Mine põhisisu juurde

Washingtoni Ronald Reagani riiklik lennujaam (dca)

Kas otsid alternatiivi tavalisele DCA lennujaam transfeerile või taksole? DCA lennujaamast National Malli või Alexandria vanalinna sisseoste tegema sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama DCA või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

2401 Smith Boulevard, Arlington, VA 22202
+1 703-417-8000

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Washingtoni Ronald Reagani riiklik lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Washingtoni Ronald Reagani riiklik lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/13.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

1/6

Pealevõtmine asukohast DCA lennujaam

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. DCA lennujaama puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

For Terminal A pickups, head outside and meet your driver curbside.

If you’re arriving at Terminal B/C, exit baggage claim and meet your driver at the outer curb (Arrivals level). Be sure to meet your driver outside the correct Door number.

Saa juhiga kokku

Go to your assigned DCA pickup location as specified by the app. Your driver’s name, license plate, and car color will show in the app. Verify your ride before you get in. If you can’t find your driver, contact them through the app.

DCA lennujaam kaart

Reagani lennujaam on peamine Washingtoni (DC) teenindav lennujaam. DCA-l on 4 terminali, millest kõige uuemad ja suuremad on terminalid B ja C.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Jah. Puuduta ekraani siin, et vaadata loendit kogu maailma lennujaamadest, kus saad Uberi sõidu tellida.

 • Uberi sõidu hind DCA-sse (DCA-st) oleneb teguritest, mille hulka kuuluvad tellitud sõidu tüüp, sõidu eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning nõudlus sõitude järele.

  Saad vaadata enne tellimist eeldatavat hinda, sisestades oma pealevõtmiskoha ja sihtkoha ülal olevasse Uberi sõiduhinna kalkulaatorisse. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

 • Pealevõtmiskohad võivad oleneda tellitud sõidu tüübist ja lennujaama suurusest. Järgi rakenduses antud juhiseid selle kohta, kuhu juhile vastu minna. Võid otsida ka märke, mis osutavad lennujaama sõidujagamise piirkondadele.

  Kui Sa ei leia juhti, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

 • Lennujaamakood DCA tähendab Washingtoni (DC) USA-s.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

DCA lennujaama teave külastajale

Washingtoni Ronald Reagani riiklik lennujaam (DCA) on Washingtoni (DC) peamine lennujaam, kus liigub aastas üle 21 miljoni reisija. Lennujaam asub Washingtoni kesklinnast 8 km kaugusel ja on USA pealinnale lähim kommertslennujaam. Lennujaam on ideaalsete tee- ja liiklusolude korral DC kesklinnast 25-minutilise autosõidu kaugusel.

DCA lennujaama terminalid

DCA lennujaamas on 3 terminali – A, B ja C – milles on kokku 44 väravat. DCA lennujaama ootesaalid asuvad kõigis terminalides. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

DCA terminal A

 • Air Canada
 • Frontier
 • Southwest
 • USO Lounge

DCA terminal B

 • Alaska
 • Delta
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • United Club

DCA terminal C

 • American
 • American Airlines Admirals Club

DCA rahvusvaheline terminal

DCA lennujaam ei paku rahvusvahelisi lende (v.a Kanada).

Einestamine DCA lennujaamas

Reisijad saavad DCA-s valida enam kui 40 söögikoha vahel, mis serveerivad mitmesuguseid toite, muu hulgas kiirtoitu, suupisteid ja rahvusvahelisi roogi. Enamik DCA lennujaama söögikohti asub terminalides, kuid mõned on ka National Hallis enne turvakontrolli.

DCA lennujaamas ringi liikumine

DCA lennujaamabussi teenus sõidutab reisijaid terminalide A, B ja C, parkla ja autorendikeskuse vahel. Sihtkohtade teabe leiab lennujaamabusside esiosalt ja küljelt. DCA lennujaamabuss sõidab ööpäevaringselt.

Mida DCA lennujaamas teha?

DCA Airport lennujaam osaleb kunstiprogrammis, mille raames eksponeeritakse piirkondlikke, riiklikke ja rahvusvahelisi ringnäitusi. Ajaloolises terminalis A paiknevas galeriikoridoris ajaloolise fuajee ja praeguse piletimüügi ala vahel on riiulitel ja seintel pandud välja kohalike kunstnike teosed. Peale selle võõrustab lennujaam muusikuid, lauljaid, tantsijaid ja muid artiste. DCA lennujaamas on hulk kauplusi ja butiike, alates ajalehekioskitest kuni rõivakauplusteni.

Valuutavahetus DCA lennujaamas

DCA lennujaama valuutavahetuspunkt asub halli korrusel C-terminalis enne turvakontrolli.

Hotellid DCA lennujaama läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend viibib terve öö või Sul on vaja DCA läheduses peatumiskohta, on läheduses üle 20 hotelli ja majutusasutuse.

Huvitavad kohad DCA lennujaama läheduses

 • Georgetown
 • Lincolni mälestusmärk ja muud DC monumendid
 • National Mall ja seda ümbritsevad muuseumid
 • Valge Maja

Lisateavet DCA kohta leiate siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.