Mine põhisisu juurde

Dubai rahvusvaheline lennujaam (dxb)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Dubai lennujaam transfeerile või taksole? Duba lennujaamast kesklinna või kesklinnast Dubai lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama DXB või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

7938+77 Dubai - United Arab Emirates
+971 4-224-5555

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Dubai rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Dubai rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/02/04.

8:37 AM
open

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Black

  1-4

  Tipptasemel sõidud luksusautodes

 • Select

  1-4

  Tipptasemel sõidud tippklassi autodes

 • UberXL

  1-5

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

Pealevõtmine asukohast Dubai lennujaam (DXB)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama DXB puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Dubai lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Dubai rahvusvaheline lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud DXB pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Dubai lennujaama nõuanded

Wi-Fi Dubai lennujaamas

Tasuta piiramatu kiire Wi-Fi on saadaval kõigil Dubai lennujaama aladel. Kui sul pole mobiilset seadet, on internet saadaval Global Linki ja Connecti esinduste internetikioskites.

Parkimine Dubai rahvusvahelises lennujaamas

Dubai rahvusvahelises lennujaamas on hulgaliselt parkimisvalikuid, mis on mõeldud kõigile reisijatele. Terminalides 1 ja 2 on nii soodsad kui ka kõrgema klassi parkimiskohad, mis asuvad lennujaamast erineval kaugusel.

Valuutavahetus Dubai lennujaamas

Kogu DXB lennujaamas on suur hulk valuutavahetuspunkte. Igas terminalis on mitu valuutavahetuspunkti, et sul oleks saabudes rahakotis õiget sorti kupüürid.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Dubai rahvusvahelises lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Dubai rahvusvahelise lennujaama sõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Külastaja teave Dubai lennujaama terminalide kohta

Uber on ideaalne valik DXB lennujaama saabuvatele või sealt lahkuvatele reisijatele. Dubai lennujaam on maailma rahvarohkeim lennujaam, pakkudes tipptasemel ruume kogu maailma külastajatele. Dubai rahvusvaheline lennujaam asub linna Al Garhoudi piirkonnas, ligikaudu 5 km kaugusel kesklinnast. Peamise Dubaid teenindava lennujaamana on see parim valik kõigile, kes linna külastavad, samuti teisele lennule ümber istuvatele inimestele.

Dubai lennujaama terminalid

Dubai lennujaamas on 3 peamist reisiterminali: terminalid 1, 2 ja 3. Terminal 1 on rahvarohkeim terminal, mida kasutab suurem osa lennufirmadest, samas kui terminali 2 kasutatakse enamasti piirkondlike lendude jaoks.

DXB terminal 1

 • Kõik rahvusvahelised lennufirmad

DXB terminal 2

 • flydubai
 • Muud piirkondlikud ja rahvusvahelised lennufirmad

DXB terminal 3

 • Emirates
 • flydubai
 • Qantas

Dubai lennujaama restoranid

Olenemata sellest, kas otsid kiirtoitu või peent toitu, Dubai lennujaama restoranides on kõik, mida vajad. Valida on enam kui 80 toidu- ja joogikoha vahel ning nautida saad toite kogu maailmast. Butler’s Chocolate Café on suurepärane koht magusasõpradele ja restoran Chowking Orient on koht, kuhu minna Aasia maitseteks.

DXB-s ringi liikumine

Terminali 1 ja 3 vahel liigub ööpäevaringne buss ja terminalide vahel liikumiseks on võimalik kasutada ka metrood.

Mida DXB-s teha on?

Ostuteraapiaks on Dubai lennujaama tollimaksuvabad kauplused ideaalne valik. Neist on võimalik osta mitmesuguseid Dubai lennujaamas pakutavaid kaupu, sealhulgas luksuskaupu, kohalikku käsitööd ja reisitarbeid. Ehetest suveniirideni ja parfüümidest riieteni, leiad siit kindlasti kõik, mida otsid.

Dubai lennujaama dušid

Kõik, kes soovivad pärast pikka lendu end värskendada, saavad 3. terminalis väravate C18 ja C22 ning väravate B13 ja B19 vahel tasuta dušši kasutada. Need on suurepärased meelte ergastamiseks ja enda värskendamiseks enne teekonna järgmist osa.

Dubai lennujaama pagasihoid

Dubai rahvusvahelises lennujaamas on mitu lühiajalist pagasihoiu kohta, mis asuvad terminalis 1 ja 3. Väikse tasu eest saad kuni 12 tunniks oma pagasi hoiustada. Terminalis 2 pagasihoiu kohta pole. Kasutada saab ka pagasi kiletamise võimalust ja pakikandja teenust, mis aitab teil tülika või mahuka pagasiga toime tulla.

Valuutavahetus DXB-s

Nagu maailma hõivatuimast lennujaamast oodata võib, on DXB lennujaamas palju valuutavahetuspunkte. Igal terminalil on mitu vahetuspunkti, et saaksid olenemata sihtkohast kindel olla, et Sinu rahakotis on saabudes õiged rahatähed.

Hotellid Dubai lennujaama läheduses

Dubai lennujaama terminalis 1 ja 3 on mitu hotelli ning need on suurepärased lendude vahel lühikeseks puhkamiseks. Lennujaama läheduses on samuti palju hotelle ja reisijad saavad broneerida majutuse kesklinnas, mis on vaid lühikese Uberi sõidu kaugusel.

Huvitavad kohad Dubai lennujaama läheduses

Kui oled lendude vahel DXB-s ja Sul on vähemalt 6 tundi vaba aega, on Dubai läheduses palju vaatamisväärsusi, sh:

 • Burj Khalifa
 • Dubai rannad
 • Dubai purskkaev
 • Dubai ostukeskus

Lisateavet Dubai lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.