Přeskočit na hlavní obsah

Letiště Paříž-Orly (ory)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Orly nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště Orly do Paříže nebo naopak, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště ORY. Stačí pár klepnutí.

94390 Orly, France
+33 1 70 36 39 50
0892 56 39 50

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Letiště Paříž-Orly

Zarezervuj si jízdu Uberem na Letiště Paříž-Orly a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/06/05.

7:55 PM
open

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • UberX Priority

  1-4

  Rychlejší vyzvednutí

 • UberX

  1-4

  Běžné jízdy za dobrou cenu

 • Berline

  1-4

  Špičkové vozy s nejlépe hodnocenými řidiči

 • Comfort

  1-4

  Novější auta s větším prostorem na nohy

 • Van

  1-6

  Špičkové vozy pro 6 s nejlépe hodnocenými řidiči

 • Green

  1-4

  Elektrická a hybridní auta

1/6

Místo vyzvednutí: Letiště Orly (ORY)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si ORY pro dopravu podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Letiště Orly. Místa vyzvednutí se můžou lišit podle terminálu. Cedule označující místa vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na Letiště Paříž-Orly.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti ORY, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Tipy k letišti Orly

Wi-Fi na letišti Orly

Wi-Fi síť na letišti Orly se jmenuje Paris Aéroport a připojení stojí 2,90 € za 20 minut, 5,90 € za hodinu, případně 9,90 € za 24 hodin.

Parkování na letišti Paříž-Orly

Na letišti Paříž-Orly máš k dispozici 7 parkovišť s nepřetržitým provozem. Najdeš tu krátkodobé i dlouhodobé parkování, speciální pruhy a místa pro motorkáře nebo postižené a taky parkování pro abonenty nebo na rezervaci.

Směnárna na letišti Orly

Na letišti Orly se nachází směnárna Travelex, kterou najdeš v jižním terminálu v hale A. Peníze si můžeš předem objednat přes internet a pak vyzvednout na pobočce směnárny. Případně si můžeš pořídit předplacenou platební kartu nebo využít směnárenské bankomaty v jednotlivých terminálech.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Uber tě z letiště ORY snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

 • Zastávky Uberu na letištích se můžou měnit. Proto se místo vyzvednutí dozvíš v aplikaci, až si objednáš jízdu.

 • Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na letiště Orly nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Přibližné ceny jízd Uberem si můžeš spočítat v našem nástroji na odhad cen.

 • Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Terminály letiště Orly

Uber je ideální volbou pro každého, kdo odlétá z letiště Paříž-Orly. Letiště Orly se nachází pouhých 19 kilometrů jižně od Paříže a jde o 2. nejrušnější mezinárodní letiště ve Francii po letišti Charlese de Gaulla, které je hlavním francouzským letištěm a taky se nachází v Paříži. Každopádně jde o nejrušnější vnitrostátní letiště ve Francii a každoročně obslouží víc než 32 milionů cestujících. Uber ti zařídí pohodlné a bezproblémové svezení na letiště Orly i z něj. Jízda do Paříže mu zabere asi půl hodiny.

Terminály letiště ORY

Na letišti Orly se nacházejí dva terminály: západní (Ouest) a jižní (Sud). Jižní terminál má 6 pater a je určený letům na krátkou vzdálenost, zatímco západní terminál má jen 3 patra a slouží letům dálkovým. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Západní terminál letiště ORY

 • Air France
 • British Airways

Východní terminál letiště ORY

 • Air Algérie
 • Tunisair
 • Zénith Lounge

Restaurace na letišti Paříž-Orly

Na letišti Paříž-Orly najdeš ohromnou spoustu kaváren, francouzských restaurací a dalších stravovacích zařízení, a to v jižním i západním terminálu. Většina restaurací je umístěná ještě před bezpečnostní kontrolou a spousta dalších se nachází v duty-free prostorech obou terminálů.

Přesuny po letišti ORY

Mezi jednotlivými terminály se dá přesouvat automatickou kyvadlovou dopravou Orlyval, která zajíždí i na stanici RER Anthony a zajišťuje tak přímé spojení s pařížským metrem. Jízda Orlyvalem mezi terminály trvá míň než minutu a metro jezdí v 6minutových intervalech. Kyvadlová doprava, která spojuje parkoviště a oba terminály, vyjíždí každých 9 minut.

Co dělat na letišti ORY

Na letišti Paříž-Orly najdeš spoustu luxusních obchodů – jsi přece v Paříži! A v duty-free shopech v obou terminálech se dá nakoupit spousta prvotřídního zboží. Jestli potřebuješ unavit děti před dlouhým letem, vezmi je do letištních heren Gulli. Nacházejí se v mezinárodních nástupních prostorech jižního terminálu a v hale 1 terminálu západního. V západním terminálu se nachází několik salonků jednotlivých aerolinií, kde se dá odpočinout, a taky zábavní místnost s kulečníkem, pinballem a dalšími aktivitami.

Hotely poblíž letiště ORY

Přímo na letišti Orly se nacházejí tři hotely. Mnoho dalších najdeš v okolních čtvrtích Rungis a Athis-Mons. Mnohé hotely nabízejí prostory pro obchodní cestující. Jestli chceš radši ubytovat v centru Paříže, odvezou tě tam vlaky Orlyval.

Zajímavá místa v okolí letiště Orly

Jak se dá od letiště v Paříži očekávat, v okolí se nachází spousta atrakcí jako například:

 • Pařížské katakomby
 • Pevnost Sucy, Sucy-en-Brie
 • Knihovna Françoise Mitterranda
 • Muzeum Orsay
 • Tour Montparnasse

Další informace o letišti Paříž-Orly najdeš tady.

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.