Mine põhisisu juurde
Uber
Uber

San Francisco rahvusvaheline lennujaam (SFO)

Kui Sul on vaja minna SFO-st Napasse või Silicon Valley’st SFO-sse, saad alati soovitud ajal lennujaamasõidu tellida.

San Francisco, CA 94128
+1 650-821-8211

Targem viis sõitmiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Uberi sõiduhinna kalkulaator

Sõitjate näidishinnad on eeldatavad ja need ei peegelda allahindlusi, liiklusest tingitud viivitusi ega muid tegureid. Võivad rakenduda püsihinnad ja miinimumtasud. Tegelikud hinnad võivad muutuda.

Sõitmise viisid

 • UberX1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Comfort1-4

  Newer cars with extra legroom

 • Pool1-2

  Jagatud sõidud, madalaim hind

Kuidas SFO-st sõitu saada?

Telli, kui oled valmis teele asuma

Vali sõiduk, mis sobib nii Sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Kui tellid UberX-i, UberXL-i, UberPooli, Express Pooli või Selecti terminalides 1–3, pead minema rippkoridori kaudu siselendude parkimismaja 5. tasandile. Telli sõit alles siis, kui oled parkimismajas.

Kui tellid Blacki, Black SUV-i, WAV-i või mõne muu toote rahvusvahelisest terminalist, võid tellida väljuvate lendude tasandilt.

Saa juhiga kokku määratud pealevõtmiskohas

Terminalide 1–3 puhul toimuvad UberX-i, UberXL-i, UberPooli, Express Pooli ja Selecti pealevõtmised siselendude parkimismaja 5. tasandil ja kõik teised pealevõtmised terminalides 1–3 toimuvad saabuvate lendude tasandil, tee ääres. (2. korrus, siselennud).

Kõik rahvusvahelise terminali pealevõtmised toimuvad väljuvate lendude tasandil, 2. kõnnitee ääres (3. korrus, rahvusvahelised lennud).

Kinnita oma asukoht

Kui tellid siselendude parkimismajast, võid sisestada oma sektsiooni tähe, et aidata juhil end leida. Terminal 1 kasutab sektsioone B1–3, C1–3. Terminal 2 kasutab sektsioone D1–6 ja E1–3 F. Terminal 3 kasutab sektsioone F1–6 ja F/G 1–3.

Kui tellid kõnnitee äärest (ainult Black, Black SUV ja WAV), võid sisestada oma terminali ning ukse numbri, et Sinu juht teaks, kust Sind leida.

SFO kaart

Terminalid 1–3 on riigisisestele lendudele ja piirkonnad A ning G on rahvusvahelistele lendudele. Kolmest parkimismajast pääseb terminalidesse AirTraini ja jalgraja kaudu.

Sõitjate levinuimad küsimused

Jah. Puuduta ekraani siin, et vaadata loendit kogu maailma lennujaamadest, kus saad Uberi sõidu tellida.

Uberi sõidu hind SFO-sse (SFO-st) oleneb teguritest, mille hulka kuuluvad tellitud sõidu tüüp, sõidu eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning nõudlus sõitude järele.

Saad vaadata enne tellimist eeldatavat hinda, sisestades oma pealevõtmiskoha ja sihtkoha ülal olevasse Uberi sõiduhinna kalkulaatorisse. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

Pealevõtmiskohad võivad oleneda tellitud sõidu tüübist ja lennujaama suurusest. Järgi rakenduses antud juhiseid selle kohta, kuhu juhile vastu minna. Võid otsida ka märke, mis osutavad lennujaama sõidujagamise piirkondadele.

Kui Sa ei leia juhti, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Lennujaamakood SFO tähendab „San Francisco“, milles „O“ tähistab tõenäoliselt linna nime viimast tähte.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 500 lennujaamas kogu maailmas.

SFO teave külastajale

San Francisco rahvusvaheline lennujaam (SFO) on Põhja-California suurim lennujaam. See asub umbes 24 km kaugusel San Francisco kesklinnast lõuna suunas ja San Franciscot külastavad reisijad pääsevad sinna hõlpsasti. Lennujaam on ideaalsete tee- ja liiklusolude korral 30-minutilise autosõidu kaugusel San Franciscost.

SFO lennujaama terminalid

SFO lennujaam on jagatud 4 terminaliks: 1, 2, 3 ja San Francisco lennujaama rahvusvaheline terminal, mis koosneb pardalemineku aladest A ja G. San Francisco lennujaama ootesaalid asuvad kõigis terminalides. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

SFO terminal 1

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • Delta Sky Club

SFO terminal 2

 • Alaska
 • American
 • American Airlines Admirals Club

SFO terminal 3

 • United
 • American Express Centurion Lounge
 • United Club (3)

SFO lennujaama rahvusvaheline terminal

SFO lennujaama rahvusvahelistele lendudele minek toimub aladel A ja G. SFO pakub otselende rohkem kui 45 välisriigis asuvasse linna 39 rahvusvahelise vedajaga. Rahvusvahelises terminalis on üle 10 lennujaama ootesaali, sealhulgas Air France’i-KLM-i ootesaal ja Virgin Atlantic Clubhouse.

Einestamine SFO-s

Kogu lennujaamas on üle 60 söögikoha, sealhulgas baarid, kohvikud ja San Francisco lennujaama lauateenindusega restoranid. Reisijatele, kes soovivad enne turvakontrolli läbimist midagi süüa, sobib peasaali toitlustusala rahvusvahelise terminali pardalemineku ala A läheduses. Pärast turvakontrolli saavad reisijad osta 2. terminali kaupluste osast pardalemineku ala D lähedusest suupisteid või kaasa müüdavaid eineid. 3. terminalis asub väravate 80–90 läheduses veel üks San Francisco lennujaama toitlustusala.

SFO-s ringi liikumine

SFO lennujaamabuss AirTrain on lennujaama tasuta transpordivahend, mis ühendab kõiki terminale ja terminalide parklaid. Terminalidest 1, 2 või 3 tulles asub AirTraini jaam vahepealsel 3. korrusel, läbi rippkoridori. San Francisco lennujaama rahvusvahelisest terminalist pääseb AirTraini juurde 4. korruselt. Selle 2 liini (punane ja sinine) töötavad ööpäevaringselt ning väljuvad iga 4 minuti järel. AirTrain on ühenduses ka piirkonna ühistranspordisüsteemiga Bay Area Rapid Transit (BART) ja ümberistumine toimub parkimimajas G asuvas AirTraini/BART peatuses.

Mida SFO-s teha?

San Francisco lennujaama tegevuste ja atraktsioonide hulka kuuluvad lennujaama muuseum ning raamatukogu, mis korraldavad näitusi kogu lennujaamahoones, eksponeerides kunsti, lennundusajalugu, kohalikku kultuuri ja teadust. Lapsed saavad kasutada interaktiivseid uurimisalasid terminalis 2 pardaleminekualal D ja terminalis 3 pardaleminekualadel E ning F. Spaad asuvad kõigis SFO lennujaama terminalides.

Valuutavahetus SFO-s

SFO lennujaama valuutavahetuspunktid ja -automaadid asuvad kõikjal rahvusvahelises terminalis. Peamine esindus on ukse 5 juures.

Hotellid SFO läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend viibib terve öö või Sul on vaja SFO läheduses peatumiskohta, on läheduses üle 50 hotelli ja majutusasutuse.

Huvitavad kohad SFO läheduses

 • Alcatrazi saar
 • Fisherman’s Wharf
 • Golden Gate’i sild
 • Veinipiirkonnad Napa ja Sonoma maakondades

Lisateavet SFO kohta leiate siit.

Facebook
Instagram
Twitter