Mine põhisisu juurde
Uber
Uber

Berliini Tegeli lennujaam (TXL)

Berliini lennujaamast kesklinna või kesklinnast Berliini lennujaama sõites võid olla kindel, et Uber viib sind kohale.

Zufahrt zum Flughafen Tegel, 13405 Berlin, Saksamaa
+49 30-60-91-11-50

Targem viis sõitmiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Uberi sõiduhinna kalkulaator

Sõitjate näidishinnad on eeldatavad ja need ei peegelda allahindlusi, liiklusest tingitud viivitusi ega muid tegureid. Võivad rakenduda püsihinnad ja miinimumtasud. Tegelikud hinnad võivad muutuda.

Sõitmise viisid

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • UberXL1-6

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • Takso1-4

  Taksod, mida pole vaja püüda

 • Taxi Van1-8

  Taksod, mida pole vaja püüda

Kuidas lennujaamast Uberi sõitu saada?

TXL-i lennujaama nõuanded

Wi-Fi Tegeli lennujaamas

Free wifi is available 24/7 at TXL Airport, so connecting from your laptop, tablet, or mobile device is easy. Just access the hotspot and accept the terms and conditions, and you'll be online in no time.

Parkimine Berliini Tegeli lennujaamas

Berliini Tegeli lennujaamas on üle 2500 parkimiskoha. Peale mitmekorruselise parkla pikaajaliseks parkimiseks on ka lühiajalised parkimisvõimalused nii mahapanekuteks kui ka pealevõtmisteks.

Pagasihoid Tegeli lennujaamas

Berliini lennujaama pagasihoiupunkt võimaldab sul pagasi tunni või päeva kaupa hoiule anda, kui sul on lendude vahel veidi aega või soovid linnaga tutvuda. Peale selle leiad A-terminali teeninduskeskusest postiteenused ja pagasi pakkimise.

Sõitjate levinuimad küsimused

Berliini Tegeli lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Tegeli lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 500 lennujaamas kogu maailmas.
Leia lennujaam

Mida Berliini Tegeli terminalides teha?

Uber on suurepärane valik sõitjatele, kes Berliini lennujaama saabuvad või sealt lahkuvad. Berliini Tegeli lennujaam on Saksamaal reisijate arvu poolest 4. kohal ja sealt käib aastas läbi üle 20 miljoni reisija. TXL-i lennujaam asub Berliini kesklinnast põhja suunas umbes 8 kilomeetri kaugusel ja seetõttu on Saksamaa pealinna saabuvatel ja sealt lahkuvatel sõitjatel lihtne lennujaama pääseda. Lennujaam teenindab mitut Euroopa pealinna ja ka mõnda mandritevahelist marsruuti.

Berliini Tegeli lennujaama terminalid

Berliini Tegeli lennujaamas on 3 reisiterminali: terminal A/B, terminal C ja terminal D. Kuigi terminalis D nimetatakse saabuvate lendude ala madalamat korrust terminaliks E, ei käsitleta seda eraldi terminalina. Berliini Tegeli terminalides on palju mitmesuguseid teenuseid, sh magamiskabiinid, pagasihoid ja postkontor. TXL-ist lendab hulgaliselt lennufirmasid, muu hulgas järgmised.

 • Aer Lingus
 • Croatian Airlines
 • easyJet
 • Turkish Airlines

Tegeli lennujaama restoranid

Olenemata sellest, kas vajad enne varahommikust lendu kohvi või soovid veel üks kord Saksamaa rahvuskööki maitsta, on Berliini Tegeli lennujaamas avastamiseks palju restorane.

Tegeli lennujaamas ringi liikumine

Hulk busse ja ronge annavad reisijatele kiire ning lihtsa võimaluse Berliini Tegeli lennujaama jõuda. Näiteks, 4 BVG peatused on kohe terminali A/B juures, kuid Dresdeni buss peatub terminali E juures. Peale selle on Berliini Tegeli lennujaamas palju autorendifirmasid. Nad asuvad autorendi keskuses, mis asub TXL-i lennujaama alumisel korrusel, terminali E juures.

Mida TXL-is teha on?

Kõik, mida mõnusaks lennueelseks sisseostude tegemiseks vaja, alates riietest kuni vidinate ja raamatuteni, on Berliini Tegeli lennujaama poodides olemas. Tegeli tollimaksuvabad poed on suurepärased kohad sõpradele või perele kingituse ostmiseks ja paljudes reisipoodides on olemas kõik põhilised asjad, mida pika lennu jaoks vajad.

Tegeli lennujaama ootesaalid

Berliini Tegeli lennujaamas on palju mitmesuguseid ootesaale, mis on puhkamiseks ja töötamiseks suurepärased. Lufthansa ootesaal on tavalistest lennujaama askeldustest ja sebimisest puhkamiseks suurepärane koht ning ootesaalis C pakutakse jooke, rahvusvahelisi ajalehti ja Wi-Fi-juurdepääsu. Berliini Tegeli lennujaama ooteruumid sobivad suurepäraselt kõigile, kellel on vaja enne lendu tööd teha.

Hotellid Berliini lennujaama läheduses

Olenemata sellest, kas otsid lühiajalist ööbimiskohta või jääd peatuma pikemaks ajaks, on Berliini Tegeli lennujaama läheduses suur valik hotelle, nii eelarvesõbralikke, kui ka ekstravagantsemaid valikuid. Leiad siit pärast lendu puhkamiseks mugava koha ja võid sõita ka Berliini kesklinna, kus on veel palju hotelle.

Huvitavad kohad Berliini Tegeli lennujaamas

Kui ootad Berliini TXL-i lennujaamas järgmist lendu, on läheduses palju vaatamisväärsusi ja tegevusi. Berliini kesklinn on vaid lühikese Uberi sõidu kaugusel, mistõttu on võimalik lühike linnaekskursioon, mille käigus võid külastada järgmisi maailmakuulsaid ajaloolisi kohti.

 • Brandenburgi värav
 • Charlottenburgi palee
 • Kontrollpunkt Charlie
 • Reichstag

Lisateavet Berliini TXL-i lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter