Mine põhisisu juurde

Düsseldorf: Hangi sõiduk. Sõida. Avasta.

Sõidu plaanimine on Uberiga lihtne. Võrdle ringiliikumise viise ja vaata, mis Sinu läheduses toimub.

Kas lähed kuhugi mujale? Vaata kõiki linnu, kus Uberit saab kasutada.

Broneeri Uberi sõit linnas Dusseldorf

Vii oma plaanid lõpule, broneerides Uberi sõidu linnas Dusseldorf. Telli sõit kuni 30 päeva ette, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/12/02.

7:17 AM
open

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Düsseldorf: vali sõit

 • Comfort

  1-4

  Extra legroom and top rated drivers

 • UberXL

  1-6

  Mahutab 5 või 3 sõitjat koos pagasiga

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Uber Ukraina puhul

  1-4

  Uber for Ukraine sõiduhind on 1€ kõrgem võrreldes samal ajal tellitud UberX reisiga samal marsruudil. 1€ iga Uber for Ukraine reisi pealt pole osa sõiduhinnast, aga on summa, mille Uber B.V. saadab International Rescue Committee’le.

 • Tipptase

  1-4

 • Green

  1-4

  Elektri- ja hübriidsõidukid

 • Takso

  1-4

  Kohalikud taksod vaid nupuvajutuse kaugusel

1/7

Sama rakendus, olenemata Sinu asukohast

Saad ka reisides kasutada samu funktsioone, mida Sulle kodus kasutada meeldib, sh ohutusfunktsioone, nagu ööpäevaringne kasutajatugi, GPS-iga jälgimine ja hädaabi.

Kuidas linnadega koostööd teeme?

Meie suhe võib saada alguse ekraanipuudutusest, kuid linnadega ulatub see sügavamale. Meie eesmärk on olla teistele elukvaliteedi parandamisel eeskujuks ning tulevikus targemaid ja tõhusamaid linnu luua.

Teeohutus

Halva sõidukijuhtimise ärahoidmine, õhutades inimesi ohutumaid otsuseid langetama, võib teed kõigi jaoks ohutumaks muuta.

Linnade toetamine

Alates süsinikuheitmise vähendamisest kuni ühistranspordi tugevdamiseni – aitame kohalike omavalitsustega koostööd tehes linnu paremaks muuta.

Uber ei luba Uberi rakendust kasutavatel juhtidel alkoholi ega uimasteid tarbida. Kui arvad, et Sinu juht võib olla uimastite või alkoholi mõju all, nõua juhilt sõidu viivitamatut lõpetamist.

Kommertssõidukitele võidakse rakendada täiendavaid riigimakse, mis on teemaksust suuremad.”

Uber jagab Sinu sõidutellimust ainult litsentsitud erarendi sõidukioperaatoriga. Kõik kasutatavad sõidukid peavad vastama PBefG ja BOKrafti nõuetele. Kõikidel juhtidel peab olema erarendiauto juhiluba. Iga sõit on operaatori sõidukikindlustusega kaitstud.