Mine põhisisu juurde

Genfi rahvusvaheline lennujaam (GVA)

Genfi lennujaamast kesklinna või kesklinnast Genfi lennujaama sõites võid olla kindel, et Uber viib sind kohale.

Route de l'Aéroport 21, 1215 Le Grand-Saconnex, Switzerland
+41 22-717-71-11

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Genfi rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Genfi rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/06/17.

Targem viis sõitmiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Black

  1-4

  Tipptasemel sõidud luksusautodes

 • Van

  1-6

  Premium rides in spacious cars for groups up to 6

 • Green

  1-4

  Elektri- ja hübriidsõidukid

1/4

Kuidas lennujaamast Uberi sõitu saada?

Ava sõidu tellimiseks rakendus

Kui oled valmis välja minema, ava sõidu tellimiseks rakendus. Tee valik, mis sobib nii Sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Järgi juhiseid rakenduses

Saad juhised pealevõtmiskoha kohta otse rakendusest. Lennujaamas võivad olla ka märgid.

Mine juhile vastu

Mine rakenduses näidatud määratud pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Kui Sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Genfi lennujaama nõuanded

Wi-Fi Genfi lennujaamas

Genfi lennujaama tasuta Wi-Fi on saadaval kõigile reisijatele 120 minutiks. Hangi SMS-i teel või iseteeninduslike Wi-Fi-punktide kaudu autentimiskood ja logi sisse. Kui ületad 120 minuti pikkuse perioodi, võid krediiti juurde osta.

Genfi lennujaama parkla

GVA lennujaamas on mitu parkimisvõimalust, muu hulgas pikaajaline parkimine suuremate reiside ajaks ja lühiajaline parkimine kiireteks mahapanekuteks ning pealevõtmisteks.

Pagasihoid Genfi lennujaamas

GVA-s võid jätta pagasi pagasihoidu, kas lukustatavasse kappi või anda üle leti. Need asuvad Swiss Railwaysi lennujaamaesinduses, ligikaudu 250 meetri kaugusel peaterminalist mööda katusega jalgteed.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Genfi lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Genfi lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Avasta asju, mida Genfi lennujaama terminalides teha saab

Uber sobib ideaalselt Genfi lennujaama saabuvatele ja sealt lahkuvatele reisijatele. Genfi lennujaam on üks Šveitsi rahvarohkeimaid lennujaamu, mida läbib aastas üle 17 miljoni reisija.

Seda teenindab suurem osa suurtest Euroopa vedajatest ja see on hõlpsaim viis Genfi, seda ümbritsevasse suurlinnapiirkonda ja paljudesse Prantsusmaa ning Šveitsi suusakuurortidesse ja mägimajakestesse pääsemiseks. Lisaks asub Genfi rahvusvaheline lennujaam umbes 4 km kaugusel Genfi kesklinnast loodes, tänu millele on sinna lihtne pääseda ühistranspordi, lennujaamabussi, auto või Uberiga. Bussisõit võtab aega umbes 20 minutit, olenevalt liiklusest, samas kui lühike rongisõit lennujaamast kesklinna kestab vaid 6 minutit.

GVA terminalid

Genfi lennujaamas on 2 peamist reisiterminali: terminal 1 ja terminal 2. Terminali 1 kasutatakse palju sagedamini, kuna terminali 2 (mis on lennujaama algne terminal) kasutatakse ainult talvisel tšarterihooajal. Seetõttu on seal palju vähem mugavusi kui 1. terminalis, kuid seal asub ka lennujaama rongijaam. Terminal 1 on jagatud 5 sillaks: A, B, C, D ja F.

GVA restoranid

Genfi lennujaamas on suur valik restorane, alates bistroodest ja fine-dining-restoranidest kuni baaride ning teetubadeni. Olgu Sinu eelistuseks maailmaköök või kohalik rahvusköök, Genfi lennujaama toiduvalikus leidub midagi igale maitsele.

GVA-s ringi liikumine

Suuremasse ossa lennujaamast pääseb jalgsi, v.a terminali 2, kuna see asub lennujaama peahoonest eraldi. Vajaduse korral liigub 2 terminali vahel buss.

Mida GVA-s teha on?

Genfi lennujaamas on võimalik külastada mitmesuguseid kauplusi. Peale tavapäraste tollimaksuvabade kaupluste on seal hulk kohalikke ja rahvusvahelisi kauplusi. Pakutakse ka 2 VIP-teenust, mida külastajad saavad kasutada: võimalus kasutada ootesaali ja abi turvakontrolli läbimisel. Lennujaamas saab kasutada heaoluteenuseid, seal on olemas mediteerimisruum ja spetsiaalne duširuum. Peale selle saavad reisijad kasutada 2 laste mänguala, spetsiaalseid ärialasid ja koosolekuruume.

Valuutavahetus GVA-s

Kogu lennujaamas on mitu valuutavahetuspunkti, mis asuvad nii saabuvate kui ka väljuvate lendude alal. Lennujaamas on ka pangaautomaadid, millest paljudes on võimalus võtta välja mitut valuutat.

Hotellid GVA läheduses

Genfi rahvusvahelise lennujaama vahetus läheduses on umbes 10 hotelli, mis sobivad suurepäraselt reisijatele, kellel on lendude vahel veidi aega või kes saabuvad hilisel ajal. Kaugemal Genfi kesklinnas leidub suur hulk hotelle igasugusele eelarvele. Samuti on olemas transpordivõimalused peamistesse piirkonna suusakuurortidesse ja mägimajakestesse nii Prantsusmaal kui ka Šveitsis.

Huvitavad kohad GVA läheduses

 • Jet d’Eau (veejuga)
 • Genfi järv
 • Mont Salève
 • Vanalinn
 • Saint Pierre Cathedral (Püha Peetruse katedraal)

Lisateavet GVA kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.