Mine põhisisu juurde

Paris-Charles de Gaulle’i lennujaam (cdg)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Charles de Gaulle’i lennujaam transfeerile või taksole? CDG lennujaamast Pariisi või Pariisist CDG lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama CDG või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

95700 Roissy-en-France, France
+33 1-70-36-39-50

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Paris-Charles de Gaulle’i lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Paris-Charles de Gaulle’i lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/01.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Uber for Ukraine

  1-4

  Uber for Ukraine sõiduhind on 1€ kõrgem võrreldes samal ajal tellitud UberX reisiga samal marsruudil. 1€ iga Uber for Ukraine reisi pealt pole osa sõiduhinnast, aga on summa, mille Uber B.V. saadab International Rescue Committee’le.

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Moto

  1

  Professional drivers on high-end motorbikes and maxi scooters

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Berline

  1-4

  Tipptasemel sõidud luksusautodes

 • Comfort

  1-4

  Comfortable cars, with top rated drivers

 • Van

  1-6

  Premium rides in spacious cars for groups up to 6

 • Green

  1-4

  Elektri- ja hübriidsõidukid

 • uberX VIP

  1-4

  Best rated drivers for our best clients

1/9

Pealevõtmine asukohast Charles de Gaulle’i lennujaam (CDG)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama CDG puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Charles de Gaulle’i lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Paris-Charles de Gaulle’i lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud CDG pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Charles de Gaulle’i lennujaama nõuanded

Wi-Fi Charles de Gaulle’is

CDG lennujaama Wi-Fi-teenus võimaldab nautida tasuta piiramatut internetti, samas kui veelgi kiiremat ühendust vajavate inimeste jaoks pakutakse ka kõrgema taseme Wi-Fi-valikuid.

Parkimine Charles de Gaulle’is

Charles de Gaulle’is on palju parkimisvõimalusi koos mahapaneku- ja pealevõtmispiirkondadega, samuti lühiajalise parkimise võimalusi. CDG pakub ka bussiühendust parklatest lennujaama.

Pagasihoid Charles de Gaulle’i lennujaamas

CDG pakihoid võimaldab hoida pagasit tunni või päeva kaupa, olenevalt sinu ajakavast või reisiplaanist.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Charles de Gaulle’i lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Charles de Gaulle’i lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Mida Charles de Gaulle’i terminalides teha?

Uber on CDG lennujaama saabuvate või sealt lahkuvate reisijate jaoks ideaalne valik. Charles de Gaulle’i lennujaam (mida tuntakse ka Roissy lennujaama nime all) on Prantsusmaa suurim rahvusvaheline lennujaam. Kui oled teel Disneylandi või Pariisi, siis on see rahvusvahelistele ja riigisisestele reisijatele mugav valik. Charles de Gaulle’i lennujaam asub Pariisist ligikaudu 25 km põhjas, mistõttu see on Prantsusmaa ajaloolise pealinna külalistele suurepärane valik, samuti neile, kes külastavad Pariisi laiemat piirkonda.

Charles de Gaulle’i lennujaama terminalid

Charles de Gaulle’i lennujaamas on 3 reisiterminali: T1, T2 ja T3.

CDG terminal 1

Teiste seas lendavad terminalist 1 järgmised lennufirmad:

 • Aegean
 • Malaysia
 • Qatar

CDG terminal 2

Terminal 2 on jagatud 7 alamterminaliks (2A kuni 2G) ja seal asub TGV-RER raudteejaam Aéroport Charles de Gaulle 2. Terminalist 2 väljuvad järgmised lennufirmad:

 • Air France
 • British Airways
 • Cathay Pacific

CDG terminal 3

Terminalist 3 väljub mitme muu lennufirma hulgas ka järgmine:

 • Jordan Aviation

Einestamine Charles de Gaulle’i lennujaamas

Alates gurmeekiirtoidust kuni kohvini, on CDG lennujaama restoranid tulvil Prantsuse lemmikutest ja kogu maailma põhiroogadest. Millist kulinaarset elamust Sa ka ei otsiks, Charles de Gaulle’i lennujaama restoranides on see olemas.

Charles de Gaulle’i lennujaamas ringi liikumine

Charles de Gaulle’i mitmesuguste terminalide ja selle 2 parkimisala vahel saab liikuda CDGVAL-i abiga, samuti on olemas bussijaam ja lennujaamabuss. Terminalidest 2 ja 3 saab ka RER B liinidega otse Pariisi sõita.

Mida Charles de Gaulle lennujaamas teha on?

Kui otsid veini ja kanget alkoholi, ilutooteid või suveniire Pariisi reisilt, on CDG lennujaamas kindlasti olemas kõik, mida otsid. Chaneli või Swarovski poest leiad ehted ja kellad ning Prada, Dior, Gucci ja paljud muud maailma juhtivad moekauplused varustavad Sind viimaste moehittidega. Charles de Gaulle’i lennujaamas on ka hulk interaktiivseid mängualasid lastele või Gulli alasid, samuti on olemas palveruumid ja lennujaama ootesaalid lõõgastumiseks.

Charles de Gaulle’i lennujaama hotellid

Terminalis 2 asub 2 hotelli, tänu millele on need ideaalne valik inimste jaoks, kes saabuvad hilisõhtul või väga varasel hommikutunnil. Veidi kaugemal Roissy piirkonnas, kus Charles de Gaulle’i lennujaam asub, on hulk soodsa hinnaga ja kõrgema tasemega hotelle. Pariisiis eneses on tohutu hulk mitmesuguseid majutusasutusi, mis sobivad igale reisijale, olenemata eelarvest.

Huvitavad kohad Paris-Charles de Gaulle’i lennujaama läheduses

Kui viibid enne edasilendu Charles de Gaulle’i lennujaamas ja Sul on aega minna Pariisi kesklinna (selleks on vaja vähemalt 6 tundi), siis on hulgaliselt ajaloolisi paiku, mida avastada. Regulaarne lennujaamabuss ühendab CDG ja Pariisi kesklinna.

 • Triumfikaar
 • Champs-Élysées
 • Eiffeli torn
 • Louvre’i muuseum
 • Notre-Dame de Paris
 • Versailles’ loss

Lisateavet Paris-Charles de Gaulle lennujaama kohta leiad siin.

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.