Mine põhisisu juurde

Raleigh-Durhami rahvusvaheline lennujaam (rdu)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Raleigh' lennujaam transfeerile või taksole? RDU lennujaamast Põhja-Carolina kunstimuuseumi või Durhami kesklinnast RDU lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama RDU või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

2400 John Brantley Boulevard, Morrisville, NC 27560
+1 919-840-2123

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Raleigh-Durhami rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Raleigh-Durhami rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/28.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • GoWake NE

  1-2

  Same day trips by GoWake SmartRide

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Comfort

  1-4

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • UberXL

  1-6

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/7

Pealevõtmine asukohast Raleigh' lennujaam (RDU)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. RDU lennujaama puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Välju saabuvate lendude tasandilt

Raleigh-Durhami lennujaamast pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Mine 1. terminalis pagasi kättesaamise alalt välja sõitjate pealevõtmisalale 1. 2. terminalis välju pagasi kättesaamise alalt ja mine 17. alale. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka Raleigh-Durhami rahvusvahelises lennujaamas.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud RDU pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Raleigh' lennujaam kaart

Raleigh-Durhami rahvusvaheline terminal koosneb 2 terminalist ja 3 ootesaalist. 2. terminalis on 4 rahvusvaheliste lendude väravat.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Jah. Puuduta ekraani siin, et vaadata loendit kogu maailma lennujaamadest, kus saad Uberi sõidu tellida.

 • Uberi sõidu hind RDU-sse (või RDU-st) oleneb teguritest, mille hulka kuuluvad tellitud sõidu tüüp, sõidu eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning nõudlus sõitude järele.

  Saad vaadata enne tellimist eeldatavat hinda, sisestades oma pealevõtmiskoha ja sihtkoha ülal olevasse Uberi sõiduhinna kalkulaatorisse. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

 • Pealevõtmiskohad võivad oleneda tellitud sõidu tüübist ja lennujaama suurusest. Järgi rakenduses antud juhiseid selle kohta, kuhu juhile vastu minna. Võid otsida ka märke, mis osutavad lennujaama sõidujagamise piirkondadele.

  Kui Sa ei leia juhti, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

RDU teave külastajale

Raleigh-Durhami rahvusvaheline lennujaam (RDU) on reisijate arvu poolest USA-s 39. kohal, teenindades igal aastal üle 11 miljoni reisija. RDU asub Wake’i maakonnas, Põhja-Carolinas, 23 kilomeetri kaugusel (20-minutilise autosõidu kaugusel ideaalsete tee- ja liiklustingimuste juures) Raleigh’ kesklinnast, osariigi pealinnast ja Durhami linnast.

RDU lennujaama terminalid

RDU lennujaamas on 2 reisiterminali (terminal 1 ja terminal 2), milles on kokku 45 väravat. RDU lennujaama ootesaalid asuvad terminalis 2. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

RDU terminal 1

 • Southwest

RDU terminal 2

 • Air Canada
 • Alaska
 • Allegiant
 • American
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • USO Lounge

RDU rahvusvaheline terminal

RDU rahvusvahelistele lendudele pääseb terminalist 2. RDU pakub otselende 8 rahvusvahelisse sihtkohta.

Einestamine RDU lennujaamas

Reisijad saavad valida RDU lennujaamas enam kui 20 söögikoha vahel, sealhulgas baarid, toitu kaasa müüvad kohvikud ja lauateenindusega restoranid. RDU lennujaama toidu- ja joogikohad on saadaval mõlemas terminalis.

RDU lennujaamas ringi liikumine

2 terminali vahel pole lennuvälja pool ühendust. Terminalide vahel liikuvad reisijad võivad sõita RDU lennujaamabussiga või liikuda terminalide vahel mööda liikuvat kõnniteed läbi katusega parkimiskorruste.

Mida RDU lennujaamas teha?

Raleigh-Durhami lennujaamas pakutakse mitmesuguseid tegevusi ja atraktsioone, sealhulgas kogu lennujaama hõlmav kunstinäitus, kus on eksponeeritud nii püsikollektsioon kui ka ajutised kollektsioonid. Spaad asuvad terminalis 1 värava A7 juures ja terminalis 2 värava C3 juures.

Valuutavahetus RDU lennujaamas

RDU lennujaama valuutavahetuspunktid reisijatele asuvad terminalis 2 piletimüügi letis pagasi kättesaamise ala kõrval.

Hotellid RDU lennujaama läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend viibib terve öö või Sul on vaja RDU läheduses peatumiskohta, on läheduses üle 20 hotelli ja majutusasutuse.

Huvitavad kohad RDU lennujaama läheduses

 • Chapel Hilli planetaarium
 • Raleigh’ kunsti- ja ajaloomuuseumid
 • Research Triangle’i ülikoolid
 • Johnsoni järv

Lisateavet RDU lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.