Mine põhisisu juurde

Londoni Stanstedi lennujaam (stn)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Stanstedi lennujaam transfeerile või taksole? Standstedi lennujaamast Londonisse või Londonist Standstedi lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama STN või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

Bassingbourn Road, Stansted CM24 1QW, United Kingdom
+44 808-169-7031

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • Exec

  1-4

  Tipptasemel sõidud tippklassi autodes

 • Luks

  1-4

  Ülim luksus ja stiil

 • Green

  1-4

  Keskkonnasäästlikud sõidud elektrisõidukites

 • Comfort

  1-4

  Uued, ruumikad autod ja kõrgeima hinnanguga juhid

 • UberXL

  1-6

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

1/7

Pealevõtmine asukohast Stanstedi lennujaam (STN)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama STN puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Stanstedi lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Londoni Stanstedi lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud STN pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Stanstedi lennujaama nõuanded

Wi-Fi Stanstedi lennujaamas

Stanstedi lennujaamas saad kasutada päevas ühe registreeritud seadme kohta 4 tundi tasuta Wi-Fi-t. Sagedastel reisijatel on võimalus osta lisaks 24-tunni pakett või 6 kuni 12 kuu paketid.

Parkimine Stanstedi lennujaamas

Londoni Stanstedi lennujaamas on mitmesuguseid parkimisvõimalusi, sh lühiajaline, keskmine ja pikaajaline parkimine. Lähedalasuvad JetParksi parklad pakuvad odavamat alternatiivi.

Valuutavahetus Stanstedi lennujaamas

Londoni Stanstedi lennujaamas on nii enne kui ka pärast turvakontrolli olemas sularahaautomaadid, kust saab GBP-sid, eurosid ja USA dollareid. Londoni Stanstedi lennujaamas on väljuvate ja saabuvate lendude alal kokku 7 Moneycorpi valuutavahetuspunkti.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • STN-i lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Stanstedi lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Sinu lõplikule sõiduhinnale võivad lisanduda parkimistasud ja lennujaamatasud.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust. Kui oled sõidu tellinud, vaata rakendusest eeldatavat ooteaega.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Mida Londoni Stanstedi terminalis teha?

Uber on STN-i lennujaama saabuvatele või sealt lahkuvatele inimestele suurepärane valik. Londoni Stanstedi lennujaam teenindab igal aastal enam kui 27 miljonit inimest ja see on Londoni põhiline keskus Euroopa riikides reisimiseks. See on reisijate arvu poolest Londonis 3. ja Suurbritannias 4. lennujaam. Londoni Stanstedi lennujaam asub Stansted Mountfitchetis, Essexis, umbes 55 kilomeetrit Londonist kirdes – ligikaudu 1,5-tunnise autosõidu kaugusel, olenevalt liiklusoludest. Läheduses on ka Cambridge, vaid 45 kilomeetrit Stanstedist põhjas.

Stanstedi terminal

Londoni Stanstedi lennujaamas on vaid üks terminal, kus on kokku 88 väljuvate lendude väravat. Sansted teenindab enam kui 30 lennufirmat, sh järgmiseid.

 • Air Corsica
 • Air Moldova
 • Aurigny
 • British Airways
 • easyJet
 • Emirates
 • Eurowings
 • Flybe
 • Jet2.com
 • Pegasus
 • Ryanair
 • Thomas Cook
 • TUI

Stanstedi lennujaama restoranid

Toidu- ja joogivalikuid on Londoni Stanstedi lennujaamas palju. Leiad nii lennuvälja poolelt kui ka teiselt poolelt suure hulga valikuvõimalusi, mis rahuldavad igasugust isu, alates kaasa ostetavast kiirtoidust kuni kohaliku klassikani.

Londoni Stanstedi lennujaamas ringi liikumine on lihtne

STN on väike ja seal on lihtne ringi kõndida ja seetõttu ei pea Sa muretsema busside ega rongide otsimise pärast, mis Sind värava juurde viivad.

Mida Stanstedis teha on?

Stanstedi lennujaama paljudest poodidest leiad kõik parimad kosmeetika-, aksessuaari-, tehnoloogia- ja alkoholikaubamärgid ning palju muud. Kõik poed asuvad väljuvate lendude poolel, pärast registreerimisala, saabuvate lendude poolel järgneb pagasi kättesaamise alale tollimaksuvaba pood ja peaterminalist leiad mugavuspoed. Stanstedi lennujaamas on ka ekraaniklikiga tellimise võimalus, mida kasutades saad tellida tooteid juba enne lennujaama jõudmist ja need on kättesaamiseks valmis, kui saabud.

Stanstedi lennujaama palveruumid

Palveruumid leiad A-tsoonis registreerimisala vastast, pärast turvakontrolli, mis asub peamisel väljuvate lendude alal Escape’i ootesaali läheduses. Palveruumid on avatud 24 tundi päevas ja neid võivad külastada kõik inimesed, olenemata usust.

Hotellid Londoni Stanstedi lennujaama läheduses

Hulk Londoni Stanstedi lennujaama ümbruses asuvaid hotelle on terminalist vaid mõne minuti kaugusel, tänu millele saad end enne suurt lendu rahulikult lõdvaks lasta. Võib-olla on Sul varahommikune lend ja soovid läheduses peatuda, et veidi kauem magada, või äkki pead kahe lennu vahel terve öö ootama ega soovi lennujaamast liiga kaugele minna. Stansted pakub mitmesuguseid sulle sobivaid valikuid ja kui broneerid otse lennujaama kaudu, võid säästa kuni 40%. Paljudel lähedalasuvatel hotellidel on ka koosolekuruumid ja need on olemas ka ärikeskusel United Business Centre, mis asub terminalist lühikese sõidu kaugusel. Kuna Stansted asub Londonile lähedal, on lennujaamast paari tunni kaugusel muidugi rohkesti mitmesuguseid majutusasutusi.

Huvitavad kohad Stanstedi läheduses

 • Hatfieldi mets
 • Mänguasjamuuseum House on the Hill
 • Mountfitcheti kindlus

Lisateavet STN-i kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.