Mine põhisisu juurde

Istanbuli Atatürki lennujaam (IST)

Atatürki lennujaamast Istanbuli või linnast Atatürki lennujaama sõites võid olla kindel, et Uber viib sind kohale.

Yeşilköy, 34149 Bakırköy/Istanbul, Turkey
+90 212-463-30-00

Targem viis sõitmiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Taxi Yellow

  1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise

  1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

1/2

Kuidas lennujaamast Uberi sõitu saada?

Ava sõidu tellimiseks rakendus

Kui oled valmis välja minema, ava sõidu tellimiseks rakendus. Tee valik, mis sobib nii sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Järgi juhiseid rakenduses

Saad juhised pealevõtmiskoha kohta otse rakendusest. Lennujaamas võivad olla ka märgid.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Kui Sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Istanbuli Atatürki lennujaama nõuanded

Wi-Fi Atatürkis

Tasuta Wi-Fi on saadaval kogu Atatürki lennujaamas 2 tunniks. Sul on vaja mobiiltelefoni numbrit, millega saab Türgis sõnumeid vastu võtta, või võid kasutada lennujaama tasulist Wi-Fi-teenust.

Istanbuli Atatürki lennujaama parkimine

Istanbuli Atatürki lennujaam pakub mitmesuguseid parkimisvalikuid, mis sobivad nii kiireteks mahapanekuteks kui ka pikaajaliseks parkimiseks. Pärast parkimist sõida lennujaamabussiga Istanbuli Atatürki lennujaama.

Pagasihoid Atatürkis

Nii rahvusvaheliste kui ka siselendude terminalis on pagasihoiupunktid, kus pika ooteajaga reisijad saavad turvaliselt oma pagasit hoida ja Istanbuli sõita.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Atatürki lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Atatürki lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Atatürki rahvusvahelise lennujaama teave külastajale

Uber sobib suurepäraselt Istanbuli Atatürki lennujaama saabuvatele või sealt lahkuvatele reisijatele. Sõitjate arvu poolest Türgi suurim lennujaam, Istanbul Atatürk, on maailmas otselendude arvu poolest teisel kohal. Istanbuli kesklinnast Atatürki lennujaama sõitmine võtab tavaliselt umbes 40 minutit, mis muudab selle lennujaama kõigile Istanbuli saabuvatele või sealt lahkuvatele reisijatele suurepäraseks valikuks. Kõigil reisijatel, kellel pole autot, on metroo, bussi, või Uberiga lihtne Atatürki rahvusvahelisse lennujaama minna.

Istanbuli Atatürki terminalid

Atatürki lennujaamas on 2 reisiterminali: riigisiseste lendude terminal ja rahvusvaheliste lendude terminal. Nagu arvata võib, on riigisiseste lendude terminal Türgis toimuvate lendude jaoks ning rahvusvaheliste lendude terminal rahvus- ja mandritevaheliste lendude jaoks. Need 2 terminali on ühendatud, mistõttu riigisiseste lendude puhul on ühelt lennult teisele minek teiste sama suurte lennujaamadega võrreldes siin hõlpsam. Wi-Fi on saadaval mõlemas terminalis ja lennujaamas leidub ka mobiililaadimiskohti.

Riigisiseste lendude terminal

 • Turkish Airlines
 • Esimese klassi ootesaal

Rahvusvaheliste lendude terminal

 • Air France
 • Emirates
 • Muud mandrite- ja rahvusvahelised lennud
 • HSBC Premieri ootesaal

Einestamine Istanbuli Atatürki lennujaamas

Atatürki lennujaamas on palju mitmesuguseid restorane, mida avastada, alates värsketest traditsioonilistest Türgi toitudest kuni kiirtoiduni. Kui Sulle meeldiks pigem Rootsi laua tüüpi einestamine või kiire eine, on valikuvõimalusi rohkesti, seega leidub midagi igale maitsele.

Istanbul Atatürkis ringi liikumine

Riigisiseste ja rahvusvaheliste lendude terminalid on teineteisel väga lähedal, seega on nende vahel võimalik kiiresti jalgsi liikuda (lennujaama eskalaatorid lisavad loomulikult kiirust) – mis on suurepärane, kui Sul on kiire.

Mida Atatürkis teha on?

Atatürki lennujaama peamine meelelahutus on suurepärane kaupluste ala, alates suurest tollimaksuvabast kauplusest kuni vana turuni, kus leidub ehtsaid Türgi kaupu, nagu vürtsid, klaasesemed ja ehted. Atatürki lennujaama tollimaksuvabad kauplused sobivad ideaalselt sõpradele ja pereliikmetele suveniiride ostmiseks, samuti on seal müügil tohutu valik alkoholi, kosmeetikat, parfüüme ja maiustusi. Muude tegevuste hulka kuuluvad spaa- ja massaažiteenused – mis sobivad suurepäraselt enne lendu lõõgastumiseks – ja mõnes kõrgema taseme ootesaalis on ka duši kasutamise võimalus.

Hotellid Atatürki lennujaama läheduses

Atatürki rahvusvahelises lennujaamas on üks hotell ja hotelli lähiümbruses on hulk hotelle, mis sobivad ideaalselt inimstele, kes saabuvad lennujaama varastel hommikutundidel. Nendes hotellides on saadaval tavapärane valik äriruume, koosolekuruume, restorane ja spordisaale, kuid tasub vaadata hotelli veebisaiti, et kõik vajalik seal ikka kindlasti olemas oleks.

Huvitavad kohad Atatürki läheduses

Atatürki läheduses on mitu ajaloolist huviväärsust, nagu Istanbuli lennujaama puhul oodata võikski, muu hulgas järgmised.

 • Sinine mošee
 • Galata torn
 • Suur turg
 • Hagia Sophia
 • Topkapi palee

Lisateavet Istanbuli Atatürki lennujaama kohta leiad siin.

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.