Mine põhisisu juurde

Nashville’i rahvusvaheline lennujaam (bna)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Nashville’i lennujaam transfeerile või taksole? BNA-st Broadwayle või Nashville 'ist BNA-sse sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama BNA või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

1 Terminal Drive, Nashville, TN 37214
+1 615-275-1675

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Nashville’i rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Nashville’i rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/02.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Comfort

  1-4

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • UberXL

  1-6

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/6

Pealevõtmine asukohast Nashville’i lennujaam (BNA)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. BNA lennujaama puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi maanteetranspordikeskuse märke

You’ll get directions about BNA pickup points directly in the app. The pickup location at BNA is on Level 1 of the Ground Transportation Center. Look for signs that say “Ride App Pickup.”

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud BNA pealevõtmiskohta vööndites A1–B3 asuva maismaatranspordikeskuse esimese kõnnitee ääres. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Nashville’i lennujaam kaart

Nashville’i lennujaam koosneb 4 ootesaalist ja rahvusvaheline terminal asub ootesaalis A.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Jah. Puuduta ekraani siin, et vaadata loendit kogu maailma lennujaamadest, kus saad Uberi sõidu tellida.

 • Uberi sõidu hind BNA-sse (BNA-st) oleneb teguritest, mille hulka kuuluvad tellitud sõidu tüüp, sõidu eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning nõudlus sõitude järele.

  Saad vaadata enne tellimist eeldatavat hinda, sisestades oma pealevõtmiskoha ja sihtkoha ülal olevasse Uberi sõiduhinna kalkulaatorisse. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

 • Pealevõtmiskohad võivad oleneda tellitud sõidu tüübist ja lennujaama suurusest. Järgi rakenduses antud juhiseid selle kohta, kuhu juhile vastu minna. Võid otsida ka märke, mis osutavad lennujaama sõidujagamise piirkondadele.

  Kui Sa ei leia juhti, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

 • Lennujaamakood BNA on lühend nimest Berry Field Nashville.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Nashville’i lennujaama teave külastajale

Nashville’i rahvusvahelist lennujaama teenindab praegu 20 lennufirmat ja see pakub iga päev 575 saabuvat ning väljuvat lendu. Nashville Airport, Tennessee värav, on ideaalsete tee- ja liiklusolude korral 15-minutilise autosõidu kaugusel osariigi pealinna Nashville’i kesklinnast, mis asub lennujaamast umbes 14 km kaugusel.

Nashville’i lennujaama terminalid

BNA lennujaam koosneb ühest peaterminalist, mida nimetatakse Robert C.H. Mathews Jr. terminaliks. Terminal koosneb 4 hallist (A kuni D) ja kokku on neis 44 väravat. Reisi plaanimiseks võib kasutada järgmist teavet.

Hall A

 • Air Canada
 • Frontier
 • United

Hall B

 • Alaska
 • Boutique Air
 • British Airways
 • Contour
 • Delta
 • JetBlue
 • Sun Country
 • WestJet

Hall C

 • American
 • Southwest

BNA rahvusvahelised terminalid

BNA lennujaam pakub otselende Bahama saartele, Kanadasse, Dominikaani Vabariiki, Jamaikale ja Mehhikosse, samuti London Heathrow’sse. Nashville’i lennujaama rahvusvahelised väljumised toimuvad hallidest A ja B.

Einestamine Nashville’i lennujaamas

Mathewsi terminali mitukümmend söögikohta serveerivad mitmesugust toitu ja jooki, muu hulgas kohvi, sušit, kiirtoitu ning võileibu. Nashville’i lennujaama peamine toitlustusala asub hallis C, kuid söögikohti on kõigis hallides.

Nashville’i lennujaamas ringi liikumine

BNA lennujaamas on üks peamine reisiterminal. Kui vajad lennujaamas täiendavat tuge, on abiks lennufirma.

Mida Nashville’i lennujaamas teha?

BNA lennujaamas toimub hulk kunstinäitusi, mida korraldatakse programmi Arts at the Airport raames, kus on pandud välja kohalike, piirkondlike ja riigi kunstnike teosed eesmärgiga lennujaama ja selle külastajate muljeid rikastada. Kuid kunst ei piirdu BNA-s vaid visuaalse kunstiga. Nashville’i kultuuri lahutamatu osa on muusika ja lennujaamas esitatakse iga päev elavat muusikat.

Hallides B ja C on olemas kohad, kus saab kasutada massaažiteenust. Hallis C asub maniküüri- ja juuksurisalong. Hallides A ja B asub kaks laste mänguala.

Valuutavahetus Nashville’i lennujaamas

Valuutavahetuspunktid Nashville’i rahvusvahelises lennujaamas asuvad lennujaama pangas, mis paikneb hallide A ja B vahel, ning samuti reisikeskuses, mis asub hallide C ja D vahel.

Hotellid Nashville’i lennujaama läheduses

Kui ootad järgmist lendu või edasilend viibib terve öö või Sul on vaja BNA läheduses peatumiskohta, on läheduses palju hotelle ja majutusasutusi.

Huvitavad kohad Nashville’i lennujaama läheduses

 • Cumberland Park
 • Elava muusika esituspaigad Music Row’ Lower Broadway ümbruses
 • Nashville’i kunsti- ja ajaloomuuseumid

Lisateavet Nashville’i rahvusvahelise lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Instagram
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.