Přeskočit na hlavní obsah
Uber
Uber

Mezinárodní letiště San Francisco (SFO)

Ať už máš namířeno z letiště SFO do Napa County, nebo ze Silicon Valley na letiště SFO, Uber tě tam spolehlivě odveze.

San Francisco, Kalifornie 94128
+1 650-821-8211

Chytřejší cestování

Svezení si můžeš objednat po celém světě

Klepnutím si objednáš svezení na víc než 500 světových letišť nebo z nich.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

}Ať se vydáš kamkoli na světě, i tam, kde to vůbec neznáš, aplikace bude všude fungovat stejně (například se rovnou dozvíš cenu jízdného nebo zaplatíš přes aplikaci).

Odhad ceny jízd Uberem

Ukázkové jízdné je jenom odhad a neodráží různé výkyvy kvůli slevám, dopravní situaci nebo jiným faktorům. Můžeme účtovat paušální sazby a minimální poplatky. Skutečné ceny se můžou lišit.

Jak jezdit

 • UberX1-4

  Běžná auta za dostupnou cenu

 • Comfort1-4

  Newer cars with extra legroom

 • Pool1-2

  Spolujízda s nejnižší cenou

Jak si objednat jízdu z letiště SFO

Jízdu si objednej, až se připravíš

Vyber si auto pro dostatečný počet cestujících a množství zavazadel.

Pokud si z terminálu 1–3 objednáš vyzvednutí UberX, UberXL, UberPoolem, Express Poolem nebo Selectem, musíš přejít přes můstky do 5. patra parkovacího domu pro vnitrostátní lety. Jízdu si objednej, až budeš v parkovacím domě.

Jestli si chceš objednat Black, Black SUV nebo WAV, případně si chceš objednat svezení z mezinárodního terminálu, musíš jít na patro odletů.

S řidičem se setkáš na označené zastávce

Terminály 1–3: Cestující, kteří mají objednaný UberX, UberXL, UberPool, Express Pool nebo Select, vyzvedneme v 5. patře z krytého parkoviště pro vnitrostátní lety. Všechny ostatní cestující v těchto terminálech vyzvedneme u chodníku ve 2. patře (vnitrostátní odlety).

Mezinárodní terminál: Všechny cestující vyzvedneme u 2. chodníku ve 3. patře (mezinárodní odlety).

Potvrď svoji polohu

Když si objednáváš z parkovacího domu pro vnitrostátní lety, můžeš zadat číslo sekce, aby tě řidič dokázal snáz najít. Pro terminál 1 jsou určené sekce B1–3 a C1–3. Pro terminál 2 jsou určené sekce D1–6 a E1–3 F a pro terminál 3 jsou určené sekce F1–6 a F/G 1–3.

Pokud si objednáváš z chodníku (jenom Black, Black SUV nebo WAV), můžeš zadat číslo terminálu a dveří, aby tě řidič dokázal snáz najít.

SFO – mapa

Terminály 1 až 3 jsou určené pro vnitrostátní lety a oblasti A a G jsou určené pro lety mezinárodní. Jsou tu tři parkovací domy, ze kterých se do terminálů dostaneš AirTrainem nebo po chodníku.

Nejčastější dotazy cestujících

Ano. Klepnutím sem si zobrazíš seznam letišť po celém světě, kde Uber působí.

Cena svezení Uberem na letiště SFO nebo z něj závisí na skutečnostech, jako je typ objednaného auta, odhadovaná vzdálenost a doba jízdy, mýta nebo aktuální poptávka po jízdách.

Nahoře v nástroji na odhad ceny si ještě před objednáním jízdy můžeš ukázat, kolik tě svezení asi bude stát. Stačí jenom zadat místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci ukáže skutečná cena na základě aktuální situace.

Místo vyzvednutí závisí na objednaném typu auta a velikosti letiště. Na místo, kde se setkáš s řidičem, běž podle pokynů v aplikaci. Taky můžeš jít podle letištního značení na zastávky vyhrazené pro spolujízdu.

Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Kód letiště SFO znamená San Francisco. Písmeno O nejspíš přestavuje poslední písmeno v názvu města.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 500 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky letiště SFO

Mezinárodní letiště San Francisco (SFO) je největším letištěm v severní Kalifornii. Nachází se 24 kilometrů od centra San Francisca a doprava na něj i z něj je snadná. Jízda autem z centra za ideálních dopravních podmínek zabere asi 30 minut.

Terminály letiště SFO

Letiště SFO je rozdělené na 4 terminály: 1, 2, 3 a mezinárodní terminál, který je tvořený odbavovacími prostory A a G. Salonky se na letišti San Francisco dají najít ve všech terminálech. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Terminál 1 letiště SFO

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • Delta Sky Club

Terminál 2 letiště SFO

 • Alaska
 • American
 • American Airlines Admirals Club

Terminál 3 letiště SFO

 • United
 • American Express Centurion Lounge
 • United Club (3)

Mezinárodní terminál letiště SFO

Na mezinárodní lety se na letišti SFO nastupuje v oblastech A a G. Z letiště SFO odlétají nonstop linky 39 mezinárodních dopravců do víc než 45 zahraničních měst. V mezinárodním terminálu najdeš 10 salonků (mimo jiné Air France–KLM Lounge nebo Virgin Atlantic Clubhouse).

Stravování na letišti SFO

Na letišti San Francisco se nachází víc než 60 stravovacích zařízení – bary, kavárny i restaurace s obsluhou. Pokud se chceš najíst před bezpečnostní kontrolou, u odbavovací oblasti A v mezinárodním terminálu najdeš hlavní stravovací prostory. Za bezpečnostní kontrolou v terminálu 2 si můžeš v obchodech u odbavovací oblasti D koupit menší občerstvení nebo jídlo do ruky. Další stravovací prostory najdeš v terminálu 3, a to mezi branami 80 a 90.

Přesuny po letišti SFO

Na letišti SFO funguje bezplatný kyvadlový vlak AirTrain, který spojuje jednotlivé terminály a parkovací domy. V terminálech 1, 2 a 3 zastavuje ve zvýšené části 3. patra naproti můstku. V mezinárodním terminálu letiště San Francisco můžeš na AirTrain nasednout ve 4. patře. Jeho dvě linky, červená a modrá, fungují v 4minutových intervalech a 24 hodin denně. Taky zajíždí na zastávku veřejného dopravního systému Bay Area Rapid Transit (BART), která se nachází u parkovacího domu G.

Co dělat na letišti SFO

Na letišti San Francisco se toho dá vidět a dělat spousta. Najdeš tam muzeum, knihovny nebo různé výstavy umění, dějin létání, místní kultury nebo vědy. Děti se dají zabavit v hernách. Jednu najdeš v terminálu 2 v odbavovací oblasti D a další v terminálu 3 v odbavovacích oblastech E a F. Ve všech terminálech letiště SFO se dají využívat lázeňské služby.

Směnárny na letišti SFO

Směnárny a směnárenské bankomaty se na letišti SFO nacházejí na různých místech mezinárodního terminálu. Hlavní směnárna se nachází u dveří 5.

Hotely poblíž letiště SFO

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště SFO, v okolí najdeš víc než 50 ubytovacích zařízení.

Zajímavá místa poblíž letiště SFO

 • Ostrov Alcatraz
 • Fisherman’s Wharf
 • Golden Gate Bridge
 • Vinařské oblasti Napa a Sonoma

Další informace o letišti SFO tady.

Facebook
Instagram
Twitter