Mine põhisisu juurde

Vermont: alusta sõitu, sõida, avasta.

Sõidu plaanimine on Uberiga lihtne. Võrdle ringiliikumise viise ja vaata, mis Sinu läheduses toimub.

Kas lähed kuhugi mujale? Vaata kõiki linnu, kus Uber saadaval on.

Vermont: vali sõit

  • UberX

    1-3

    Taskukohased igapäevasõidud

  • UberXL

    1-5

    Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

1/2

Pealevõtmised lennujaamas Burlington International Airport

Vaata, kus juhiga kokku saada, ja saad üksikasjalikud juhised oma pealevõtmiskohta minemiseks.

Sama rakendus, olenemata Sinu asukohast

Saad ka reisides kasutada samu funktsioone, mida Sulle kodus kasutada meeldib, sh ohutusfunktsioone, nagu ööpäevaringne kasutajatugi, GPS-iga jälgimine ja hädaabi.

Kuidas linnadega koostööd teeme?

Meievaheline suhe võib alguse saada ekraanipuudutusest, kuid linnadega on see sügavam. Meie eesmärk on olla teistele elukvaliteedi parandamisel eeskujuks ning tulevikus targemaid ja tõhusamaid linnu luua.

Uber Movement

Meie anonüümseid andmeid jagatakse linnaplaanijate ja kohalike liidritega, et aidata neil infrastruktuuri ning transiidiga seotud otsuseid langetada.

Teeohutus

Halva sõidukijuhtimise ärahoidmine, õhutades inimesi ohutumaid otsuseid langetama, võib teed kõigi jaoks ohutumaks muuta.

Linnade toetamine

Alates süsinikuheitmise vähendamisest kuni ühistranspordi tugevdamiseni – aitame kohalike omavalitsustega koostööd tehes linnu paremaks muuta.

Uber ei luba Uberi rakendust kasutavatel juhtidel alkoholi ega uimasteid tarbida. Kui arvad, et Sinu juht võib olla uimastite või alkoholi mõju all, nõua juhilt sõidu viivitamatut lõpetamist.

Kommertssõidukitele võidakse rakendada täiendavaid riigimakse, mis on teemaksust suuremad.

Kui juht on sõidu lõpetanud, anna meile Uberi rakenduses sõitu hinnates tagasisidet, saates e-kirja aadressile customercomplaints@uber.com, külastades lehte help.uber.com või helistades numbril 800 664 1378.

Sõitudele, mis algavad või lõppevad Burlingtoni linnas, kohaldub 0,25 $ suurune lisatasu. Sõitudele, mis algavad lennujaamas BTV ja lõppevad Burlingtoni linnas, kohaldub 2,25 $ suurune lisatasu. Sõitudele, mis algavad Burlingtoni linnas ja lõppevad lennujaamas BTV, kohaldub 2,25 $ suurune lisatasu. Sõitudele, mis algavad ja lõppevad lennujaamas BTV, ning mis ei alga ega lõppe Burlingtoni linnas, kohaldub 2 $ suurune lisatasu. Taksoveo teenust korraldava ametiga (Taxi Administration Office) ühenduse võtmiseks või kaebuste esitamiseks saada e-kiri aadressile cdunbar@burlingtonvt.gov või helista numbrile 802 865 7020.

Burlingtoni sõitjate õigused: 1) rendiautode juhid käituvad alati viisakalt ja professionaalselt; 2) sõidutariifid peavad olema enne sõitu kokku lepitud ning üles pandud sõidukitele, veebilehtedele, rakendustesse, prinditud või elektroonilistele kviitungitele või need tuleb arvutada taksomeetriga ameti määratud tariifide alusel. Sõidujagamise ettevõte, mis annab sõitjatele neile kohalduvad tariifid ja võimaluse tutvuda eeldatava sõiduhinnaga enne, kui sõitja istub sõidujagamise ettevõtte sõidukisse, tegutseb selle sättega kooskõlas; 3) juhi eesnimi, pilt, sõiduki registreerimismärk ning mark ja mudel peavad olema sõidukites, veebilehtedel, rakendustes, prinditud või elektroonilisel kviitungil näha; 4) suitsetamine ei ole üheski sõidukis mitte kunagi lubatud; 5) ükski isik peale juhi ei tohi jääda sõidukisse mitte kunagi ilma kõigi sõitjate sõnaselge nõusolekuta; 6) sõidukil peab olema puhas kaassõitja istmeala ja pagasiruum; 7) juht peab teadma ja järgima kõiki liikluseeskirju ning liikuma sihtkohta kõige otsemat või tõhusamat teed mööda; 8) võid anda juhiseid sihtkoha ja kasutatava marsruudi kohta; 9) igas sõidukis peab olema piisav soojendus ja jahutus; 10) erakorralistes olukordades järgitakse litsentsiomaniku dünaamilisele hinnakujundusele kehtestatud ülempiiri reegleid.