Mine põhisisu juurde

Philadelphia: alusta sõitu, sõida, avasta.

Sõidu plaanimine on Uberiga lihtne. Võrdle ringiliikumise viise ja vaata, mis Sinu läheduses toimub.

Kas lähed kuhugi mujale? Vaata kõiki linnu, kus Uber saadaval on.

Philadelphia: vali sõit

 • UberX

  1-3

  Affordable, everyday rides

 • Comfort

  1-3

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • UberXL

  1-5

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • Hourly

  1-3

  Request a ride by the hour to get around in a dedicated car

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Pool

  1-2

  Jagatud sõidud, madalaim hind

1/6

Pealevõtmised lennujaamas Philadelphia rahvusvaheline lennujaam

Vaata, kus juhiga kokku saada, ja saad üksikasjalikud juhised oma pealevõtmiskohta minemiseks.

Sama rakendus, olenemata Sinu asukohast

Saad ka reisides kasutada samu funktsioone, mida Sulle kodus kasutada meeldib, sh ohutusfunktsioone, nagu ööpäevaringne kasutajatugi, GPS-iga jälgimine ja hädaabi.

Kuidas linnadega koostööd teeme?

Meievaheline suhe võib alguse saada ekraanipuudutusest, kuid linnadega on see sügavam. Meie eesmärk on olla teistele elukvaliteedi parandamisel eeskujuks ning tulevikus targemaid ja tõhusamaid linnu luua.

Uber Movement

Meie anonüümseid andmeid jagatakse linnaplaanijate ja kohalike liidritega, et aidata neil infrastruktuuri ning transiidiga seotud otsuseid langetada.

Teeohutus

Halva sõidukijuhtimise ärahoidmine, õhutades inimesi ohutumaid otsuseid langetama, võib teed kõigi jaoks ohutumaks muuta.

Linnade toetamine

Alates süsinikuheitmise vähendamisest kuni ühistranspordi tugevdamiseni – aitame kohalike omavalitsustega koostööd tehes linnu paremaks muuta.

Uber ei luba Uberi rakendust kasutavatel juhtidel alkoholi ega uimasteid tarbida. Kui arvad, et Sinu juht võib olla uimastite või alkoholi mõju all, nõua juhilt sõidu viivitamatut lõpetamist.

Kommertssõidukitele võidakse rakendada täiendavaid riigimakse, mis on teemaksust suuremad.

Kui juht on sõidu lõpetanud, anna meile Uberi rakenduses sõitu hinnates tagasisidet, saates e-kirja aadressile customercomplaints@uber.com, külastades lehte help.uber.com või helistades numbril 800 664 1378.

Pennsylvanias, Philadelphia maakonnast väljaspool algavate või lõppevate sõitude kohta saad kaebuse esitada ka PA avalike teenuste komisjoni tarbeteenuste büroole (PA Public Utility Commission's Bureau of Consumer Services) numbril 800 692 7380 või veebilehel http://www.puc.pa.gov/contact_us.aspx.

UberX-i, UberXL-i, UberPooli ja Black SUV-i sõitudele, mis algavad lennujaamast PHL, kohaldub 3 $ suurune lennujaama lisatasu. Uber Blacki sõitudele, mis algavad lennujaamast PHL, kohalduv 1,50 $ suurune lennujaama lisatasu . UberX-i, UberXL-i ja UberPooli sõitudele, mis algavad lennujaamast PHL, kohaldub 2,50 $ suurune lennujaama lisatasu. UberX-i, UberXL-i ja UberPooli sõitudele, mis algavad Pennsylvaniast, väljaspool Philadelphiat, lisatakse 1% kogu suurune PA lisatasu sõiduhinnast.

Lisateavet UberX-i kohta New Jersey lõunaosas vt veebilehelt http://www.uber.com/cities/new-jersey. Sõitude puhul, mis algavad Philadelphia linnast, võite esitada kaebuse Philadelphia parkimisasutuse vastu numbril 215 683 9600 või veebilehel TLDEnforcement@Philapark.org.