Mine põhisisu juurde

Berliini Tegeli lennujaam (txl)

Berliini lennujaamast kesklinna või kesklinnast Berliini lennujaama sõites võid olla kindel, et Uber viib sind kohale.

Zufahrt zum Flughafen Tegel, 13405 Berliin, Germany
+49 30-60-91-11-50

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Berliini Tegeli lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Berliini Tegeli lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/29.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Comfort

  1-3

  Extra legroom and top rated drivers

 • Uber for Ukraine

  1-4

  Uber for Ukraine sõiduhind on 1€ kõrgem võrreldes samal ajal tellitud UberX reisiga samal marsruudil. 1€ iga Uber for Ukraine reisi pealt pole osa sõiduhinnast, aga on summa, mille Uber B.V. saadab International Rescue Committee’le.

 • Assist

  1-4

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Tipptase

  1-4

  Tippklassi sõidud professionaalsete juhtidega

 • UberXL

  1-6

  Fits 5 riders or 3 riders with luggage

 • Green

  1-4

  Elektri- ja hübriidsõidukid

 • Takso

  1-4

  Taksod, mida pole vaja püüda

1/8

Kuidas lennujaamast Uberi sõitu saada?

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama TXL puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Tegel pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Berliini Tegeli lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud TXL pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

TXL-i lennujaama nõuanded

Wi-Fi Tegeli lennujaamas

Tasuta Wi-Fi on TXL-i lennujaamas ööpäevaringselt kättesaadav, seega on sülearvutilt, tahvelarvutilt või mobiilselt seadmelt ühenduse loomine lihtne.

Parkimine Berliini Tegeli lennujaamas

Berliini Tegeli lennujaamas on üle 2500 parkimiskoha. Peale mitmekorruselise parkla pikaajaliseks parkimiseks on ka lühiajalised parkimisvõimalused nii mahapanekuteks kui ka pealevõtmisteks.

Pagasihoid Tegeli lennujaamas

Berliini lennujaama pagasihoiupunkt võimaldab sul pagasi tunni või päeva kaupa hoiule anda, kui sul on lendude vahel veidi aega või soovid linnaga tutvuda. Peale selle leiad A-terminali teeninduskeskusest postiteenused ja pagasi pakkimise.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Berliini Tegeli lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Tegeli lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Mida Berliini Tegeli terminalides teha?

Uber on suurepärane valik sõitjatele, kes Berliini lennujaama saabuvad või sealt lahkuvad. Berliini Tegeli lennujaam on Saksamaal reisijate arvu poolest 4. kohal ja sealt käib aastas läbi üle 20 miljoni reisija. TXL-i lennujaam asub Berliini kesklinnast põhja suunas umbes 8 kilomeetri kaugusel ja seetõttu on Saksamaa pealinna saabuvatel ja sealt lahkuvatel sõitjatel lihtne lennujaama pääseda. Lennujaam teenindab mitut Euroopa pealinna ja ka mõnda mandritevahelist marsruuti.

Berliini Tegeli lennujaama terminalid

Berliini Tegeli lennujaamas on 3 reisiterminali: terminal A/B, terminal C ja terminal D. Kuigi terminalis D nimetatakse saabuvate lendude ala madalamat korrust terminaliks E, ei käsitleta seda eraldi terminalina. Berliini Tegeli terminalides on palju mitmesuguseid teenuseid, sh magamiskabiinid, pagasihoid ja postkontor. TXL-ist lendab hulgaliselt lennufirmasid, muu hulgas järgmised.

 • Aer Lingus
 • Croatian Airlines
 • easyJet
 • Turkish Airlines

Tegeli lennujaama restoranid

Olenemata sellest, kas vajad enne varahommikust lendu kohvi või soovid veel üks kord Saksamaa rahvuskööki maitsta, on Berliini Tegeli lennujaamas avastamiseks palju restorane.

Tegeli lennujaamas ringi liikumine

Hulk busse ja ronge annavad reisijatele kiire ning lihtsa võimaluse Berliini Tegeli lennujaama jõuda. Näiteks, 4 BVG peatused on kohe terminali A/B juures, kuid Dresdeni buss peatub terminali E juures. Peale selle on Berliini Tegeli lennujaamas palju autorendifirmasid. Nad asuvad autorendi keskuses, mis asub TXL-i lennujaama alumisel korrusel, terminali E juures.

Mida TXL-is teha on?

Kõik, mida mõnusaks lennueelseks sisseostude tegemiseks vaja, alates riietest kuni vidinate ja raamatuteni, on Berliini Tegeli lennujaama poodides olemas. Tegeli tollimaksuvabad poed on suurepärased kohad sõpradele või perele kingituse ostmiseks ja paljudes reisipoodides on olemas kõik põhilised asjad, mida pika lennu jaoks vajad.

Tegeli lennujaama ootesaalid

Berliini Tegeli lennujaamas on palju mitmesuguseid ootesaale, mis on puhkamiseks ja töötamiseks suurepärased. Lufthansa ootesaal on tavalistest lennujaama askeldustest ja sebimisest puhkamiseks suurepärane koht ning ootesaalis C pakutakse jooke, rahvusvahelisi ajalehti ja Wi-Fi-juurdepääsu. Berliini Tegeli lennujaama ooteruumid sobivad suurepäraselt kõigile, kellel on vaja enne lendu tööd teha.

Hotellid Berliini lennujaama läheduses

Olenemata sellest, kas otsid lühiajalist ööbimiskohta või jääd peatuma pikemaks ajaks, on Berliini Tegeli lennujaama läheduses suur valik hotelle, nii eelarvesõbralikke, kui ka ekstravagantsemaid valikuid. Leiad siit pärast lendu puhkamiseks mugava koha ja võid sõita ka Berliini kesklinna, kus on veel palju hotelle.

Huvitavad kohad Berliini Tegeli lennujaamas

Kui ootad Berliini TXL-i lennujaamas järgmist lendu, on läheduses palju vaatamisväärsusi ja tegevusi. Berliini kesklinn on vaid lühikese Uberi sõidu kaugusel, mistõttu on võimalik lühike linnaekskursioon, mille käigus võid külastada järgmisi maailmakuulsaid ajaloolisi kohti.

 • Brandenburgi värav
 • Charlottenburgi palee
 • Kontrollpunkt Charlie
 • Reichstag

Lisateavet Berliini TXL-i lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.