Mine põhisisu juurde

Frankfurt am Maini lennujaam (fra)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Frankfurdi lennujaam transfeerile või taksole? Frankfurdi lennujaamast kesklinna või Kleinmarkthallest Frankfurdi lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama FRA või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

Frankfurt 60547 Germany
+49 180-6-3724636

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Frankfurt am Maini lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Frankfurt am Maini lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/02.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Comfort

  1-4

  Extra legroom and top rated drivers

 • Uber for Ukraine

  1-4

  Uber for Ukraine sõiduhind on 1€ kõrgem võrreldes samal ajal tellitud UberX reisiga samal marsruudil. 1€ iga Uber for Ukraine reisi pealt pole osa sõiduhinnast, aga on summa, mille Uber B.V. saadab International Rescue Committee’le.

 • UberXL

  1-6

  Fits 5 riders or 3 riders with luggage

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Tipptase

  1-4

  Tippklassi sõidud professionaalsete juhtidega

 • Green

  1-4

  Elektri- ja hübriidsõidukid

 • Takso

  1-4

  Taksod, mida pole vaja püüda

1/7

Pealevõtmine asukohast Frankfurdi lennujaam (FRA)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama FRA puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Frankfurdi lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Frankfurt am Maini lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud FRA pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Frankfurdi lennujaama nõuanded sujuvamateks sõitudeks

Frankfurdi lennujaama WiFi

Reisijatel on võimalik Frankfurdi lennujaamas ööpäevaringselt WiFit kasutada. Teenusesse sisse logimiseks otsi üles võrk Frankfurt-Airport, sisesta oma e-posti aadress ja nõustu tingimustega. Seejärel kliki nuppu Järgmine ja alusta surfamist.

Frankfurdi lennujaama pagasihoid

Frankfurdi lennujaamas on 3 pagasihoiu ruumi, mis asuvad mõlemas terminalis, ja reisijatel on nendes pagasit võimalik hoida kuni 3 kuud. Lennujaamas on ka pagasi kiletamise teenus suurte või raskesti käsitsetavate esemete jaoks.

Parkimine Frankfurdi lennujaamas

Frankfurdi lennujaamas on mitu parkimisvõimalust, sh lühi- ja pikaajaline parkla, äriparkla ning mahapanekupiirkond.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Frankfurdi lennujaamas on võimalik Uberi rakendust kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu Sul ka poleks vaja minna.

 • Uberi pealevõtmiskohad lennujaamades võivad muutuda. Pealevõtmiskoha leidmiseks vaata alati pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Frankfurdi lennujaama sõites ja sealt lahkudes võivad hinnad oleneda ajast, liiklusest ja muudest teguritest. Vaata sõiduhindu Uberi rakenduses.

 • Kui hakkad sõitu tellima, näitab rakendus Sulle eeldatavat aega, mis juhil Sinu pealevõtmiskohta jõudmiseks kulub.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Frankfurdi lennujaama teave külastajale

Frankfurt am Maini lennujaam avati 1936. aastal ja see on kasvanud üheks suurimaks lennujaamaks Saksamaal, mida külastab igal aastal peaaegu 70 miljonit reisijat. See on oluline transpordikeskus Euroopas ja Saksamaa suurim ühes kohas paiknev töökompleks, kus töötab 450 ettevõttes ja organisatsioonis ligikaudu 81 000 inimest. Lennujaam asub Frankfurdist 12 kilomeetrit (7 miili) kagus ja kesklinnast lennujaama mahapanekukohta sõitmine võtab umbes 15 minutit.

Frankfurdi lennujaama terminalid

Frankfurdi lennujaamas on 2 terminali: terminal 1 ja terminal 2, ning nende vahel saab liikuda pendelbussi ning Skyline’i rongiga. Rahvusvahelised ja riigisisesed lennud kasutavad mõlemaid terminale ning seetõttu kontrolli hoolikalt oma väljumisterminali. Frankfurdi lennujaam on ka Lufthansa esimese klassi terminali kodu, mida kasutatakse eksklusiivselt Lufthansa esimese klassi reisijate jaoks.

