Mine põhisisu juurde

Indira Gandhi rahvusvaheline lennujaam (DEL)

Delhi lennujaamast Qutub Minari või India Gate’i juurest Delhi lennujaama sõites võid olla kindel, et Uber viib sind kohale.

H34X+FX Delhi, India
+91 124-337-6000

Targem viis sõitmiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • LINNADEVAHELINE

  1-4

  Outstation rides in comfortable sedans

 • XL Intercity

  1-6

  Affordable outstation rides for groups up to 6

1/2

Kuidas DEL-i lennujaamast sõitu saada?

Vaata, kust saad lasta end peale võtta

Delhi lennujaamas määrab sinu pealevõtmiskoha valitud terminal. Kui valid terminali 1 või terminali 3, mine Uberi pealevõtmisalale. Terminalis 2 tuleb juht sulle valitud pealevõtmiskohta vastu.

Vaata andmeid rakendusest

Kui oled sõidu tellinud, järgi rakenduses juhiseid pealevõtmiskohta minekuks.

Terminal 1: mine Uberi pealevõtmisalale parklas.

Terminal 2: järgi rakenduses juhiseid oma valitud pealevõtmiskohta jõudmiseks.

Terminal 3: mine Uberi pealevõtmisalale T3 parkla alumisel korrusel, saabuvate lendude väravate 1 ja 2 vastas.

Saa juhiga kokku

Juht tuleb sulle vastu rakenduses näidatud pealevõtmiskohta. Kui sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Delhi lennujaam kaart

Indira Gandhi rahvusvaheline lennujaam teenindab 80 lennuliini 2 peaterminaliga: terminal 1 ja terminal 3. Terminal 1 koosneb 4 osast: terminal 1A, terminal 1B, terminal 1C ja terminal 1D. Kõik rahvusvahelised lennufirmad tegutsevad terminalis 3.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Jah. Puuduta ekraani siin, et vaadata loendit kogu maailma lennujaamadest, kus saad Uberi sõidu tellida.

 • Uberi sõidu hind DEL-i (DEL-ist) oleneb teguritest, mille hulka kuuluvad tellitud sõidu tüüp, sõidu eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning nõudlus sõitude järele.

  Saad vaadata enne tellimist eeldatavat hinda, sisestades oma pealevõtmiskoha ja sihtkoha ülal olevasse Uberi sõiduhinna kalkulaatorisse. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

 • Pealevõtmiskohad võivad oleneda tellitud sõidu tüübist ja lennujaama suurusest. Järgi rakenduses antud juhiseid selle kohta, kuhu juhile vastu minna. Võid otsida ka märke, mis osutavad lennujaama sõidujagamise piirkondadele.

  Kui Sa ei leia juhti, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Delhi lennujaama teave külastajale

Indira Gandhi rahvusvaheline lennujaam on reisijate liikluse poolest maailmas 10. kohal, teenindades aastas üle 65 miljoni reisija. Lennujaam asub New Delhi kesklinnast umbes 16 km kaugusel, mis tähendab ideaalsete tee- ja liiklustingimuste korral 16-minutilist autosõitu.

Delhi lennujaama terminalid

DEL-i lennujaamas on 3 peamist reisiterminali: terminalid 1, 2 ja 3. DEL-i lennujaama ootesaalid asuvad kogu lennujaamas. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

DEL-i terminal 1

 • IndiGo
 • SpiceJet

DEL-i terminal 2

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet

DEL-i terminal 3 (rahvusvaheline)

New Delhi lennujaama rahvusvahelised lennud asuvad terminalis 3. DEL pakub otselende enam kui 70 rahvusvahelisse sihtkohta vedajatega, kelle hulka kuuluvad American, British Airways ja Emirates. Indira Gandhi lennujaama ootesaalid asuvad terminalis 3 5 kohas.

Einestamine Delhi lennujaamas

Indira Gandhi rahvusvahelise lennujaama kõigis terminalides on suur valik söögikohti. Kuna valida on enam kui 80 söögikoha vahel, saavad reisijad valida, kust toitu ja jooki osta, muu hulgas kohvikutest, kiirtoidurestoranidest või suupisteid kaasa müüvatest kauplustest. Reisijad, kes soovivad süüa lauateenindusega kohas, võivad valida selleks mõne DEL-i lennujaama restorani.

Delhi lennujaamas ringi liikumine

Tasuta New Delhi lennujaamabuss liigub iga 20 minuti tagant terminali 1 ja 3 vahel. Reisijad, kes kummaski terminalis ühelt lennult teisele lähevad, peaksid minema terminalidevahelise transfeeri leti juurde (terminalis 3 10. posti juures ja terminalis 1 viadukti all). Terminalid 2 ja 3 on üksteisele lähemal ja nende vahel kõndimine võtab aega 5 minutit.

Mida Delhi lennujaamas teha?

DEL-i lennujaamas on reisijate jaoks palju tegevusi ja atraktsioone, muu hulgas terminalide 1 ja 3 väljuvate lendude alal olevad spaad. Peale selle on New Delhi lennujaamas suur hulk kauplusi, mis müüvad elektroonikat, kingitusi, maiustusi ja ehteid. Terminali 3 rahvusvaheliste lendude väljumisalal võimaldab kokpitiga lennusimulaator reisijatel proovida, kuidas oleks olla Boeing 737 piloot.

Valuutavahetus Delhi lennujaamas

New Delhi lennujaama valuutavahetuspunktid asuvad terminali 3 rahvusvaheliste saabumiste ja väljumiste alal, terminali 3 riigisiseste saabumiste ning väljumiste alal ja terminali 1 väljumiste alal.

Hotellid Delhi lennujaama läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend viibib terve öö või Sul on vaja DEL-i läheduses peatumiskohta, on läheduses üle 40 hotelli ja majutusasutuse.

Huvitavad kohad Delhi lennujaama läheduses

 • Humayuni haud
 • Khari Baoli
 • Punane kindlus
 • Sunder Nursery

Lisateavet DEL-i kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.