Přeskočit na hlavní obsah

Mezinárodní letiště Normana Y. Minety San José (sjc)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště San José nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště SJC do San Francisca nebo do centra San Jose, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště SJC. Stačí pár klepnutí.

1701 Airport Boulevard, San Jose, Kalifornie 95110
+1 408-392-3600

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Normana Y. Minety San José

Zarezervuj si jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Normana Y. Minety San José a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/05/22.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • UberX

  1-4

  Běžná auta za dostupnou cenu

 • UberXL

  1-6

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

 • Uber Comfort

  1-4

  Novější auta s větším prostorem na nohy

1/3

Místo vyzvednutí: Letiště San José (SJC)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si možnost dopravy na letišti SJC podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

For Terminal A pickups, meet your driver outside of baggage claim at Stop 1. For Terminal B pickups, meet your driver on the traffic island at Stop 9.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti SJC, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Letiště San José – mapa

Mezinárodní letiště San José je tvořené 2 terminály. Jde o terminály A a B, které jsou propojené za bezpečnostní kontrolou. Oba slouží k odbavování mezinárodních letů.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Ano. Klepni sem pro seznam letišť světa, kde si můžeš objednat jízdu s Uberem.

 • Nahoře v nástroji na odhad ceny si ještě před objednáním jízdy můžeš zobrazit, kolik tě svezení asi bude stát. Stačí jenom zadat místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci zobrazí cena skutečná na základě aktuální situace.

 • Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.
Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.