Přeskočit na hlavní obsah

Mezinárodní letiště Raleigh-Durham (rdu)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Raleigh nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště RDU do North Carolina Museum of Art, nebo z centra Durhamu na letiště RDU, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště RDU. Stačí pár klepnutí.

2400 John Brantley Boulevard, Morrisville, NC 27560
+1 919-840-2123

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Raleigh-Durham

Zarezervuj si jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Raleigh-Durham a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/07.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • GoWake NE

  1-2

  Same day trips by GoWake SmartRide

 • UberX

  1-4

  Běžné jízdy za dobrou cenu

 • Uber Comfort

  1-4

  Novější auta s větším prostorem na nohy

 • UberXL

  1-6

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/7

Místo vyzvednutí: Letiště Raleigh (RDU)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si možnost dopravy na letišti RDU podle počtu cestujících a zavazadel.

Vyjdi na patře příletů

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Raleigh-Durham. V terminálu 1 vyjdi z výdeje zavazadel na zastávku pro cestující 1. V terminálu 2 vyjdi z výdeje zavazadel a běž do zóny 17. Cedule označující místa pro vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na letišti Raleigh-Durham.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti RDU, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Letiště Raleigh – mapa

Na Mezinárodním letišti Raleigh-Durham se nacházejí 2 terminály a 3 haly. V terminálu 2 se nacházejí 4 mezinárodní brány.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Ano. Klepni sem pro seznam letišť světa, kde si můžeš objednat jízdu s Uberem.

 • Cena svezení Uberem na letiště RDU nebo z něj závisí na skutečnostech, jako je typ objednaného auta, odhadovaná vzdálenost a doba jízdy, mýta nebo aktuální poptávka po jízdách.

  Nahoře v nástroji na odhad ceny si ještě před objednáním jízdy můžeš zobrazit, kolik tě svezení asi bude stát. Stačí jenom zadat místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci zobrazí cena skutečná na základě aktuální situace.

 • Místo vyzvednutí závisí na objednaném typu auta a velikosti letiště. Na místo, kde se setkáš s řidičem, běž podle pokynů v aplikaci. Nebo můžeš jít podle letištního značení na zastávky vyhrazené pro spolujízdu.

  Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky letiště RDU

Mezinárodní letiště Raleigh-Durham (RDU) je 39. nejrušnější letiště v USA co do počtu cestujících a každoročně obslouží víc než 11 milionů lidí. Nachází se ve Wake County v Severní Karolíně, a to asi 23 kilometrů od centra Raleighu (hlavní město Severní Karolíny) i od Durhamu. Jízda na něj z obou měst zabere při ideálních dopravních podmínkách 20 minut.

Terminály letiště RDU

Letiště RDU má 2 terminály pro osobní dopravu (1 a 2) a celkem 45 bran. Salonky se na letišti RDU nacházejí v terminálu 2. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Terminál 1 letiště RDU

 • Southwest

Terminál 2 letiště RDU

 • Air Canada
 • Alaska
 • Allegiant
 • American
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • USO Lounge

Mezinárodní terminál letiště RDU

Mezinárodní linky odlétají z letiště RDU z terminálu 2. Z letiště RDU odlétají nonstop linky do 8 zahraničních destinací.

Stravování na letišti RDU

Cestující mají na letišti RDU na výběr z víc než 20 stravovacích zařízení. Najdou tu bary, kavárny s prodejem jídla i restaurace s obsluhou. Jídlo i nápoje se na letišti RDU dají koupit v obou terminálech.

Přesuny po letišti RDU

Terminály nejsou za bezpečnostní kontrolou propojené. Z jednoho terminálu do druhého se dá svézt kyvadlovým autobusem, případně po pohyblivém pásu přes parkovací domy mezi terminály.

Co dělat na letišti RDU

Na letišti Raleigh-Durham najdeš spoustu aktivit a atrakcí – například trvalou i krátkodobou výstavu umění, která je rozmístěná po terminálech. V terminálu 1 u brány A7 a v terminálu 2 u brány C3 jsou lázně.

Směnárny na letišti RDU

Směnárny se na letišti RDU nacházejí v terminálu 2, a to u pokladen a u výdeje zavazadel.

Hotely poblíž letiště RDU

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště RDU, v okolí najdeš víc než 20 ubytovacích zařízení.

Zajímavá místa poblíž letiště RDU

 • Planetárium na Chapel Hillu
 • Raleighská muzea umění a historie
 • Univerzity v Research Triangle
 • Lake Johnson

Další informace o letišti RDU najdeš tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.