Mine põhisisu juurde

Norman Y. Mineta San José rahvusvaheline lennujaam (sjc)

Kas otsid alternatiivi tavalisele San José lennujaam transfeerile või taksole? SJC lennujaamast San Franciscosse või San Jose kesklinna sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama SJC või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

1701 Airport Boulevard, San Jose, CA 95110
+1 408-392-3600

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Norman Y. Mineta San José rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Norman Y. Mineta San José rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/29.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • UberXL

  1-6

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • Comfort

  1-4

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

1/3

Pealevõtmine asukohast San José lennujaam (SJC)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. SJC lennujaama puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Head outside and follow signs to the rideshare pickup area.

For Terminal A pickups, meet your driver outside of baggage claim at Stop 1. For Terminal B pickups, meet your driver on the traffic island at Stop 9.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud SIC pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

San José lennujaam kaart

San José rahvusvahelises lennujaamas on 2 terminali: lennualaga ühendatud A- ja B-terminal. A- ja B-terminal on rahvusvaheliste saabuvate lendude jaoks.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Jah. Puuduta ekraani siin, et vaadata loendit kogu maailma lennujaamadest, kus saad Uberi sõidu tellida.

 • Uberi sõidu hind SJC-sse (SJC-st) oleneb teguritest, mille hulka kuuluvad tellitud sõidu tüüp, sõidu eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning nõudlus sõitude järele.

  Saad vaadata enne tellimist eeldatavat hinda, sisestades oma pealevõtmiskoha ja sihtkoha ülal olevasse Uberi sõiduhinna kalkulaatorisse. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

 • Pealevõtmiskohad võivad oleneda tellitud sõidu tüübist ja lennujaama suurusest. Järgi rakenduses antud juhiseid selle kohta, kuhu juhile vastu minna. Võid otsida ka märke, mis osutavad lennujaama sõidujagamise piirkondadele.

  Kui Sa ei leia juhti, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

San José lennujaama teave külastajale

Mineta San José rahvusvaheline lennujaam (SJC) on reisijate arvu poolest kõige kiiremini kasvav lennujaam USA-s, mis teenindab aastas üle 12,5 miljoni reisija. Lennujaam asub San José kesklinnast umbes 6 km kaugusel ja ideaalsete tee- ning liiklusolude korral võtab autosõit sinna aega umbes 8 minutit.

San José lennujaama terminalid

SJC lennujaam on jagatud 2 terminaliks (A ja B), milles on kokku 31 pardalemineku väravat. San José lennujaama ootesaalid asuvad terminalis A. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

SJC terminal A

 • Aeroméxico
 • Air Canada
 • American
 • ANA
 • California Pacific
 • Delta
 • Frontier
 • Hawaiian
 • JetBlue
 • United
 • Volaris
 • The Club at SJC

SJC terminal B

 • Alaska
 • British Airways
 • Hainan
 • Southwest

SJC rahvusvaheline terminal

San José lennujaamas toimub rahvusvahelistele lendudele minek mõlemas terminalis. SJC lennujaam pakub otselende 16 rahvusvahelisse sihtkohta.

Einestamine San José lennujaamas

Reisijad saavad valida SJC-s enam kui 30 söögikoha vahel, sh kiirtoiduketid, baarid ja lauateenindusega restoranid. San José lennujaamas saab osta toitu ja jooke mõlemast terminalist.

San José lennujaamas ringi liikumine

Reisijad saavad kasutada SJC-s terminalidevahelisi lennujaamabusse. San José lennujaama bussid liiguvad pidevalt terminalide A ja B ning parklate vahel. Lennujaamabussid väljuvad kummastki terminalist, autorendikeskusest ja päevaparklast 4 iga 7–10 minuti järel.

Mida San José lennujaamas teha?

SJC osaleb kunstiprogrammis, mis kajastab piirkonna rolli globaalse tehnoloogia- ja innovaatikakeskusena. Kunstiteosed paiknevad terminalis B, lõunapoolses hallis ja vahekorrusel. Terminali A Blue Doti ja terminali B pagasi kättesaamise ala juures on klaverid. San José lennujaamas on mõlemas terminalis kokku 24 kaupluste ala, kus on kauplused, mis müüvad kosmeetikat, ehteid ja elektroonikat. Lennujaamas on ka 23 aktiivset teraapiakoera, kes aitavad enne lendu reisijate närve rahustada.

Valuutavahetus San José lennujaamas

San José lennujaama valuutavahetuspunktid asuvad terminalis A värava 15 juures ja pagasi kättesaamise alal.

Hotellid San José lennujaama läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend viibib terve öö või Sul on vaja SJC läheduses peatumiskohta, on läheduses üle 25 hotelli ja majutusasutuse.

Huvitavad kohad San José lennujaama läheduses

 • Guadalupe jõe park ja aiad
 • Mexican Heritage Plaza
 • San José ajaloo- ja tehnikamuuseumid

Lisateavet San José lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.