Přeskočit na hlavní obsah

Letiště London City (lcy)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště London City nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště London City do Londýna nebo naopak, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště LCY. Stačí pár klepnutí.

Hartmann Road, Londýn E16 2PX, United Kingdom
+44 20-7646-0000

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • EXEC

  1-4

  Běžná auta vyšší třídy

 • Lux

  1-4

  Maximální luxus a styl

 • Green

  1-4

  Ekologicky šetrné jízdy elektromobily

 • Uber Comfort

  1-4

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • UberXL

  1-6

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

 • UberX

  1-4

  Běžné jízdy za dobrou cenu

1/7

Místo vyzvednutí: Letiště London City (LCY)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si LCY pro dopravu podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Letiště London City. Místa vyzvednutí se můžou lišit podle terminálu. Cedule označující místa vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na Letiště London City.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti LCY, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Tipy k letišti London City

Wi-Fi na letišti London City

V terminálu letiště LCY mají všichni cestující k dispozici bezplatnou Wi-Fi. Stačí se připojit k síti LCY Free Wi-Fi a ověřit svou e-mailovou adresu.

Parkování na letišti London City

Letiště LCY nabízí možnosti krátkodobého i dlouhodobého parkování a taky parkoviště s obsluhou. Parkoviště se nachází kousek od hlavní budovy terminálu.

Úschova zavazadel na letišti London City

Cestující mají k dispozici bezpečnou úschovnu zavazadel a platí se za každých započatých 24 hodin úschovy. Než ji využiješ, musíš svá zavazadla zapsat na informační přepážce.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Uber tě z letiště LCY snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

 • Místo vyzvednutí se dozvíš v aplikaci Uber, až si objednáš jízdu.

 • Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na letiště London City nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Ke konečnému jízdnému ti taky můžeme přičíst parkovací a letištní poplatky.

 • Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech. Až si objednáš jízdu, aplikace ti ukáže přibližnou dobu, za kterou tě řidič vyzvedne.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky terminálů letiště London City

Uber je ideální volbou pro každého, kdo přilétá na letiště London City (LCY) nebo z něj odlétá. Letiště LCY se zaměřuje na obchodní cestování do Evropy a New Yorku a každoročně obslouží kolem 5 milionů cestujících.

Terminál letiště LCY

V porovnání se známějšími londýnskými letišti, jako je Heathrow, Gatwick nebo Stansted, je letiště London City relativně malé. Má jenom jeden terminál pro osobní dopravu, který je rozdělený na dvě patra. V přízemí najdeš odbavovací přepážky a různé služby. V horním patře se nacházejí obchody, čekárny, salonky a spousta restaurací. Z letiště LCY odlétají následující aerolinie:

 • Alitalia
 • British Airways
 • Lety British Airways operované SUN-AIR
 • CityJet
 • Flybe
 • KLM
 • Lufthansa
 • Luxair
 • SWISS
 • TAP Air Portugal

Restaurace na letišti LCY

Na letišti London City najdeš spoustu restaurací, kaváren a barů, a to před bezpečnostní kontrolou i za ní. Ať už hledáš čerstvě připravené pokrmy, nebo rychlé občerstvení do ruky, najdeš tu všechno, co chceš.

Jak se dostat na letiště

Letiště LCY se nachází 10 kilometrů od centrálního Londýna a pouhých 5 kilometrů od Canary Wharfu, takže je ze všech londýnských letišť jedním z nejlíp dostupných. Na letiště LCY i z něj se dá dostat různými způsoby a do centra Londýna je to jenom 30 minut. Nejsnáz se tam dostaneš vlaky Docklands Light Railway (DLR), případně můžeš využít některou z tamních autobusových linek. Když na letiště LCY dojedeš autem, můžeš tam zaparkovat. Ale proč řídit, když se tam můžeš svézt Uberem? Pokud na letišti máš v plánu zaparkovat, radši si zarezervuj parkovací místo předem.

Obchody na letišti LCY

V obchodech na letišti LCY toho najdeš spoustu – od potřeb na cestu až po luxusní suvenýry. V odletovém prostoru za bezpečnostní kontrolou letiště London City najdeš duty-free shopy, kde si před dlouhým letem můžeš koupit něco pěkného. Co třeba luxusní hodinky nebo kvalitní kosmetiku?

Směnárny na letišti LCY

Na letišti LCY najdeš směnárny, kde si můžeš 4 hodiny dopředu objednat požadovanou hotovost nebo předplacenou kartu.

Hotely na letišti LCY

V bezprostřední blízkosti letiště LCY se nachází víc než 10 hotelů různých druhů a cenových kategorií, které se hodí každému, kdo potřebuje ubytovat někde poblíž. V nedalekém centru Londýna si můžeš vybrat ze spousty špičkových i levných hotelů. Pokud cestuješ pracovně, najdeš tam i ubytovací zařízení s prostory pro schůzky nebo na práci.

Zajímavá místa v okolí letiště LCY

Letiště LCY se nachází poblíž hlavní londýnské finanční čtvrti Canary Wharf a jestli máš před odletem dost času, můžeš si odtud snadno udělat výlet do nedalekého centra. Pár kilometrů od letiště najdeš Greenwich, kde se dají navštívit turistické atrakce jako:

 • Cutty Sark
 • Greenwichský park
 • Národní námořní muzeum
 • Královská observatoř

Další informace o letišti LCY najdeš tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.