Frankfurdi lennujaama restoranid

Olenemata sellest, kas soovid gurmeehommikusööki, kerget lõunasööki või lauateenindusega õhtusööki, Frankfurdi lennujaamast leiad kõik oma maitsele vastava. Suur toidukohtade valik pakub kõike alates kiiretest suupistetest kuni maitsvate põhjalikumate eineteni, mis sobivad inimestele, kellel on rohkem aega. Lisaks tavakaupadele, nagu võileivad, supid, salatid, kuumad ja külmad joogid, smuutid, mahlad ning küpsetised, saavad reisijad nautida maailma köökide valikud, sealhulgas Itaalia, Aasia ja muidugi traditsioonilisi Saksa toite. Saadaval on valikud taimetoitlastele ja ka gluteenivabad eined.

Frankfurdi lennujaama poed

Reisijatele, kes soovivad nautida lõõgastumiseks ostuteraapiat, on FRA lennujaamal palju pakkuda. Lennujaamas on tollimaksuvaba osakond, kus on soodsate hindadega müügil maailmaklassi kaubamärgid, sh parfüümid, tualettveed, päikeseprillid, kosmeetika, moodsad aksessuaarid, õlled, veinid ja kanged alkohoolsed joogid. Poed, milles müüakse luksuslikke moekaubamärke, jalanõusid, elektroonikat, ehteid, ajalehti, ajakirju, raamatuid, ravimeid ja ka esemeid, mida võib viimasel hetkel reisi jaoks vaja minna. Lisaks saavad reisijad osta suveniire, nagu kalamarja ja traditsioonilisi Saksa toite.

Frankfurdi lennujaama ootesaalid

Frankfurdis on suur valik ootesaale ja mõni neist on avatud ainult sagedastele lendajatele või äriklassi reisijatele. Kuid mõni ootesaal on tasu eest saadaval kõigile reisijatele. Siin saad enne lendu lõõgastuda ja nautida mugavaid istekohti, sooja ja külma toitu ning jooke, WiFit, telereid ja ajalehti.

Teenused FRA-s

Frankfurdi lennujaamas saab kasutada hulka teenuseid, mis tagavad kõigile sõitjatele sujuva reisi. Ärireisil olijad või inimesed, kes soovivad lennujaamas veebis surfata, saavad kasutada töökohti. Väikeste lastega reisivad pered leiavad mõlemas terminalis mänguruume ja ruume beebide mähkmete vahetamiseks ning imetamiseks. Reisijate jaoks, kes peavad kaua ootama, on terminalis 1 mitu Movie Worldi, kus näidatakse populaarseid filme, dokumentaalfilme ja populaarseid telesarju.

Frankfurdi lennujaama hotellid

Frankfurdi lennujaama territooriumil on mitu hotelli, kus pakutakse erinevate hinnaklassidega majutusvõimalusi. Mõnest neist pääseb jalgsi otse terminalide juurde. Vahetult lennujaama läheduses, eriti Rüsselsheimi ja Langeni piirkondades, leidub veel palju majutusvõimalusi. Kuna Frankfurdi kesklinn on vaid lühikese sõidu kaugusel, on reisijatel, kellel pole lennukile jõudmisega kiire, võimalus kasutada suurt hulka hotelle ja tube.

Huvitavad kohad Frankfurdi lennujaama läheduses

Frankfurt on suur finantskeskus, mis teeb sellest populaarse sihtkoha ärireisijatele, kuid linnal on pakkuda ka rohkesti vaatamisväärsusi kunsti, arhitektuuri ja muuseumide näol. Mõned Frankfurdi vaatamisväärsused on järgmised.

 • Kaiserdom (katedraal)
 • Kleinmarkthalle turg
 • Loodusajaloo muuseum
 • Römerbergi keskväljak
 • Städeli kunstimuuseum

Vaata RFA kohta lisateavet siin.

Facebook
Instagram
Twitter
YouTube

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.

Väliste lehtede linke pakutakse ainult külastaja mugavuse huvides. Teiste saitide linkide kasutamine on Sinu vastutusel ja Uber ei vastuta ühegi lingitud saidi ega selle sisu eest.