Mine põhisisu juurde

Phoenix-Mesa Gateway lennujaam (aza)

Sõit Uberiga sihtkohta ja sihtkohas Mesa lennujaam. Selle asemel, et lennujaama AZA bussi või taksot oodata, saad otse rakenduses sõidu tellida ja teele asuda.

Mesa, AZ 85212
+1 480-988-7600

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Phoenix-Mesa Gateway lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Phoenix-Mesa Gateway lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/01.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • UberXL

  1-6

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

 • Comfort

  1-4

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/6

Pealevõtmine asukohast Mesa lennujaam (AZA)

Telli sõit

Vali sõiduk, mis sobib nii Sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Vaata andmeid rakendusest

Pealevõtmiskohad sõltuvad tellitud sõidutüübist. Mine rakenduses antud juhiste järgi juhile tee äärde või määratud pealevõtmiskohta vastu.

Kinnita oma asukoht

Mine rakenduses täpsustatud määratud pealevõtmiskohta (pea meeles: see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures). Kui Sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Lisateave

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Mesa lennujaama teave külastajatele

Phoenix-Mesa Gateway lennujaam, mis asub Mesas, Arizonas, hoolitseb igal aastal enam kui 1,3 miljoni reisija eest. AZA lennujaam asub Mesa kesklinnast 20 miili (32 kilomeetri) kaugusel, mis tähendab ideaalsete tee- ja liiklusolude korral umbes 25-minutilist autosõitu. AZA lennujaam asub Pheonixi kesklinnast 38 miili (61 kilomeetri) kaugusel, mis tähendab umbes 40-minutilist autosõitu.

Mesa lennujaama terminal

Mesa lennujaama Charles L. Williamsi terminalis, mis on peamine reisiterminal, asuvad lennujaama väravad ning ostu- ja söögikohad. AZA-s tegutseb kolm lennufirmat: Allegiant, Swoop ja WestJet. Kuna mõned lennud on hooajalised ja võivad muutuda, vaata lendude broneerimisvõimalusi lennufirma veebilehelt.

Einestamine Mesa lennujaamas

Sõitjad saavad Mesa lennujaamas toitu osta erinevates kohtades. Süüa on võimalik Ameerika toite pakkuvas restoranis, kohvikus, kus müüakse mitmesuguseid toite ja küpsetisi ning kohvijooke, ja kingipoest saab osta suupisteid ning külmi jooke.

Mida Mesa lennujaamas teha?

Reisijatele, keda huvitab kaupluste külastamine, on Phoenix-Mesa lennujaamas 2 poodi, mis müüvad mitmesuguseid tooteid, sh ajakirju, raamatuid, suveniire, kingitusi ja suupisteid.

Hotellid Mesa lennujaama läheduses

Kui ootad järgmist lendu või lend hilineb ja pead öö lennujaamas veema või vajad Phoenix-Mesa Gateway lennujaama läheduses ööbimiskohta, leiad lähedal asuvatest linnadest Chandlerist, Mesast ning Phoenixist ja kaugemalt hulga hotelle ning majutusasutusi.

Huvitavad kohad Mesa lennujaama läheduses

 • Papago Park, Phoenix
 • Roosiaed, Mesa
 • Usery Mountain Regional Park, Mesa

Lisateavet AZA kohta leiad siit.

Facebook
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.