Mine põhisisu juurde

Amsterdami Schipholi lennujaam (ams)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Amsterdami lennujaam transfeerile või taksole? Schipholist Amsterdami kesklinna või Amsterdami kesklinnast Schipholisse sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama AMS või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

Evert van de Beekstraat 202, 1118 CP Schiphol, Netherlands
+31 20-794-0800

Broneeri Uberi sõit lennujaamas Amsterdami Schipholi lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Amsterdami Schipholi lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/02.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Uber for Ukraine

  1-4

  The Uber for Ukraine fare is €1 higher compared to an UberX trip ordered at the same time for the same route. €1 from each trip on Uber for Ukraine is not part of the fare, but is the amount that Uber B.V. sends to the Netherlands Red Cross.

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • UberX

  1-4

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Comfort

  1-4

  Newer cars with top-rated drivers

 • Green

  1-4

  Affordable rides in electric vehicles

 • UberX Saver

  1-4

  A new trip option with lower fares.

 • UberX Debit

  1-4

  Pay with a debit card in the car

1/7

Pealevõtmine asukohast Amsterdami lennujaam (AMS)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama AMS puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Amsterdami lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Amsterdami Schipholi lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud AMS pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Schipholi lennujaama nõuanded

Wi-Fi AMS-is

Wi-Fi on kogu Amsterdami lennujaama sisepiirkonnas vabalt kättesaadav. 4 tunni pikkuse aja kasutamiseks logi Schipholi lennujaama võrku. Jätkamiseks võid siis uuesti sisse logida, kui 4 tundi on möödunud.

Parkimine Schipholis

Schipholis on väga mitmesuguseid parkimisvõimalusi. P1 lühiajaline parkla on mõeldud pealevõtmisteks ja mahapanekuteks, samas kui P3 pikaajaline parkla pakub pikaajalise parkimise võimalust.

Pagasihoid Schipholi lennujaamas

Võid kasutada Schipholi pagasipunkti nii käsipagasi kui ka äraantava pagasi hoidmiseks kuni 30 päeva. Keldrikorrusel saabuvate lendude 1 ja 2 vahel asuva Schipholi pagasihoiu tasud põhinevad eseme tüübil, mitte kaalul.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Amsterdami lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Schipholi lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Schipholi terminalid: mida teha

Uber on suurepärane valik sõitjatele, kes Amsterdami Schipholi lennujaama (AMS) saabuvad või sealt lahkuvad. Schipholi lennujaam on Amsterdami kesklinnast umbes 20 minuti kaugusel. Amsterdami linnas on sõitjatel sinna jõudmine ja sealt lahkumine lihtne, kuid AMS-i lennujaama suurepärased transpordiühendused, sh buss ja takso, teevad sellest ka mujalt Hollandis tulevate reisijate jaoks logistiliselt mugava koha. Saadaval on ka Uber, mis tagab Sulle hõlpsa juurdepääsu olenemata sellest, kuhu lähed.

Schipholi terminalid

Schipholis on üks peamine reisiterminal jagatud 3 korrusele. Schipholi terminali esimeselt korruselt leiad saabuvate lendude ala ja restoranid, kohvikud, ostukeskuse ning palju muid teenuseid, sh lukustatavad kapid ja juuksuri. 2. korrusel on registreerimisalad ja väljuvate lendude ala ning 3. korrusel asuvad VIP-ootesaalid. AMS-ist lendavad järgmised lennufirmad.

 • Croatia
 • Delta
 • HOP!
 • Jet2.com
 • United

Schipholi lennujaama restoranid

Amsterdami Schipholi lennujaamas on suur valik söögi- ja joogikohti – palju kiirtoidukohti, kohvikuid, restorane ja baare, mille hulgast valida. Amsterdami lennujaama restoranides on maitseid igast maailmajaost, alates värsketest Vahemere toitudest kuni Hollandi klassikani, ja seetõttu leiad kindlasti midagi, mis on sulle meeltmööda.

AMS-is ringi liikumine

Kuna reisiterminale on ainult üks, on Schipholi lennujaamas lihtne jalgsi ringi liikuda.

Mida AMS-is teha on?

Alates mänguasjadest ja vidinatest kuni juustu ja šokolaadini, on sisseostude tegemine Schipholi lennujaamas iga kord ainulaadne elamus. Miks mitte teha endale enne lendu tore luksuslik kingitus? Kui Sind huvitab kosmeetika, leiad Amsterdami lennujaama poodidest kõik oma lemmikkaubamärgid. Ja kuna Amsterdami lennujaamas on palju tollimaksuvabu poode, on AMS suurepärane koht, kust sõpradele või perele eriline tollimaksuvaba kingitus osta.

Schipholi valuutavahetus

ABN AMRO Exchange Schipholi valuutavahetuspunktis vahetatakse 60 valuutat, mis sobib suurepäraselt inimestele, kes soovivad enne Amsterdami avastamist veidi sularaha välja võtta. Alates 200 eurost on sularaha väljavõtmine tasuta; kui vahetad väiksema summa, siis tuleb maksta väike teenustasu, seega on kõige targem võtta välja suuremaid summasid, kui plaanite veidi pikemalt peatuda.

Amsterdami lennujaama hotellid

AMS-i lennujaamast lühikese Uberi sõidu kaugusel leidub rohkesti hotelle, kuid hulk Amsterdami lennujaama hotelle on ka jalutuskäigu kaugusel. Seetõttu saad rahulikult puhata olenemata sellest, kas saabud varahommikul või hilisõhtul. Peale selle on paljudes hotellides ka ärikeskused, mis sobivad suurepäraselt teel olevatele äriinimestele.

Huvitavad kohad Schipholi läheduses

Kui sul on vaja Schipholi lennujaamas järgmist lendu oodata, on seal palju teha, eriti kui oled nõus tegema väikse ekskursiooni Amsterdami kesklinna.

 • Anne Franki maja
 • Dami väljak
 • Rijksmuseum
 • Kuningapalee

Lisateavet AMS-i kohta leiad siit.

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.