Mine põhisisu juurde

Istanbuli rahvusvaheline lennujaam (ist)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Istanbuli lennujaam transfeerile või taksole? IST lennujaamast Istanbuli või Istanbulist Istanbuli rahvusvahelisse lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama IST või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

Tayakadın District Terminal Street No.1, 34283 Arnavutköy/Istanbul, Turkey
+90 4441442

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Istanbuli rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Istanbuli rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/12/04.

3:05 AM
open

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Kurye

  1-4

  Saada ja võta pakke

 • Taxi Yellow

  1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise

  1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

Pealevõtmine asukohast Istanbuli lennujaam (IST)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama IST puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Istanbuli lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Istanbuli rahvusvaheline lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud IST pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Istanbuli lennujaama nõuanded

Wi-Fi Atatürkis

Tasuta Wi-Fi on saadaval kogu IST lennujaamas 2 tunniks. Sul on vaja mobiiltelefoni numbrit, millega saab Türgis sõnumeid vastu võtta, või võid kasutada lennujaama tasulist Wi-Fi-teenust.

Istanbul Airport parking

Istanbuli lennujaam pakub mitmesuguseid parkimisvalikuid, mis sobivad nii kiireks mahapanekuks kui ka pikaajaliseks parkimiseks. Pärast parkimist sõida lennujaamabussiga IST-sse.

Pagasihoid IST-s

Nii rahvusvaheliste kui ka siselendude terminalis on pagasihoiupunktid, kus pika ooteajaga reisijad saavad turvaliselt oma pagasit hoida ja Istanbuli sõita.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Istanbuli lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu iganes sul on vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Istanbuli lennujaama sõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Istanbuli rahvusvahelise lennujaama teave külastajale

Uber sobib suurepäraselt Istanbuli lennujaama saabuvatele või sealt lahkuvatele reisijatele. Sõitjate arvu poolest Türgi suurim lennujaam, IST, on maailmas otselendude arvu poolest teisel kohal. Istanbuli kesklinnast IST lennujaama sõitmine võtab tavaliselt umbes 40 minutit, mis muudab selle lennujaama kõigile Istanbuli saabuvatele või sealt lahkuvatele reisijatele suurepäraseks valikuks. Kõigil reisijatel, kellel pole autot, on metroo, bussi või Uberiga lihtne Istanbuli rahvusvahelisse lennujaama minna.

Istanbuli lennujaama terminalid

Atatürki lennujaamas on 2 reisiterminali: riigisiseste lendude terminal ja rahvusvaheliste lendude terminal. Nagu arvata võib, on riigisiseste lendude terminal Türgis toimuvate lendude jaoks ning rahvusvaheliste lendude terminal rahvus- ja mandritevaheliste lendude jaoks. Need 2 terminali on Istanbuli lennujaamas ühendatud, mistõttu riigisiseste lendude puhul on ühelt lennult teisele minek teiste sama suurte lennujaamadega võrreldes siin hõlpsam. Wi-Fi on saadaval mõlemas terminalis ja lennujaamas leidub ka mobiililaadimiskohti.

Riigisiseste lendude terminal

 • Turkish Airlines
 • Esimese klassi ootesaal

Rahvusvaheliste lendude terminal

 • Air France
 • Emirates
 • Muud mandrite- ja rahvusvahelised lennud
 • HSBC Premieri ootesaal

Einestamine Istanbuli lennujaamas

IST lennujaamas on palju mitmesuguseid restorane, mida avastada, alates värsketest traditsioonilistest Türgi toitudest kuni kiirtoiduni. Kui Sulle meeldiks pigem Rootsi laua tüüpi einestamine või kiire eine, on valikuvõimalusi rohkesti, seega leidub midagi igale maitsele.

Istanbuli lennujaamas ringi liikumine

Riigisiseste ja rahvusvaheliste lendude terminalid on teineteisel väga lähedal, seega on nende vahel võimalik kiiresti jalgsi liikuda (lennujaama eskalaatorid lisavad loomulikult kiirust) – mis on suurepärane, kui Sul on kiire.

Mida saab Istanbuli lennujaamas teha?

Istanbuli lennujaama peamine meelelahutus on suurepärane kaupluste ala, alates suurest tollimaksuvabast kauplusest kuni vana turuni, kus leidub ehtsaid Türgi kaupu, nagu vürtsid, klaasesemed ja ehted. Istanbuli lennujaama tollimaksuvabad kauplused sobivad ideaalselt sõpradele ja pereliikmetele suveniiride ostmiseks, samuti on seal müügil tohutu valik alkoholi, kosmeetikat, parfüüme ja maiustusi. Muude tegevuste hulka kuuluvad spaa- ja massaažiteenused – mis sobivad suurepäraselt enne lendu lõõgastumiseks – ja mõnes kõrgema taseme ootesaalis on ka duši kasutamise võimalus.

Hotellid Istanbuli lennujaama läheduses

Istannbuli rahvusvahelises lennujaamas on üks hotell ja hotelli lähiümbruses on hulk hotelle, mis sobivad ideaalselt inimstele, kes saabuvad lennujaama varastel hommikutundidel. Nendes hotellides on saadaval tavapärane valik äriruume, koosolekuruume, restorane ja spordisaale, kuid tasub vaadata hotelli veebisaiti, et kõik vajalik seal ikka kindlasti olemas oleks.

Huvitavad kohad Istanbuli lennujaama läheduses

IST läheduses on mitu ajaloolist huviväärsust, nagu Istanbuli lennujaama puhul oodata võikski, muu hulgas järgmised.

 • Sinine mošee
 • Galata torn
 • Suur turg
 • Hagia Sophia
 • Topkapi palee

Lisateavet Istanbuli rahvusvahelise lennujaama kohta leiad siin.

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.