה של אטלנטה

נמל התעופה Hartsfield-Jackson Atlanta מציע מעל 110 אפשרויות לאוכל ולשתייה. האפשרויות נעות מרשתות אוכל מהיר בינלאומיות ועד מסעדות יוקרה עם שירות לשולחן. המסעדות ושאר אפשרויות האכילה בנמל התעופה ATL נמצאות ברחבי הרחבות ובאולם המרכזי.

להגיע ממקום למקום בנמל התעופה של אטלנטה

נמל התעופה של אטלנטה מציע מערכת תחבורה תת קרקעית משל עצמו שנקראת Plane Train, שמקשרת בין כל הרחבות והטרמינלים לטיסות פנים והבינלאומי. הרכבות בעלות ארבע הקרונות נעות בלופ לאורך מסילה של שלושה מיילים (חמישה קילומטרים) בכל שתי דקות. בממוצע, הרכבות מסיעות מעל 200,000 נוסעים מדי יום. נוסעים יכולים גם להשתמש במסיעון SkyTrain שפועל מחוץ לנמל התעופה ומקשר את מרכז Georgia International Convention Center עם חלק מבתי המלון המובילים של נמל התעופה.

מה לעשות בנמל התעופה של אטלנטה

נמל התעופה Hartsfield מציע מגוון אטרקציות, כולל תוכנית אומנות שמוצגת באזורים שונים של נמל התעופה. חלק מהתצוגות קבועות וחלקן משתנות. נמל התעופה ATL מארח ארבעה קונצרטים שנתיים באולם המרכזי של נמל התעופה. לאוהבי החיות, נמל התעופה של אטלנטה מציע גינת כלבים בגודל 1,000 רגל רבועה. אם ברצונך לנצל את ההזדמנות לקניות, נמל התעופה של אטלנטה מציע מגוון חנויות , מדוכני חדשות ועד בוטיקים.

המרת מטבע בנמל התעופה של אטלנטה

כתריסר דלפקים להמרת מטבע פרוסים ברחבות A, ‏B, ‏C, ‏D, ‏E ו-F, כמו גם באולם המרכזי.

בתי מלון בסביבת נמל התעופה של אטלנטה

לא משנה אם יש לך עצירת ביניים, עיכוב בטיסת לילה או שיש לך צורך במקום ללון בו ליד נמל התעופה ATL, יש יותר מ-60 בתי מלון ואפשרויות לינה בסביבה.

מוקדי עניין בקרבת נמל התעופה של אטלנטה

 • הגנים הבוטניים של אטלנטה
 • הפארק האולימפי סנטניאל
 • גן החיות של אטלנטה

אפשר למצוא מידע נוסף על נמל התעופה ATL כאן.

פייסבוק
Instagram
טוויטר

דף זה כולל מידע מאתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי שאינם תחת פיקוחה של Uber והוא עשוי להשתנות או להתעדכן מעת לעת. כל המידע שנכלל בדף זה ואינו קשור באופן ישיר ל-Uber או לפעולות שלה, משמש למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להסתמך עליו או לפרשו כאחריות מכל סוג שהיא, לא באופן מפורש ולא באופן משתמע, לגבי המידע הנכלל בזאת. חלק מהדרישות והאפשרויות משתנות בהתאם למדינה, לאזור ולעיר. מבצע ההנחה תקף למשתמשים חדשים בלבד. לא ניתן לשלב את המבצע עם הצעות אחרות והוא לא חל על טיפים. זמינות מוגבלת. ההצעה והתנאים כפופים לשינוי.