Mine põhisisu juurde

Heathrow’ lennujaam (LHR)

Heathrow’ lennujaamast Londonisse või Londonist Heathrow’ Airport lennujaama sõites võid olla kindel, et Uber viib su kohale.

Longford TW6, United Kingdom
+44 20-7360-1250

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Heathrow’ lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Heathrow’ lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/06/23.

Targem viis sõitmiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • UberX

  1-3

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Green

  1-3

  Keskkonnasäästlikud sõidud elektrisõidukites

 • Comfort

  1-3

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • EXEC (jõukohane)

  1-3

  Tippklassi igapäevasõidud

 • UberXL

  1-5

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • Luks

  1-3

  Ülim luksus ja stiil

1/6

Kuidas lennujaamast Uberi sõitu saada?

Ava sõidu tellimiseks rakendus

Kui oled valmis välja minema, ava sõidu tellimiseks rakendus. Tee valik, mis sobib nii Sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Järgi juhiseid rakenduses

Saad juhised pealevõtmiskoha kohta otse rakendusest. Lennujaamas võivad olla ka märgid.

Mine juhile vastu

Mine rakenduses näidatud määratud pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Kui Sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Heathrow’ lennujaama nõuanded

Wi-Fi Heathrow’ lennujaamas

Tasuta Wi-Fi on saadaval kogu Heathrow’ lennujaama terminalides. Vali lihtsalt Heathrow’ Wi-Fi-võrk ja järgi ekraanijuhiseid. Tasulise paketina on võimalik osta ka kiiremaid ühendusi.

Parkimine Heathrow’ lennujaamas

Heathrows on rohkesti parkimisvõimalusi: lühiajaline parkla, pikaajaline parkla, äriparkla ja POD-parkla, samuti pealevõtmisega parkimine ning autoparkija teenused.

Pagasihoid Heathrow’ lennujaamas

Pagasihoid on olemas igas Heathrow’ lennujaama terminalis. Hinnad olenevad sellest, kui kauaks sul on vaja pagasit hoiule anda. Esemeid saab anda hoiule kuni 90 päevaks.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Heathrow’ lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Heathrow’ lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Sinu lõplikule sõiduhinnale võivad lisanduda parkimistasud ja lennujaamatasud.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust. Kui oled sõidu tellinud, vaata rakendusest eeldatavat ooteaega.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Londoni Heathrow terminalid: teave külastajale

Uber sobib ideaalselt London Heathrow’ lennujaama saabuvate või sealt lahkuvate reisijate jaoks. London Heathrow on reisijate arvu poolest maailmas 2. kohal ja teenindab suuremat Londoni piirkonda, samuti suurt osa Lõuna-Inglismaast. Heathrow lennujaam asub ligikaudu 25 km Londoni kesklinnast läänes, seega on sinna auto, ühistranspordi või Uberiga lihtne pääseda. Heathrow’st Londoni kesklinna jõudmine võtab aega ligikaudu ühe tunni, seega on see suurepärane valik kõigile, kes Inglismaa pealinna saabuvad või sealt lahkuvad.

Heathrow’ lennujaama terminalid

Londoni Heathrow’ lennujaamas on 4 aktiivset terminali: terminalid 2, 3, 4 ja 5. Terminalid 2 ja 3 asuvad Heathrow’ lennujaama idaküljel, terminal 4 lõunaküljel ja terminal 5 lääneküljel. Paljude teenindatavate lennufirmade hulgas on ka järgmised.

Terminal 2

 • Aer Lingus
 • Singapore
 • United

Terminal 3

 • British Airways
 • Delta
 • Emirates

Terminal 4

 • Malaysia
 • Qatar

Terminal 5

 • British Airways

Einestamine Heathrow’s

Heathrow’s on enam kui 30 restorani, kohvikut ja baari, seega kui soovid enne lahkumist või pärast saabumist kõhtu täita, on võimalik valida suure hulga Heathrow’ restoranide vahel.

LHR-is ringi liikumine

London Heathrow’ lennujaamas on terminalide vahel lihtne liikuda. Terminalid 2 ja 3 on üksteisest jalutuskäigu kaugusel ja terminalide 4 ning 5 vahel liiguvad regulaarsed lennujaamabussid. Kasutada saab ka Heathrow Expressi, mis viib terminalist 5 terminalidesse 2 ja 3 ning seejärel Londoni kesklinna.

Mida LHR-is teha on?

Kui otsid disainerijakke või luksuskelli, on sul võimalik külastada väga mitmesuguseid Heathrow’ lennujaama kauplusi. Sõpradele ja pereliikmetele leidub suveniire paljudes tollimaksuvabades Heathrow’ lennujaama kauplustes. Lennujaama reisipoed tagavad Sinu täieliku valmisoleku lennuks. Kasutada on võimalik ka hulka luksuslikke ja Premium-taseme ootesaale, sh No1 ootesaal ja Club Aspire ootesaal, mis asuvad mõlemad terminalis 3.

Heathrow’ lennujaama dušid

Heathrow’ lennujaama ootesaalides on hulk duširuume – nende seas Plaza Premium-taseme ootesaal, No1 ootesaal ja Club Aspire ootesaal ning spaa. Peale selle võib olla võimalus kasutada dušši ka lennufirmade ootesaalides.

Hotellid Heathrow’ lennujaama läheduses

Heathrow’ lennujaama vahetus ümbruses on ligikaudu 20 hotelli, mis sobivad suurepäraselt külalistele, kes ootavad järgmist lendu, või inimestele, kes saabuvad varastel hommikutundidel. Kuna Londoni kesklinn on vaid lühikese teekonna kaugusel, on võimalik valida suure hulga mitmesuguste soodsate ja luksuslike hotellide vahel.

Huvitavad kohad Heathrow’ lennujaama läheduses

Kui lendude vahel on palju aega, siis võid Londoni kesklinna külastada. Kuid ka LHR-i lennujaama vahetus ümbruses on rohkesti näha ja teha, muu hulgas:

 • Ham House
 • Legoland Windsor Resort
 • London Motor Museum
 • Royal Botanic Gardens, Kew
 • Windsori loss

Lisateavet LHR-i lennujaama kohta leiad siin.

Facebook
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.