Přeskočit na hlavní obsah

Mezinárodní letiště Sabihy Gökçenové Istanbul (saw)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Sabihy Gökçenové nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště SAW do Istanbulu nebo naopak, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště SAW. Stačí pár klepnutí.

Sanayi Mh., 34906 Pendik/Istanbul, Turkey
+90 216-588-88-88

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Sabihy Gökçenové Istanbul

Zarezervuj si jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Sabihy Gökçenové Istanbul a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/10/05.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • Taxi Yellow

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

1/2

Místo vyzvednutí: Letiště Sabihy Gökçenové (SAW)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si SAW pro dopravu podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Letiště Sabihy Gökçenové. Místa vyzvednutí se můžou lišit podle terminálu. Cedule označující místa vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na Mezinárodní letiště Sabihy Gökçenové Istanbul.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti SAW, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Tipy k letišti Istanbul

Wi-Fi na letišti Istanbul

Letiště Sabihy Gökçenové bezplatnou Wi-Fi nenabízí, ale k bezdrátové síti se tam můžeš připojit za malý paušál. Přístup na internet je možný z osmi kiosků po celé ploše letiště.

Parkování na letišti Sabihy Gökçenové

Na Mezinárodním letišti Sabihy Gökçenové se v docházkové vzdálenosti od terminálu nachází parkovací dům s různými možnostmi parkování.

Úschova zavazadel na letišti Sabihy Gökçenové

Úschovna zavazadel v mezinárodní hale funguje 24 hodin denně. Jestli máš nějaká zavazadla, která nepobereš do rukou, můžeš si je tam za malý poplatek uschovat. Na letišti Sabihy Gökçenové si můžeš najmout i nosiče zavazadel.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Uber tě z letiště SAW snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

 • Místo vyzvednutí se dozvíš v aplikaci Uber, až si objednáš jízdu.

 • Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na letiště Sabihy Gökçenové nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Přibližné ceny jízd Uberem si můžeš spočítat v našem nástroji na odhad cen.

 • Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech.

Další informace

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Co dělat v terminálech letiště Istanbul

Uber je ideální volbou pro každého, kdo přilétá na letiště SAW nebo z něj odlétá. Letiště Sabihy Gökçenové každoročně uvítá víc než 25 milionů cestujících a jde o jedno z nejrušnějších istanbulských letišť. Je ideální volbou pro ty, kdo cestují do východní části města. Letiště Sabihy Gökçenové se nachází na asijské straně Istanbulu, asi 50 kilometrů od centra. Pro každého, kdo má namířeno do asijské části města nebo do města Darica jde o skvělou volbu – hlavně díky modernímu komplexu pro cestující, který má rozlohu 320 000 metrů čtverečních.

Terminál letiště Istanbul

Letiště Sabihy Gökçenové je tvořené jedním terminálem pro mezinárodní i vnitrostátní lety a nachází se tu 112 odbavovacích přepážek. V areálu letiště a nedalekých budovách se taky dá najít konferenční centrum, VIP prostory, parkoviště, hotel nebo stravovací prostory. Z letiště Sabihy Gökçenové odlétají mimo jiné:

 • Emirates
 • flydubai
 • Qatar
 • SunExpress
 • Turkish Airlines

Přesuny po letišti SAW

Letiště SAW je tvořené jen jedním terminálem, takže nemusíš nikam přejíždět. Na letiště i z něj se dá dostat mimo jiné taxíkem, autobusem, vlakem nebo Uberem. Když si na letišti Sabihy Gökçenové pronajmeš auto, můžeš rovnou najet na dálnici TEM, která tě dovede až do centra Istanbulu. A když na letiště přijedeš vlastním autem, můžeš zaparkovat ve 4patrovém parkovacím domě.

Co dělat na letišti Sabihy Gökçenové

Na letišti SAW najdeš spoustu obchodů, které jsou otevřené po celý rok a kde si můžeš dokoupit všechno, co potřebuješ na cestu, případně pořídit pár suvenýrů pro kamarády a rodinu. Dál tu najdeš velké duty-free shopy, které zabírají ohromnou plochu 4 500 metrů čtverečních.

Salonky na letišti Sabihy Gökçenové

Ve vnitrostátní i mezinárodní hale letiště SAW najdeš několik salonků, kam se dá schovat před letištním ruchem a hlukem.

Hotely poblíž letiště Sabihy Gökçenové

V areálu letiště Sabihy Gökçenové se nachází jeden hotel, kde se dá snadno přespat, když čekáš na navazující let nebo přiletíš do Istanbulu brzo ráno. Má tři patra a 128 pokojů a dá se odsud projít do veřejné části letiště i do části za bezpečnostní kontrolou. Z letiště se dá do 30 minut dostat do spousty levných i luxusních hotelů v okolí. Některé z nich nabízejí i místnosti pro schůzky nebo prostory pro odpočinek, když cestuješ pracovně.

Zajímavá místa v okolí letiště SAW

Jestli máš na letišti Sabihy Gökçenové spoustu času na přestup, vyraz si do historického centra Istanbulu. Najdeš tam spoustu různých atrakcí a památek jako například:

 • Modrá mešita
 • Galatská věž
 • Velký bazar
 • Hagia Sofia
 • Palác Topkapi

Další informace o letišti Istanbul SAW najdeš tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.