Přeskočit na hlavní obsah

Mezinárodní letiště Dubaj (dxb)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Dubaj nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště Dubaj do centra města nebo naopak, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště DXB. Stačí pár klepnutí.

7938+77 Dubaj - United Arab Emirates
+971 4-224-5555

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Dubaj

Zarezervuj si jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Dubaj a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/06/05.

8:08 AM
open

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • Black

  1-4

  Špičkové vozy s nejlépe hodnocenými řidiči

 • Uber Select

  1-4

  Prémiové jízdy luxusními auty

 • UberXL

  1-5

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

1/3

Místo vyzvednutí: Letiště Dubaj (DXB)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si DXB pro dopravu podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Letiště Dubaj. Místa vyzvednutí se můžou lišit podle terminálu. Cedule označující místa vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na Mezinárodní letiště Dubaj.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti DXB, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Tipy k letišti Dubaj

Wi-Fi na letišti Dubaj

Ve všech prostorách letiště Dubaj je k dispozici bezplatná, neomezená a vysokorychlostní Wi-Fi. Pokud nemáš mobilní zařízení, můžeš využít internetové kiosky Global Link a Connect.

Parkování na Mezinárodním letišti Dubaj

Na Mezinárodním letišti Dubaj si podle potřeby můžeš vybrat z různých možností parkování. Terminály 1 a 2 nabízejí levné i dražší varianty parkování v různých vzdálenostech od letiště.

Směnárna na letišti Dubaj

Po celé ploše letiště DXB se nachází spousta směnáren. V každém terminálu jich najdeš hned několik, takže si peníze vyměníš snadno.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Uber tě z Mezinárodního letiště Dubaj snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

 • Místo vyzvednutí se dozvíš v aplikaci Uber, až si objednáš jízdu.

 • Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na Mezinárodní letiště Dubaj nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Přibližné ceny jízd Uberem si můžeš spočítat v našem nástroji na odhad cen.

 • Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech.

Další informace

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky terminálů letiště Dubaj

Uber je ideální volbou pro každého, kdo přilétá na letiště DXB nebo z něj odlétá. Mezinárodní letiště Dubaj je nejrušnějším letištěm na zeměkouli a na své návštěvníky ze všech koutů světa je dokonale připravené. Nachází se ve čtvrti Al Garhoud, a to asi 5 kilometrů od centra města. Jde o hlavní dubajské letiště, takže je ideální pro každého, kdo cestuje do města, i na pouhé přestupy na jiné lety.

Terminály letiště Dubaj

Letiště Dubaj je tvořené 3 hlavními terminály pro osobní dopravu: terminálem 1, terminálem 2 a terminálem 3. Terminál 1 je nejrušnější a využívá ho většina významných aerolinií. Terminál 2 naopak slouží hlavně k regionálním letům.

Terminál 1 letiště DXB

 • Všechny mezinárodní aerolinie

Terminál 2 letiště DXB

 • flydubai
 • Ostatní regionální a mezinárodní aerolinie

Terminál 3 letiště DXB

 • Emirates
 • flydubai
 • Qantas

Restaurace na letišti Dubaj

Na letišti Dubaj se nají každý – najdeš na něm fast foody i špičkové restaurace. Máš tu na výběr z víc než 80 stravovacích zařízení a z kuchyní z celého světa. Jestli máš chuť na něco sladkého, zajdi do Butler’s Chocolate Café. Jestli toužíš po asijské kuchyni, zvol Chowking Orient Restaurant.

Přesuny po letišti DXB

Mezi terminály 1 a 3 můžeš přejíždět nepřetržitě fungujícím kyvadlovým autobusem, případně metrem.

Co dělat na letišti DXB

V duty-free obchodech na letišti Dubaj můžeš nakupovat, co srdce ráčí. Na výběr máš z luxusního zboží, místních řemeslných výrobků i cestovatelských potřeb. Šperky, suvenýry, parfémy, oblečení… Z bohaté nabídky tamních obchodů si vybere každý.

Sprchy na letišti Dubaj

Jestli potřebuješ trochu osvěžit po dlouhém letu, v terminálu 3 mezi bránami C18 a C22 a bránami B13 a B19 najdeš sprchy. Ty přijdou vhod, když potřebuješ menší vzpruhu na další cestu.

Úschovna zavazadel na letišti Dubaj

Mezinárodní letiště Dubaj nabízí několik krátkodobých úschoven zavazadel, které se nacházejí v terminálech 1 a 3. Za malý poplatek si tu můžeš uložit zavazadla až na 12 hodin. V terminálu 2 úschovnu zavazadel nenajdeš. Taky si tu můžeš nechat zabalit zavazadla nebo využít služby portýrů, když toho máš s sebou hodně.

Směnárny na letišti DXB

Jak se dá od nejrušnějšího letiště na světě očekávat, na DXB najdeš spoustu směnáren. V každém terminálu se jich nachází hned několik, takže vždycky budeš mít v peněžence ty správné bankovky.

Hotely poblíž letiště Dubaj

V terminálech 1 a 3 na letišti Dubaj se nachází několik hotelů, kde si můžeš mezi navazujícími lety trochu odpočinout. Další hotely najdeš v bezprostřední blízkosti letiště. Případně si můžeš zarezervovat ubytování v centru, kam tě Uber doveze za pár chvil.

Zajímavá místa v okolí letiště Dubaj

Jestli na letišti DXB čekáš na přípoj a máš k dobru víc než 6 hodin, v okolí toho najdeš spoustu k vidění:

 • Burj Khalifa
 • Dubajské pláže
 • Dubajská fontána
 • Dubai Mall

Další informace o letišti Dubaj najdeš tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.