Mine põhisisu juurde
Uber
Uber

Londoni Stanstedi lennujaam (STN)

Stanstedi lennujaamast Londonisse või Londonist Stanstedi lennujaama sõites võid olla kindel, et Uber viib sind kohale.

Bassingbourn Road, Stansted CM24 1QW, United Kingdom
+44 808-169-7031

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500-s suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Sõitjate näidishinnad on eeldatavad ja need ei peegelda allahindlusi, liiklusest tingitud viivitusi ega muid tegureid. Võivad rakenduda püsihinnad ja miinimumtasud. Tegelikud hinnad võivad muutuda.

 • UberX1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • EXEC (jõukohane)1-4

  Tippklassi igapäevasõidud

Ava sõidu tellimiseks rakendus

Kui oled valmis välja minema, ava sõidu tellimiseks rakendus. Tee valik, mis sobib nii sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Järgi juhiseid rakenduses

Saad juhised pealevõtmiskoha kohta otse rakendusest. Lennujaamas võivad olla ka märgid.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla sulle lähima väljapääsu juures. Kui sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Wi-Fi Stanstedi lennujaamas

Stanstedi lennujaamas saad kasutada päevas ühe registreeritud seadme kohta 4 tundi tasuta Wi-Fi-t. Sagedastel reisijatel on võimalus osta lisaks 24-tunni pakett või 6 kuni 12 kuu paketid.

Parkimine Stanstedi lennujaamas

Londoni Stanstedi lennujaamas on mitmesuguseid parkimisvõimalusi, sh lühiajaline, keskmine ja pikaajaline parkimine. Lähedalasuvad JetParksi parklad pakuvad odavamat alternatiivi.

Valuutavahetus Stanstedi lennujaamas

Londoni Stanstedi lennujaamas on nii enne kui ka pärast turvakontrolli olemas sularahaautomaadid, kust saab GBP-sid, eurosid ja USA dollareid. Londoni Stanstedi lennujaamas on väljuvate ja saabuvate lendude alal kokku 7 Moneycorpi valuutavahetuspunkti.

STN-i lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Stanstedi lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Sinu lõplikule sõiduhinnale võivad lisanduda parkimistasud ja lennujaamatasud.

Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust. Kui oled sõidu tellinud, vaata rakendusest eeldatavat ooteaega.

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 500 lennujaamas kogu maailmas.

Uber on STN-i lennujaama saabuvatele või sealt lahkuvatele inimestele suurepärane valik. Londoni Stanstedi lennujaam teenindab igal aastal enam kui 27 miljonit inimest ja see on Londoni põhiline keskus Euroopa riikides reisimiseks. See on reisijate arvu poolest Londonis 3. ja Suurbritannias 4. lennujaam. Londoni Stanstedi lennujaam asub Stansted Mountfitchetis, Essexis, umbes 55 kilomeetrit Londonist kirdes – ligikaudu 1,5-tunnise autosõidu kaugusel, olenevalt liiklusoludest. Läheduses on ka Cambridge, vaid 45 kilomeetrit Stanstedist põhjas.

Stanstedi terminal

Londoni Stanstedi lennujaamas on vaid üks terminal, kus on kokku 88 väljuvate lendude väravat. Sansted teenindab enam kui 30 lennufirmat, sh järgmiseid.

 • Air Corsica
 • Air Moldova
 • Aurigny
 • British Airways
 • easyJet
 • Emirates
 • Eurowings
 • Flybe
 • Jet2.com
 • Pegasus
 • Ryanair
 • Thomas Cook
 • TUI

Stanstedi lennujaama restoranid

Toidu- ja joogivalikuid on Londoni Stanstedi lennujaamas palju. Leiad nii lennuvälja poolelt kui ka teiselt poolelt suure hulga valikuvõimalusi, mis rahuldavad igasugust isu, alates kaasa ostetavast kiirtoidust kuni kohaliku klassikani.

Londoni Stanstedi lennujaamas ringi liikumine on lihtne

STN on väike ja seal on lihtne ringi kõndida ja seetõttu ei pea Sa muretsema busside ega rongide otsimise pärast, mis Sind värava juurde viivad.

Mida Stanstedis teha on?

Stanstedi lennujaama paljudest poodidest leiad kõik parimad kosmeetika-, aksessuaari-, tehnoloogia- ja alkoholikaubamärgid ning palju muud. Kõik poed asuvad väljuvate lendude poolel, pärast registreerimisala, saabuvate lendude poolel järgneb pagasi kättesaamise alale tollimaksuvaba pood ja peaterminalist leiad mugavuspoed. Stanstedi lennujaamas on ka ekraaniklikiga tellimise võimalus, mida kasutades saad tellida tooteid juba enne lennujaama jõudmist ja need on kättesaamiseks valmis, kui saabud.

Stanstedi lennujaama palveruumid

Palveruumid leiad A-tsoonis registreerimisala vastast, pärast turvakontrolli, mis asub peamisel väljuvate lendude alal Escape’i ootesaali läheduses. Palveruumid on avatud 24 tundi päevas ja neid võivad külastada kõik inimesed, olenemata usust.

Hotellid Londoni Stanstedi lennujaama läheduses

Hulk Londoni Stanstedi lennujaama ümbruses asuvaid hotelle on terminalist vaid mõne minuti kaugusel, tänu millele saad end enne suurt lendu rahulikult lõdvaks lasta. Võib-olla on Sul varahommikune lend ja soovid läheduses peatuda, et veidi kauem magada, või äkki pead kahe lennu vahel terve öö ootama ega soovi lennujaamast liiga kaugele minna. Stansted pakub mitmesuguseid sulle sobivaid valikuid ja kui broneerid otse lennujaama kaudu, võid säästa kuni 40%. Paljudel lähedalasuvatel hotellidel on ka koosolekuruumid ja need on olemas ka ärikeskusel United Business Centre, mis asub terminalist lühikese sõidu kaugusel. Kuna Stansted asub Londonile lähedal, on lennujaamast paari tunni kaugusel muidugi rohkesti mitmesuguseid majutusasutusi.

Huvitavad kohad Stanstedi läheduses

 • Hatfieldi mets
 • Mänguasjamuuseum House on the Hill
 • Mountfitcheti kindlus

Lisateavet STN-i kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter