Mine põhisisu juurde

San Francisco rahvusvaheline lennujaam (sfo)

Kas otsid alternatiivi traditsioonilisele San Francisco lennujaam süstikbussile või taksole? Kui Sul on vaja minna SFO-st Napasse või Silicon Valley'st SFO-sse, saad juba omale tuttava Uberi rakendusega soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit sihtkohta ja asukohast SFO nupuvajutusega.

San Francisco, CA 94128
+1 650-821-8211

Broneeri Uberi sõit lennujaamas San Francisco rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama San Francisco rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/02.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Tap a button now and get airport transportation at more than 600 major hubs.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • UberXL

  1-6

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • Comfort

  1-4

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

1/3

Pealevõtmine asukohast San Francisco lennujaam (SFO)

Telli, kui oled valmis teele asuma

Vali sõiduk, mis sobib nii sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Kui tellid UberX, UberPool või Express Pool teenuse terminalides 1–3, siis jälgi silte ja liigu parkimismaja 5. korrusele.

Kui tellid rahvusvahelisest terminalist Uber Comfort, UberXL, Select, Black, Black SUV või mõne muu teenuse, siis saad tellida pealevõtmise väljuvate lendude tasandi kõnniteelt.

Saa juhiga kokku määratud pealevõtmiskohas

Kõik rahvusvahelise terminali pealevõtmised toimuvad väljuvate lendude tasandil, 2. kõnnitee ääres (3. korrus, rahvusvahelised lennud).

Kinnita oma asukoht

Kui tellid siselendude parkimismajast, võid sisestada oma sektsiooni tähe, et aidata juhil end leida. Terminal 1 kasutab sektsioone B1–3, C1–3. Terminal 2 kasutab sektsioone D1–6 ja E1–3 F. Terminal 3 kasutab sektsioone F1–6 ja F/G 1–3.

Kui tellid tänavalt (ainult Comfort, XL, Select, Black ja Black SUV), võid sisestada oma terminali ning ukse numbri, et juht teaks, kust sind leida.

San Francisco lennujaam kaart

Terminalid 1–3 on riigisisestele lendudele ja piirkonnad A ning G on rahvusvahelistele lendudele. Kolmest parkimismajast pääseb terminalidesse AirTraini ja jalgraja kaudu.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Jah. Puuduta ekraani siin, et vaadata loendit kogu maailma lennujaamadest, kus saad Uberi sõidu tellida.

 • Uberi sõidu hind SFO-sse (SFO-st) oleneb teguritest, mille hulka kuuluvad tellitud sõidu tüüp, sõidu eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning nõudlus sõitude järele.

  Saad vaadata enne tellimist eeldatavat hinda, sisestades oma pealevõtmiskoha ja sihtkoha ülal olevasse Uberi sõiduhinna kalkulaatorisse. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

 • Pealevõtmiskohad võivad oleneda tellitud sõidu tüübist ja lennujaama suurusest. Järgi rakenduses antud juhiseid selle kohta, kuhu juhile vastu minna. Võid otsida ka märke, mis osutavad lennujaama sõidujagamise piirkondadele.

  Kui Sa ei leia juhti, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

 • Lennujaamakood SFO tähendab „San Francisco“, milles „O“ tähistab tõenäoliselt linna nime viimast tähte.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

SFO teave külastajale

San Francisco rahvusvaheline lennujaam (SFO) on Põhja-California suurim lennujaam. See asub umbes 24 km kaugusel San Francisco kesklinnast lõuna suunas ja San Franciscot külastavad reisijad pääsevad sinna hõlpsasti. Lennujaam on ideaalsete tee- ja liiklusolude korral 30-minutilise autosõidu kaugusel San Franciscost.

SFO lennujaama terminalid

SFO lennujaam on jagatud 4 terminaliks: 1, 2, 3 ja San Francisco lennujaama rahvusvaheline terminal, mis koosneb pardalemineku aladest A ja G. San Francisco lennujaama ootesaalid asuvad kõigis terminalides. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

SFO terminal 1

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • Delta Sky Club

SFO terminal 2

 • Alaska
 • American
 • American Airlines Admirals Club

SFO terminal 3

 • United
 • American Express Centurion Lounge
 • United Club (3)

SFO lennujaama rahvusvaheline terminal

SFO lennujaama rahvusvahelistele lendudele minek toimub aladel A ja G. SFO pakub otselende rohkem kui 45 välisriigis asuvasse linna 39 rahvusvahelise vedajaga. Rahvusvahelises terminalis on üle 10 lennujaama ootesaali, sealhulgas Air France’i-KLM-i ootesaal ja Virgin Atlantic Clubhouse.

Einestamine SFO-s

Kogu lennujaamas on üle 60 söögikoha, sealhulgas baarid, kohvikud ja San Francisco lennujaama lauateenindusega restoranid. Reisijatele, kes soovivad enne turvakontrolli läbimist midagi süüa, sobib peasaali toitlustusala rahvusvahelise terminali pardalemineku ala A läheduses. Pärast turvakontrolli saavad reisijad osta 2. terminali kaupluste osast pardalemineku ala D lähedusest suupisteid või kaasa müüdavaid eineid. 3. terminalis asub väravate 80–90 läheduses veel üks San Francisco lennujaama toitlustusala.

SFO-s ringi liikumine

SFO lennujaamabuss AirTrain on lennujaama tasuta transpordivahend, mis ühendab kõiki terminale ja terminalide parklaid. Terminalidest 1, 2 või 3 tulles asub AirTraini jaam vahepealsel 3. korrusel, läbi rippkoridori. San Francisco lennujaama rahvusvahelisest terminalist pääseb AirTraini juurde 4. korruselt. Selle 2 liini (punane ja sinine) töötavad ööpäevaringselt ning väljuvad iga 4 minuti järel. AirTrain on ühenduses ka piirkonna ühistranspordisüsteemiga Bay Area Rapid Transit (BART) ja ümberistumine toimub parkimimajas G asuvas AirTraini/BART peatuses.

Mida SFO-s teha?

San Francisco lennujaama tegevuste ja atraktsioonide hulka kuuluvad lennujaama muuseum ning raamatukogu, mis korraldavad näitusi kogu lennujaamahoones, eksponeerides kunsti, lennundusajalugu, kohalikku kultuuri ja teadust. Lapsed saavad kasutada interaktiivseid uurimisalasid terminalis 2 pardaleminekualal D ja terminalis 3 pardaleminekualadel E ning F. Spaad asuvad kõigis SFO lennujaama terminalides.

Valuutavahetus SFO-s

SFO lennujaama valuutavahetuspunktid ja -automaadid asuvad kõikjal rahvusvahelises terminalis. Peamine esindus on ukse 5 juures.

Hotellid SFO läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend viibib terve öö või Sul on vaja SFO läheduses peatumiskohta, on läheduses üle 50 hotelli ja majutusasutuse.

Huvitavad kohad SFO läheduses

 • Alcatrazi saar
 • Fisherman’s Wharf
 • Golden Gate’i sild
 • Veinipiirkonnad Napa ja Sonoma maakondades

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.