Mine põhisisu juurde
Uber
Uber

Amsterdami Schipholi lennujaam (AMS)

Schipholist Amsterdami kesklinna või Amsterdami kesklinnast Schipholisse sõites võid olla kindel, et Uber viib sind kohale.

Evert van de Beekstraat 202, 1118 CP Schiphol, Netherlands
+31 20-794-0800

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500-s suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Sõitjate näidishinnad on eeldatavad ja need ei peegelda allahindlusi, liiklusest tingitud viivitusi ega muid tegureid. Võivad rakenduda püsihinnad ja miinimumtasud. Tegelikud hinnad võivad muutuda.

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • Black1-4

  Premium rides in luxury cars

 • Van1-7

  Spacious rides for groups up to 7

Ava sõidu tellimiseks rakendus

Kui oled valmis, ava sõidu tellimiseks rakendus. Tee valik, mis sobib nii sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Järgi juhiseid rakenduses

Pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Lennujaamas võivad olla ka märgid.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla sulle lähima väljapääsu juures. Kui sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Wi-Fi AMS-is

Wi-Fi on kogu Amsterdami lennujaama sisepiirkonnas vabalt kättesaadav. 4 tunni pikkuse aja kasutamiseks logi Schipholi lennujaama võrku. Jätkamiseks võid siis uuesti sisse logida, kui 4 tundi on möödunud.

Parkimine Schipholis

Schipholis on väga mitmesuguseid parkimisvõimalusi. P1 lühiajaline parkla on mõeldud pealevõtmisteks ja mahapanekuteks, samas kui P3 pikaajaline parkla pakub pikaajalise parkimise võimalust.

Pagasihoid Schipholi lennujaamas

Võid kasutada Schipholi pagasipunkti nii käsipagasi kui ka äraantava pagasi hoidmiseks kuni 30 päeva. Keldrikorrusel saabuvate lendude 1 ja 2 vahel asuva Schipholi pagasihoiu tasud põhinevad eseme tüübil, mitte kaalul.

Amsterdami lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Schipholi lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 500 lennujaamas kogu maailmas.

Uber on suurepärane valik sõitjatele, kes Amsterdami Schipholi lennujaama (AMS) saabuvad või sealt lahkuvad. Schipholi lennujaam on Amsterdami kesklinnast umbes 20 minuti kaugusel. Amsterdami linnas on sõitjatel sinna jõudmine ja sealt lahkumine lihtne, kuid AMS-i lennujaama suurepärased transpordiühendused, sh buss ja takso, teevad sellest ka mujalt Hollandis tulevate reisijate jaoks logistiliselt mugava koha. Saadaval on ka Uber, mis tagab Sulle hõlpsa juurdepääsu olenemata sellest, kuhu lähed.

Schipholi terminalid

Schipholis on üks peamine reisiterminal jagatud 3 korrusele. Schipholi terminali esimeselt korruselt leiad saabuvate lendude ala ja restoranid, kohvikud, ostukeskuse ning palju muid teenuseid, sh lukustatavad kapid ja juuksuri. 2. korrusel on registreerimisalad ja väljuvate lendude ala ning 3. korrusel asuvad VIP-ootesaalid. AMS-ist lendavad järgmised lennufirmad.

 • Croatia
 • Delta
 • HOP!
 • Jet2.com
 • United

Schipholi lennujaama restoranid

Amsterdami Schipholi lennujaamas on suur valik söögi- ja joogikohti – palju kiirtoidukohti, kohvikuid, restorane ja baare, mille hulgast valida. Amsterdami lennujaama restoranides on maitseid igast maailmajaost, alates värsketest Vahemere toitudest kuni Hollandi klassikani, ja seetõttu leiad kindlasti midagi, mis on sulle meeltmööda.

AMS-is ringi liikumine

Kuna reisiterminale on ainult üks, on Schipholi lennujaamas lihtne jalgsi ringi liikuda.

Mida AMS-is teha on?

Alates mänguasjadest ja vidinatest kuni juustu ja šokolaadini, on sisseostude tegemine Schipholi lennujaamas iga kord ainulaadne elamus. Miks mitte teha endale enne lendu tore luksuslik kingitus? Kui Sind huvitab kosmeetika, leiad Amsterdami lennujaama poodidest kõik oma lemmikkaubamärgid. Ja kuna Amsterdami lennujaamas on palju tollimaksuvabu poode, on AMS suurepärane koht, kust sõpradele või perele eriline tollimaksuvaba kingitus osta.

Schipholi valuutavahetus

ABN AMRO Exchange Schipholi valuutavahetuspunktis vahetatakse 60 valuutat, mis sobib suurepäraselt inimestele, kes soovivad enne Amsterdami avastamist veidi sularaha välja võtta. Alates 200 eurost on sularaha väljavõtmine tasuta; kui vahetad väiksema summa, siis tuleb maksta väike teenustasu, seega on kõige targem võtta välja suuremaid summasid, kui plaanite veidi pikemalt peatuda.

Amsterdami lennujaama hotellid

AMS-i lennujaamast lühikese Uberi sõidu kaugusel leidub rohkesti hotelle, kuid hulk Amsterdami lennujaama hotelle on ka jalutuskäigu kaugusel. Seetõttu saad rahulikult puhata olenemata sellest, kas saabud varahommikul või hilisõhtul. Peale selle on paljudes hotellides ka ärikeskused, mis sobivad suurepäraselt teel olevatele äriinimestele.

Huvitavad kohad Schipholi läheduses

Kui sul on vaja Schipholi lennujaamas järgmist lendu oodata, on seal palju teha, eriti kui oled nõus tegema väikse ekskursiooni Amsterdami kesklinna.

 • Anne Franki maja
 • Dami väljak
 • Rijksmuseum
 • Kuningapalee

Lisateavet AMS-i kohta leiad siit.