Mine põhisisu juurde

Dubai rahvusvaheline lennujaam (DXB)

Dubai lennujaamast kesklinna või kesklinnast Dubai lennujaama sõites võid olla kindel, et Uber viib sind kohale.

7938+77 Dubai - United Arab Emirates
+971 4-224-5555

Targem viis sõitmiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Select

  1-2

  Tippklassi igapäevasõidud

 • Black

  1-2

  Tipptasemel sõidud luksusautodes

 • UberXL

  1-4

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

1/3

Kuidas lennujaamast Uberi sõitu saada?

Ava sõidu tellimiseks rakendus

Kui oled valmis, ava sõidu tellimiseks rakendus. Tee valik, mis sobib nii sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Järgi juhiseid rakenduses

Saad juhised pealevõtmiskoha kohta otse rakendusest. Lennujaamas võivad olla ka märgid.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Kui Sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Dubai lennujaama nõuanded

Wi-Fi Dubai lennujaamas

Tasuta piiramatu kiire Wi-Fi on saadaval kõigil Dubai lennujaama aladel. Kui sul pole mobiilset seadet, on internet saadaval Global Linki ja Connecti esinduste internetikioskites.

Parkimine Dubai rahvusvahelises lennujaamas

Dubai rahvusvahelises lennujaamas on hulgaliselt parkimisvalikuid, mis on mõeldud kõigile reisijatele. Terminalides 1 ja 2 on nii soodsad kui ka kõrgema klassi parkimiskohad, mis asuvad lennujaamast erineval kaugusel.

Valuutavahetus Dubai lennujaamas

Kogu DXB lennujaamas on suur hulk valuutavahetuspunkte. Igas terminalis on mitu valuutavahetuspunkti, et sul oleks saabudes rahakotis õiget sorti kupüürid.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Dubai rahvusvahelises lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Dubai rahvusvahelise lennujaama sõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Külastaja teave Dubai lennujaama terminalide kohta

Uber on ideaalne valik DXB lennujaama saabuvatele või sealt lahkuvatele reisijatele. Dubai lennujaam on maailma rahvarohkeim lennujaam, pakkudes tipptasemel ruume kogu maailma külastajatele. Dubai rahvusvaheline lennujaam asub linna Al Garhoudi piirkonnas, ligikaudu 5 km kaugusel kesklinnast. Peamise Dubaid teenindava lennujaamana on see parim valik kõigile, kes linna külastavad, samuti teisele lennule ümber istuvatele inimestele.

Dubai lennujaama terminalid

Dubai lennujaamas on 3 peamist reisiterminali: terminalid 1, 2 ja 3. Terminal 1 on rahvarohkeim terminal, mida kasutab suurem osa lennufirmadest, samas kui terminali 2 kasutatakse enamasti piirkondlike lendude jaoks.

DXB terminal 1

 • Kõik rahvusvahelised lennufirmad

DXB terminal 2

 • flydubai
 • Muud piirkondlikud ja rahvusvahelised lennufirmad

DXB terminal 3

 • Emirates
 • flydubai
 • Qantas

Dubai lennujaama restoranid

Olenemata sellest, kas otsid kiirtoitu või peent toitu, Dubai lennujaama restoranides on kõik, mida vajad. Valida on enam kui 80 toidu- ja joogikoha vahel ning nautida saad toite kogu maailmast. Butler’s Chocolate Café on suurepärane koht magusasõpradele ja restoran Chowking Orient on koht, kuhu minna Aasia maitseteks.

DXB-s ringi liikumine

Terminali 1 ja 3 vahel liigub ööpäevaringne buss ja terminalide vahel liikumiseks on võimalik kasutada ka metrood.

Mida DXB-s teha on?

Ostuteraapiaks on Dubai lennujaama tollimaksuvabad kauplused ideaalne valik. Neist on võimalik osta mitmesuguseid Dubai lennujaamas pakutavaid kaupu, sealhulgas luksuskaupu, kohalikku käsitööd ja reisitarbeid. Ehetest suveniirideni ja parfüümidest riieteni, leiad siit kindlasti kõik, mida otsid.

Dubai lennujaama dušid

Kõik, kes soovivad pärast pikka lendu end värskendada, saavad 3. terminalis väravate C18 ja C22 ning väravate B13 ja B19 vahel tasuta dušši kasutada. Need on suurepärased meelte ergastamiseks ja enda värskendamiseks enne teekonna järgmist osa.

Dubai lennujaama pagasihoid

Dubai rahvusvahelises lennujaamas on mitu lühiajalist pagasihoiu kohta, mis asuvad terminalis 1 ja 3. Väikse tasu eest saad kuni 12 tunniks oma pagasi hoiustada. Terminalis 2 pagasihoiu kohta pole. Kasutada saab ka pagasi kiletamise võimalust ja pakikandja teenust, mis aitab teil tülika või mahuka pagasiga toime tulla.

Valuutavahetus DXB-s

Nagu maailma hõivatuimast lennujaamast oodata võib, on DXB lennujaamas palju valuutavahetuspunkte. Igal terminalil on mitu vahetuspunkti, et saaksid olenemata sihtkohast kindel olla, et Sinu rahakotis on saabudes õiged rahatähed.

Hotellid Dubai lennujaama läheduses

Dubai lennujaama terminalis 1 ja 3 on mitu hotelli ning need on suurepärased lendude vahel lühikeseks puhkamiseks. Lennujaama läheduses on samuti palju hotelle ja reisijad saavad broneerida majutuse kesklinnas, mis on vaid lühikese Uberi sõidu kaugusel.

Huvitavad kohad Dubai lennujaama läheduses

Kui oled lendude vahel DXB-s ja Sul on vähemalt 6 tundi vaba aega, on Dubai läheduses palju vaatamisväärsusi, sh:

 • Burj Khalifa
 • Dubai rannad
 • Dubai purskkaev
 • Dubai ostukeskus

Lisateavet Dubai lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.