Mine põhisisu juurde

Lennart Meri Tallinna lennujaam (tll)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Tallinna lennujaam transfeerile või taksole? Tallinna lennujaamast Tallinna kesklinna või kesklinnast tagasi Tallinna lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama TLL või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

Tartu maantee 101, 10112 Tallinn, Estonia
+372 605-8888

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Lennart Meri Tallinna lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Lennart Meri Tallinna lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/09.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • UberX

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Uber for Ukraine

  Uber for Ukraine sõiduhind on 1€ kõrgem võrreldes samal ajal tellitud UberX reisiga samal marsruudil. 1€ iga Uber for Ukraine reisi pealt pole osa sõiduhinnast, aga on summa, mille Uber B.V. saadab International Rescue Committee’le.

 • Comfort

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

1/3

Pealevõtmine asukohast Tallinna lennujaam (TLL)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama TLL puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Tallinna lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Lennart Meri Tallinna lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud TLL pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Tallinna lennujaama sõidud

Wi-Fi TLL-i lennujaamas

Tallinna lennujaam pakub tasuta juhtmevaba internetti sõitjatele kogu terminalis. Juhtmevaba internetiga ühendamiseks vali võrk Airport Free by Guardtime ja järgi juhiseid.

Parkimine Tallinna lennujaamas

Tallinna lennujaamal on mitu auto parkimisvõimalust, sh lühikeseks ja pikaks peatumiseks, ning mõned kohad on katuse all. Lühi- ja pikaajalises parklas on spetsiaalsed parkimiskohad reserveeritud liikumispuudega inimestele.

Tallina lennujaama pagasihoid

Müntidega töötavad pagasikapid väikse ja suure pagasi jaoks asuvad sõitjate terminali esimesel korrusel.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Tallinna lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Lahku saabuvate lendude alalt esimesel korrusel. Kuid alati on tähtis igaks juhuks enne sõidu tellimist Uberi rakendust kontrollida, sest Uberi pealevõtmiskohad võivad lennujaamades muutuda.

 • Uberi hindu TLL-i lennujaama ja sealt ära sõites võib mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi rakenduses hinnakalkulaatorist.

 • Kui hakkad sõitu tellima, näitab rakendus Sulle eeldatavat aega, mis juhil Sinu pealevõtmiskohta jõudmiseks kulub.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Tallinna lennujaama teave külastajale

Lennart Meri Tallinna lennujaam on üks suurimaid lennujaamu Eestis ja võtab igal aastal vastu rohkem kui 2 miljonit inimest. See asub ligikaudu 8 km Tallinna kesklinnast (u 20 minuti pikkuse teekonna kaugusel) ja on mugava asukohaga paljude teiste Põhja-Eesti sihtkohtade jaoks. Meeldiva ja muretu sõidu jaoks TLL-i või sealt mujale on Uber parim valik.

TLL-i terminal

Tallinna lennujaamal on üks terminalihoone, mis koosneb üldsaalist, saabumiste alast ja väljumiste alast. Tallinna lennujaamas tegutsevad järgmised lennufirmad.

 • Aegan
 • Aeroflot
 • airBaltic
 • British Airways
 • easyJet
 • Ellinair
 • Finnair
 • LOT
 • Lufthansa
 • Nordica
 • Norwegian
 • Ryanair
 • SAS
 • Transaviabaltika
 • Turkish Airlines
 • Vueling
 • Wizz Air

TLL-is ringi liikumine

Tallinna lennujaam on piisavalt väike, et hõlpsasti jalgsi ringi liikuda. Puuetega ja liikumisprobleemiga inimesed saavad kasutada lennujaamas ringi liikumisel abiteenust. See tuleb broneerida vähemalt 48 tundi enne plaanitud lennu väljumisaega.

Tallinna lennujaama restoranid

Kuigi Tallinna lennujaam on väike, pakutakse seal head toidu- ja joogivalikut, mille hulgas on toidud nii rahvusköögist kui ka rahvusvahelistest köökidest. Reisijad saavad nautida lauateenindusega einestamist, samuti kiirtoitu, suupisteid, küpsetisi, karastusjooke ja õlle, veini ning kangete alkohoolsete jookide valikut. Nii üldalal kui ka väljumiste saalis on toidukauplused, kust reisijad saavad söögipoolist valida, ilma et peaks muretsema kiirustamise või lennust maha jäämise pärast.

Mida TLL-is teha?

Kuigi TLL on üks Euroopa väikseimaid lennujaamu, on seal siiski hea kaupluste valik. Tollimaksuvabad kauplused pakuvad maailmakuulsaid kaubamärke ja kohalikke suveniire ning lisaks neile saab praktilistest kauplustest osta reisitarbeid, mida oled unustanud kaasa pakkida. Tallinna lennujaam võib uhkeldada oma raamatukoguga, kust saab laenutada tasuta erinevates keeltes raamatuid, sealhulgas eesti-, inglise- ja venekeelseid. TLL-i reisiterminalis on 2 mänguala, kus lapsed saavad pika ooteaja korral meelt lahutada.

Hotellid Tallinna lennujaama läheduses

Kuigi kohapeal hotelle pole, on TLL-i läheduses Ülemiste ja Torupilli piirkondades mitu hotelli. Enamik lennujaama läheduses asuvaid hotelle pakub hotellibussi teenust, kuid küsi enne broneerimist üle. Inimestele, kellel on aega reisida, on veel palju hotelle Tallinna kesklinnas, kuhu pääseb hõlpsasti ühistranspordiga. Teine võimalus on tellida Uberilt kiire ja usaldusväärne sõit.

Tallinna lennujaama ootesaal

TLL pakub reisijatele, kes soovivad lendu oodates mugavalt töötada või lõõgastuda, äriklassi ootesaali. Ootesaali saab kasutada 3 tundi ja seal on olemas väliterrass suurepärase vaatega lennujaamale ning ajalehed, ajakirjad, telerid, karastusjoogid, alkohoolsed joogid ja suupistevalik.

Huvitavad kohad TLL-i läheduses

Tallinn on Eesti pealinn ja riigi kultuurikeskus ning pakub reisijatele hulka huviväärsusi, muu hulgas järgmised.

 • Alexander Nevski katedraal
 • Lennusadam
 • Tallinna vanalinn
 • Teletorn

Lisateavet Tallinna lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.