Přeskočit na hlavní obsah

Mezinárodní letiště Kapské Město (cpt)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Cape Town Airport nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště Kapské město do centra města nebo naopak, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště CPT. Stačí pár klepnutí.

Matroosfontein, Kapské Město, 7490, South Africa
+27 21-937-1200

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Kapské Město

Zarezervuj si jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Kapské Město a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/07.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • Uber Comfort

  1-3

  Novější auta s větším prostorem na nohy

 • Connect Car

  1-4

  Send and receive large packages

 • UberX

  1-3

  Běžné jízdy za dobrou cenu

 • UberXL

  1-6

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

1/4

Místo vyzvednutí: Cape Town Airport (CPT)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si CPT pro dopravu podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Cape Town Airport. Místa vyzvednutí se můžou lišit podle terminálu. Cedule označující místa vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na Mezinárodní letiště Kapské Město.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti CPT, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Tipy k letišti Kapské Město

Wi-Fi na letišti Kapské Město

V nástupních prostorech Mezinárodního letiště Kapské Město mají cestující k dispozici bezplatnou Wi-Fi síť. Máš ji na 4 hodiny zdarma s limitem 1 GB. Pokud ti to nebude stačit, můžeš si dokoupit delší dobu nebo víc dat.

Parkování na letišti Kapské Město

Letiště Kapské Město nabízí různé možnosti parkování. Parkovat tu můžeš krátkodobě i dlouhodobě, máš tu místa k vyzvedávání a vysazování cestujících a taky tu můžeš využít parkoviště s obsluhou.

Úschova zavazadel na letišti Kapské Město

Zavazadla libovolné velikosti můžeš na letišti CPT za menší poplatek ukládat do úschovny zavazadel, která se nachází v hlavním terminálu na domácích příletech.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Uber tě z letiště Kapské Město snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

 • Místo vyzvednutí se dozvíš v aplikaci Uber, až si objednáš jízdu.

 • Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na letiště Kapské Město nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Přibližné ceny jízd Uberem si můžeš spočítat v našem nástroji na odhad cen.

 • Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Terminály letiště Kapské Město

Uber je ideální volbou pro každého, kdo přilétá na letiště CPT nebo z něj odlétá. Mezinárodní letiště Kapské Město je třetí největší letiště v Africe a každoročně odbaví asi 10 milionů cestujících. Letiště CPT se nachází asi 20 kilometrů od centra Kapského Města a hodí se lidem, kteří cestují do metropolitní oblasti Kapského Města nebo z ní. Jde o jediné letiště pro osobní dopravu v okolí, takže je pro každého, kdo má cestu do Kapského Města, tou nejlepší volbou. Dá se na něj snadno dostat autobusy, kyvadlovou dopravou, taxi nebo Uberem.

Terminály letiště Kapské Město

Na letišti Kapské Město najdeš jeden hlavní terminál, kde najdeš společný odbavovací prostor a který je rozdělený na vnitrostátní a mezinárodní lety. Mezinárodní lety odlétají ze severní části letiště a lety vnitrostátní odlétají z části jižní. Mezinárodní letiště Kapské Město má tři patra: přízemí (odlety), 2. patro (odlety) a 3. patro (restaurace a občerstvení). Z letiště CPT odlétá spousta aerolinií, mimo jiné:

 • Airlink
 • Austrian
 • CemAir
 • Emirates
 • Ethiopian
 • FlySafair
 • Joon
 • kulula.com
 • Lufthansa
 • Qatar
 • Thomas Cook

Restaurace na Mezinárodním letišti Kapské Město

Na letišti Kapské Město máš na výběr ze spousty míst, kde se dá najíst. Jsou tam bary, rychlá občerstvení, klasické restaurace i kavárny, takže si tu určitě najdeš něco, co potěší tvoje chuťové buňky.

Přesuny po letišti CPT

Letiště Kapské Město má jenom jeden terminál, ve kterém ve všude snadno dostaneš pěšky.

Co dělat na letišti Kapské Město

Ať už hledáš zboží od mezinárodních značek, nebo místní produkty, v obchodech na mezinárodním letišti Kapské Město najdeš všechno. Dají se tu koupit knihy, zavazadla, jihoafrické šumivé víno a spousta dalšího zboží. Duty-free shopy na letišti Kapské Město se hodí každému, kdo chce svým nejbližším přivézt nějaký suvenýr.

Salonky na letišti Kapské Město

Na mezinárodním letišti Kapské Město si dá vybrat ze spousty salonků, kde můžeš pracovat i odpočinout si před odletem. Salonky Bidvest Premier Lounge na mezinárodních i vnitrostátních letech nabízejí pohodlná křesla, Wi-Fi a prémiové jídlo. Do salonků SAA Voyager Platinum Lounge, SAA Baobab Premium Class Lounge a SLOW Lounge se můžeš uchýlit, když chceš prchnout před letištním ruchem a hlukem.

Hotely poblíž letiště Kapské Město

V areálu Mezinárodního letiště Kapské Město najdeš 2 hotely, kde se můžou ubytovat cestující, kteří přilétají v brzkých ranních hodinách. Kousek dál od letiště, v širší oblasti Kapského města, se dá najít spousta různých ubytovacích zařízení – od levných hotelů přes venkovské chaty až po luxusní hotely.

Zajímavá místa v okolí letiště CPT

Pokud na letišti Kapské Město čekáš na přípojný let, můžeš se ve volném čase podívat na různá místa v okolí. Udělej si třeba výlet na nejzajímavější přírodní památky v regionu, jako jsou:

 • Kolonie tučňáků na Boulders Beach
 • Robben Island
 • Stolová hora
 • Mys Dobré naděje

Další informace o letišti Kapské Město najdeš tady.

Facebook
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.