Mine põhisisu juurde

Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (mad)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Madridi lennujaam transfeerile või taksole? Madridi lennujaamast kesklinna või Museo del Pradost Madridi lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama MAD või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

Av de la Hispanidad, s/n, Madrid 28042 Spain
+34 913-21-10-00

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/27.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • Green

  1-4

  100% electric rides at the same price as UberX

 • UberX Saver

  1-4

  A new trip option with lower fares with VTC and Taxi

 • Uber for Ukraine

  1-4

  Uber for Ukraine sõiduhind on 1€ kõrgem võrreldes samal ajal tellitud UberX reisiga samal marsruudil. 1€ iga Uber for Ukraine reisi pealt pole osa sõiduhinnast, aga on summa, mille Uber B.V. saadab International Rescue Committee’le.

 • UberX

  1-4

  Affordable rides with VTC and Taxi

 • Black

  1-4

  Luxury rides with professional drivers

 • Comfort

  1-4

  Comfortable cars, with top rated drivers

 • Van

  1-6

  VÄHEKULUKAD SÕIDUD SUURTELE GRUPPIDELE

1/8

Pealevõtmine asukohast Madridi lennujaam (MAD)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama MAD puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Madridi lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud MAD pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Madridi lennujaama nõuanded

Madridi lennujaama WiFi

Madridi lennujaam pakub kõigile reisijatele tasuta WiFit. Sisselogimiseks järgi neid juhiseid. - Otsi võrku AIRPORT FREE WIFI AENA - Registreeru Facebooki, LinkedIni, e-posti või Aena Club Cliente kaudu

Madridi lennujaama pagasihoid

MAD-s on pagasihoiu kontor, kuhu reisijad saavad tasu eest kuni 14 päevaks oma pagasi jätta. Pagasihoiu kontoris pakutakse ka reisiks vajalikke tarvikuid, jalgrattahoidikuid ja printimisteenuseid.

Parkimine Madridi lennujaamas

MAD pakub võimalusi lühiajaliseks ja pikaajaliseks parkimiseks, kiireks mahapanekuks ja pealevõtmiseks, VIP-parkimiseks, esimese klassi parkimiseks ja soodsaks parkimiseks. Mootorrataste ja jalgrataste jaoks on ka eraldi parklad.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Madridi lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Uberi pealevõtmiskohad lennujaamades võivad muutuda, seega vaata oma pealevõtmiskoha leidmiseks alati pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Madridi lennujaama sõites ja sealt lahkudes võivad Uberi hinnad oleneda ajast, liiklusest ja muudest teguritest. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi rakenduses hinnakalkulaatorist.

 • Kui hakkad sõitu tellima, näitab rakendus Sulle eeldatavat aega, mis juhil Sinu pealevõtmiskohta jõudmiseks kulub.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Madridi lennujaama teave külastajatele

Esimesed kommertslennud Madridi lennujaamast tehti 1933. aastal. Tänaseks on sellest saanud üks peamisi Hispaaniat külastavate turistide sisenemispunkte. Igal aastal külastab MAD lennujaama umbes 58 miljonit reisijat ja seal toimub üle 400 000 lennu. Madrid-Barajasi lennujaam asub Madridi kesklinnast 15 kilomeetrit (9 milli) kirdes ja sinna minekuks kulub umbes 20 minutit, mistõttu Uber sobib kohalesõiduks ideaalselt.

Madridi lennujaama terminalid

Madridi lennujaamas on 5 terminali. T1, T2, T3, T4 ja T4S. Kõik terminalid tegelevad rahvusvaheliste, riigisiseste Schengeni ja mitte-Schengeni lendudega. Reisijad saavad terminalide vahel tasuta pendelbussiga sõita.

Madridi lennujaama restoranid

MAD on suur lennujaam ja seal on reisijatele palju toiduvalikuid, olenemata sellest, kas soovid enne või pärast lendu kõhu kõvasti täis süüa, jooki nautida või vajad kiiret suupistet. Lennujaamas on valik gurmeerestorane, kus pakutakse mitmesuguste maailma rahvusköökide toite, sh Jaapani ja Prantsuse toite ning muidugi ka tapasid ja muid Hispaania delikatesse. Kui Sul pole maha istumiseks aega, on ka rohkesti kaasamüügi kohti, kust saad võileibu, küpsetisi, salateid ja muid maitsvaid suupisteid, ning kiirtoidukohti, kus müüakse burgereid ja friikartuleid. On ka suur valik baare, kus serveeritakse õlut, veini, kangeid alkohoolseid jooke ja kokteile.

Madridi lennujaama poed

Poesõpradele avaldavad kindlasti muljet Madridi lennujaama kauplused, eriti Hispaania suurim tollimaksuvaba kaubandusala, kus pakutakse maailmaklassi kaubamärkide tooteid suurepäraste hindadega. Kogu ülejäänud lennujamas on poed, kus müüakse moodsaid aksessuaare, riideid, ehteid, kelli, elektroonikat, tehnikatooteid, viimasel minutil vajalikke reisitarvikuid ja suveniire. Jalgpallifännidel on võimalik külastada spordipoode, kus müüakse ametlikku Real Madridi kaupa.

Madridi lennujaama ootesaal

Kui Sul on enne lendu vaba aega, leiad MAD-s suure valiku ootesaale, kus reisijad saavad rahulikult töötada või lõõgastuda. Kõikides terminalides on ootesaal, mida saavad tasu eest kasutada kõik reisijad, sh lastega pered. Teenuste hulka kuuluvad soe ja külm toit, ajalehed ja ajakirjad, dušid, mugavad toolid ja tasuta WiFi.

Teenused MAD-s

Madridi lennujaamas on reisijatele palju teenuseid, mis on mõeldud sujuva ja meeldiva reisi tagamiseks. Väikeste lastega reisivad pered leiavad lennujaamast mängualad, rinnaga toitmise ruumi, jalutuskäru laenutuse ja on turvakontrollis eelisjärjekorras. Liikumispuudega inimesed saavad kasutada abi, kuid seda tuleb küsida 48 tundi enne lennu väljumisaega. Ärireisijatel on võimalik kasutada tööalasid ja koosoleku- ning esitlusruume.

Madridi lennujaama hotellid

Lennujaama läheduses on palju majutusvõimalusi. Kui Sa ei pea varahommikul lendama, on Madridis sadu hotelle, mis on lennujaamast mugava Uberi sõidu kaugusel.

Huvitavad kohad Madridi lennujaama läheduses

Madrid on Hispaania pealinn, kus on külalistele avastamiseks kõikvõimalikke puiesteid, väljakuid ja parke. Madrid on ühe maailma populaarseima jalgpalliklubi kodu ning seal leidub rikkalikult kunsti, arhitektuuri ja restorane. Mõned vaatamisväärsed kohad on järgmised.

 • Museo del Prado
 • Parque del Buen Retiro
 • Real Academia de Bellas Artes de San Fernando
 • Ooperimaja Teatro Real

Vaata MAD kohta lisateavet siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.

Väliste lehtede linke pakutakse ainult külastaja mugavuse huvides. Teiste saitide linkide kasutamine on Sinu vastutusel ja Uber ei vastuta ühegi lingitud saidi ega selle sisu eest.