Přeskočit na hlavní obsah
Uber
Uber

Letiště Dublin (DUB)

Ať už míříš z letiště Dublin do centra, nebo opačným směrem, Uber tě tam spolehlivě odveze.

CQG2+H2 Collinstown, County Dublin, Ireland
+353 1-814-1111

Chytřejší cestování

Svezení si můžeš objednat po celém světě

Klepnutím si můžeš objednat svezení na víc než 500 významných letišť a z nich.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

}Ať se vydáš kamkoli na světě, i tam, kde to vůbec neznáš, aplikace ti všude bude fungovat stejně (rovnou se třeba dozvíš cenu jízdného nebo zaplatíš přes aplikaci).

Odhad ceny jízd Uberem

Ukázkové jízdné je jenom odhad a neodráží různé výkyvy kvůli slevám, dopravní situaci nebo jiným faktorům. Můžeme účtovat paušální sazby a minimální poplatky. Skutečné ceny se můžou lišit.

Jak jezdit

 • Taxi1-4

  Taxi bez komplikací

 • Black1-4

  Diskrétní manažerská kvalita

Jak se svézt Uberem z letiště

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci a objednej si jízdu. Vyber si auto podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Pokyny, jak se dostat na místo vyzvednutí, najdeš přímo v aplikaci. Na letišti se taky můžeš orientovat podle místního značení.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že se tohle místo nemusí vždycky nacházet u nejbližšího východu. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Tipy a rady k letišti Dublin

Wi-Fi na letišti Dublin

Na letišti Dublin je Wi-Fi neomezená a zdarma. Stačí s k ní připojit a jsi na internetu. Nemusíš se registrovat ani přihlašovat.

Parkování na letišti Dublin

Letiště Dublin nabízí možnost dlouhodobého i krátkodobého parkování. Krátkodobé parkoviště je na letišti Dublin jen pár minut od příletů a odletů a nabízí asi 18 600 míst na dlouhodobé parkování.

Úschova zavazadel na letišti Dublin

Jestli na letišti jenom přesedáš na další let, zavazadla si můžeš bezpečně odložit do úschovny, která se nachází v příletové hale terminálu 1. Taky si je tu můžeš nechat zabalit.

Nejčastější dotazy cestujících

Uber tě z letiště Dublin snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

Místo vyzvednutí se dozvíš v aplikaci Uber, až si objednáš jízdu.

Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na letiště Dublin nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Ke konečnému jízdnému ti taky můžeme přičíst parkovací a letištní poplatky.

Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech. Až si objednáš jízdu, aplikace ti ukáže přibližnou dobu, za kterou tě řidič vyzvedne.

Další informace

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 500 letištích po celém světě.
Najdi si letiště

Terminály letiště Dublin

Uber je ideální volbou pro každého, kdo přilétá na letiště DUB nebo z něj odlétá. Mezinárodní letiště Dublin každoročně obslouží víc než 20 milionů cestujících a patří mezi nejrušnější dopravní střediska v Evropě. Nachází se asi 10 kilometrů severně od centra Dublinu, a to poblíž dálnic M1 a M50. Dá se na něj snadno dostat autem, autobusem, taxi, kyvadlovou dopravou nebo Uberem.

Terminály letiště Dublin

Letiště Dublin je tvořené 2 hlavními terminály: terminálem 1 a terminálem 2. Terminál 2 je zvláštní tím, že tam funguje celní a pasová kontrola pro odlety do USA. To znamená, že si po příletu do USA ušetříš spoustu času a stresu, protože už žádnými kontrolami procházet nemusíš.

Terminál 1

 • Air Canada
 • Cathay Pacific
 • KLM
 • Ryanair
 • Swiss

Terminál 2

 • Aer Lingus
 • American
 • Delta
 • Emirates

Restaurace na letišti Dublin

Ať už si jen potřebuješ před odletem odpočinout, nebo si chceš dopřát svůj obvyklý šálek kávy, na letišti Dublin najdeš velké množství restaurací. Jestli si chceš vychutnat luxusní irské jídlo, v terminálu 1 zamiř do Wrights of Howth. A jestli ti před odletem kručí v břiše, skoč se najíst do Gourmet Burger Kitchen v terminálu 2. Na letišti Dublin si taky můžeš vybírat ze spousty barů.

Přesuny po letišti DUB

Na letišti Dublin se dá všude snadno dojít pěšky. Mezi terminály 1 a 2 navíc funguje bezplatná kyvadlová doprava.

Co dělat na letišti Dublin

Obchody na letišti Dublin nabízejí výběr ze zboží od víc než 100 značek, takže si v nich vybere i ten nejnáročnější nakupující. The Loop v terminálech 1 a 2 nabízí obrovský výběr ze světově uznávaných značek – od Jo Malone a Chanel po Dior a MAC. Nakupující můžou v místních duty-free obchodech očekávat ohromné, až 40% slevy oproti prodejnám mimo letiště.

Sprchy na letišti Dublin

Sprchy k osvěžení před letem nebo po něm jsou na letišti Dublin k dispozici jen některým cestujícím – konkrétně návštěvníkům jednoho ze salonků.

Hotely poblíž letiště Dublin

V bezprostřední blízkosti letiště Dublin se nachází několik skvělých hotelů, které se hodí hlavně lidem, kteří do Irska přiletí v brzkých ranních hodinách. V samém Dublinu najdou cestovatelé spoustu možností levného i luxusního ubytování.

Zajímavá místa v okolí letiště Dublin

Pokud na letišti Dublin čekáš na přípojný let a chceš si ukrátit čas, v okolí je spousta míst k vidění. Jenom upozorňujeme, že k cestě na ně budeš potřebovat asi 40 minut až hodinu. V centru Dublinu se nachází spousta historických a kulturních pamětihodností jako například:

 • Dublinský hrad
 • Guinness Storehouse
 • Muzeum irské whisky
 • Kilmainham Gaol
 • Richmondská kasárna

Další informace o Mezinárodním letišti Dublin najdeš tady.

Facebook
Instagram
Twitter