Přeskočit na hlavní obsah

Mezinárodní letiště San Francisco (sfo)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě nebo taxi na letišti Letiště San Francisco? Ať už máš namířeno z letiště SFO do Napa Valley, nebo ze Silicon Valley na letiště SFO, Uber tě tam zaveze. Objednej si jízdu z SFO. Stačí pár klepnutí.

San Francisco, Kalifornie 94128
+1 650-821-8211

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Mezinárodní letiště San Francisco

Zarezervuj si jízdu Uberem na Mezinárodní letiště San Francisco a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/24.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Tap a button now and get airport transportation at more than 600 major hubs.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • UberX

  1-4

  Běžná auta za dostupnou cenu

 • UberXL

  1-6

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

 • Uber Comfort

  1-4

  Novější auta s větším prostorem na nohy

1/3

Místo vyzvednutí: Letiště San Francisco (SFO)

Jízdu si objednej, až se připravíš

Vyber si auto pro dostatečný počet cestujících a množství zavazadel.

Pokud si objednáš UberX, UberPool nebo Express Pool z terminálu 1–3, sleduj letištní značení do 5. patra parkovacího domu.

Pokud máš ale objednaný Uber Comfort, UberXL, Select, Black, Black SUV nebo jiné svezení z mezinárodního terminálu, může tě řidič vyzvednout u chodníku na patře odletů.

S řidičem se setkáš na určené zastávce

Terminály 1–3: Cestující, kteří mají objednaný UberX, UberPool a Express Pool, vyzvedneme v 5. patře z krytého parkoviště pro vnitrostátní lety. Všechny ostatní cestující na těchto terminálech vyzvedneme u chodníku ve 2. patře (vnitrostátní odlety).

Cestující, kteří si objednali Comfort, XL nebo Select, vyzvedáváme od 20. listopadu 2019 u obrubníků. Vyzvednutí na úrovni garáže 5 už není možné.

Mezinárodní terminál: Všechny cestující vyzvedneme u 2. chodníku ve 3. patře (mezinárodní odlety).

Potvrď svoji polohu

Když si objednáváš z parkovacího domu pro vnitrostátní lety, můžeš zadat číslo sekce, aby tě řidič dokázal snáz najít. Pro terminál 1 jsou určené sekce B1–3 a C1–3. Pro terminál 2 jsou určené sekce D1–6 a E1–3 F a pro terminál 3 jsou určené sekce F1–6 a F/G 1–3.

Pokud si objednáváš vyzvednutí u chodníku (jenom Comfort, XL, Select, Black, Black SUV nebo WAV), můžeš zadat číslo terminálu a dveří, aby tě řidič dokázal snáz najít.

Letiště San Francisco – mapa

Terminály 1 až 3 jsou určené pro vnitrostátní lety a oblasti A a G jsou určené pro lety mezinárodní. Jsou tu tři parkovací domy, ze kterých se do terminálů dostaneš AirTrainem nebo po chodníku.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Ano. Klepni sem pro seznam letišť světa, kde si můžeš objednat jízdu s Uberem.

 • Cena svezení Uberem na letiště SFO nebo z něj závisí na skutečnostech, jako je typ objednaného auta, odhadovaná vzdálenost a doba jízdy, mýta nebo aktuální poptávka po jízdách.

  Nahoře v nástroji na odhad ceny si ještě před objednáním jízdy můžeš zobrazit, kolik tě svezení asi bude stát. Stačí jenom zadat místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci zobrazí cena skutečná na základě aktuální situace.

 • Místo vyzvednutí závisí na objednaném typu auta a velikosti letiště. Na místo, kde se setkáš s řidičem, běž podle pokynů v aplikaci. Nebo můžeš jít podle letištního značení na zastávky vyhrazené pro spolujízdu.

  Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

 • Kód letiště SFO znamená San Francisco. Písmeno O nejspíš přestavuje poslední písmeno v názvu města.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky letiště SFO

Mezinárodní letiště San Francisco (SFO) je největším letištěm v severní Kalifornii. Nachází se 24 kilometrů od centra San Francisca a doprava na něj i z něj je snadná. Jízda autem z centra za ideálních dopravních podmínek zabere asi 30 minut.

Terminály letiště SFO

Letiště SFO je rozdělené na 4 terminály: 1, 2, 3 a mezinárodní terminál, který je tvořený odbavovacími prostory A a G. Salonky se na letišti San Francisco dají najít ve všech terminálech. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Terminál 1 letiště SFO

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • Delta Sky Club

Terminál 2 letiště SFO

 • Alaska
 • American
 • American Airlines Admirals Club

Terminál 3 letiště SFO

 • United
 • American Express Centurion Lounge
 • United Club (3)

Mezinárodní terminál letiště SFO

Na mezinárodní lety se na letišti SFO nastupuje v oblastech A a G. Z letiště SFO odlétají nonstop linky 39 mezinárodních dopravců do víc než 45 zahraničních měst. V mezinárodním terminálu najdeš 10 salonků (mimo jiné Air France–KLM Lounge nebo Virgin Atlantic Clubhouse).

Stravování na letišti SFO

Na letišti San Francisco se nachází víc než 60 stravovacích zařízení – bary, kavárny i restaurace s obsluhou. Pokud se chceš najíst před bezpečnostní kontrolou, u odbavovací oblasti A v mezinárodním terminálu najdeš hlavní stravovací prostory. Za bezpečnostní kontrolou v terminálu 2 si můžeš v obchodech u odbavovací oblasti D koupit menší občerstvení nebo jídlo do ruky. Další stravovací prostory najdeš v terminálu 3, a to mezi branami 80 a 90.

Přesuny po letišti SFO

Na letišti SFO funguje bezplatný kyvadlový vlak AirTrain, který spojuje jednotlivé terminály a parkovací domy. V terminálech 1, 2 a 3 zastavuje ve zvýšené části 3. patra naproti můstku. V mezinárodním terminálu letiště San Francisco můžeš na AirTrain nasednout ve 4. patře. Jeho dvě linky, červená a modrá, fungují v 4minutových intervalech a 24 hodin denně. Taky zajíždí na zastávku veřejného dopravního systému Bay Area Rapid Transit (BART), která se nachází u parkovacího domu G.

Co dělat na letišti SFO

Na letišti San Francisco se toho dá vidět a dělat spousta. Najdeš tam muzeum, knihovny nebo různé výstavy umění, dějin létání, místní kultury nebo vědy. Děti se dají zabavit v hernách. Jednu najdeš v terminálu 2 v odbavovací oblasti D a další v terminálu 3 v odbavovacích oblastech E a F. Ve všech terminálech letiště SFO se dají využívat lázeňské služby.

Směnárny na letišti SFO

Směnárny a směnárenské bankomaty se na letišti SFO nacházejí na různých místech mezinárodního terminálu. Hlavní směnárna se nachází u dveří 5.

Hotely poblíž letiště SFO

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště SFO, v okolí najdeš víc než 50 ubytovacích zařízení.

Zajímavá místa poblíž letiště SFO

 • Ostrov Alcatraz
 • Fisherman’s Wharf
 • Golden Gate Bridge
 • Vinařské oblasti Napa a Sonoma

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.