Mine põhisisu juurde

Düsseldorf: alusta sõitu, sõida, avasta.

Uberiga on Düsseldorfis või Duisburgis sõidu plaanimine lihtne. Võrdle ringiliikumise viise ja vaata, mis Sinu läheduses toimub.

Kas lähed kuhugi mujale? Vaata kõiki linnu, kus Uber saadaval on.

Düsseldorf: vali sõit

 • UberX

  1-3

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Green

  1-3

  Emission-free, affordable, everyday rides

 • Takso

  1-3

  Taksod, mida pole vaja püüda

1/3

Sama rakendus, olenemata Sinu asukohast

Saad ka reisides kasutada samu funktsioone, mida Sulle kodus kasutada meeldib, sh ohutusfunktsioone, nagu ööpäevaringne kasutajatugi, GPS-iga jälgimine ja hädaabi.

Kuidas linnadega koostööd teeme?

Meievaheline suhe võib alguse saada ekraanipuudutusest, kuid linnadega on see sügavam. Meie eesmärk on olla teistele elukvaliteedi parandamisel eeskujuks ning tulevikus targemaid ja tõhusamaid linnu luua.

Uber Movement

Meie anonüümseid andmeid jagatakse linnaplaanijate ja kohalike liidritega, et aidata neil infrastruktuuri ning transiidiga seotud otsuseid langetada.

Teeohutus

Halva sõidukijuhtimise ärahoidmine, õhutades inimesi ohutumaid otsuseid langetama, võib teed kõigi jaoks ohutumaks muuta.

Linnade toetamine

Alates süsinikuheitmise vähendamisest kuni ühistranspordi tugevdamiseni – aitame kohalike omavalitsustega koostööd tehes linnu paremaks muuta.

Uber ei luba Uberi rakendust kasutavatel juhtidel alkoholi ega uimasteid tarbida. Kui arvad, et Sinu juht võib olla uimastite või alkoholi mõju all, nõua juhilt sõidu viivitamatut lõpetamist.

Kommertssõidukitele võidakse rakendada täiendavaid riigimakse, mis on teemaksust suuremad.

Uber jagab Sinu sõidutellimust ainult litsentsitud erarendi sõidukioperaatoriga. Kõik kasutatavad sõidukid peavad vastama PBefG ja BOKrafti nõuetele. Kõikidel juhtidel peab olema erarendiauto juhiluba. Iga sõit on operaatori sõidukikindlustusega kaitstud.