Přeskočit na hlavní obsah
Uber
Uber

Mezinárodní letiště Kapské Město (CPT)

Ať už míříš z letiště Kapské Město do centra, nebo opačným směrem, Uber tě tam spolehlivě odveze.

Matroosfontein, Cape Town, 7490, South Africa
+27 21-937-1200

Svezení si můžeš objednat po celém světě

Klepnutím si můžeš objednat svezení na víc než 500 významných letišť a z nich.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať se vydáš kamkoli na světě, i tam, kde to vůbec neznáš, aplikace ti všude bude fungovat stejně.

Ukázkové jízdné je jenom odhad a neodráží různé výkyvy kvůli slevám, dopravní situaci nebo jiným faktorům. Můžeme účtovat paušální sazby a minimální poplatky. Skutečné ceny se můžou lišit.

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • UberXL1-6

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

 • Black1-4

  Premium rides in luxury cars

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci a objednej si jízdu. Vyber si auto podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Pokyny, jak se dostat na místo vyzvednutí, najdeš přímo v aplikaci. Na letišti se taky můžeš orientovat podle místního značení.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že se tohle místo nemusí vždycky nacházet u nejbližšího východu. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Wi-Fi na letišti Kapské Město

V nástupních prostorech Mezinárodního letiště Kapské Město mají cestující k dispozici bezplatnou Wi-Fi síť. Máš ji na 4 hodiny zdarma s limitem 1 GB. Pokud ti to nebude stačit, můžeš si dokoupit delší dobu nebo víc dat.

Parkování na letišti Kapské Město

Letiště Kapské Město nabízí různé možnosti parkování. Parkovat tu můžeš krátkodobě i dlouhodobě, máš tu místa k vyzvedávání a vysazování cestujících a taky tu můžeš využít parkoviště s obsluhou.

Úschova zavazadel na letišti Kapské Město

Zavazadla libovolné velikosti můžeš na letišti CPT za menší poplatek ukládat do úschovny zavazadel, která se nachází v hlavním terminálu na domácích příletech.

Uber tě z letiště Kapské Město snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

Místo vyzvednutí se dozvíš v aplikaci Uber, až si objednáš jízdu.

Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na letiště Kapské Město nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Přibližné ceny jízd Uberem si můžeš spočítat v našem nástroji na odhad cen.

Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech.

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 500 letištích po celém světě.

Uber je ideální volbou pro každého, kdo přilétá na letiště CPT nebo z něj odlétá. Mezinárodní letiště Kapské Město je třetí největší letiště v Africe a každoročně odbaví asi 10 milionů cestujících. Letiště CPT se nachází asi 20 kilometrů od centra Kapského Města a hodí se lidem, kteří cestují do metropolitní oblasti Kapského Města nebo z ní. Jde o jediné letiště pro osobní dopravu v okolí, takže je pro každého, kdo má cestu do Kapského Města, tou nejlepší volbou. Dá se na něj snadno dostat autobusy, kyvadlovou dopravou, taxi nebo Uberem.

Terminály letiště Kapské Město

Na letišti Kapské Město najdeš jeden hlavní terminál, kde najdeš společný odbavovací prostor a který je rozdělený na vnitrostátní a mezinárodní lety. Mezinárodní lety odlétají ze severní části letiště a lety vnitrostátní odlétají z části jižní. Mezinárodní letiště Kapské Město má tři patra: přízemí (odlety), 2. patro (odlety) a 3. patro (restaurace a občerstvení). Z letiště CPT odlétá spousta aerolinií, mimo jiné:

 • Airlink
 • Austrian
 • CemAir
 • Emirates
 • Ethiopian
 • FlySafair
 • Joon
 • kulula.com
 • Lufthansa
 • Qatar
 • Thomas Cook

Restaurace na Mezinárodním letišti Kapské Město

Na letišti Kapské Město máš na výběr ze spousty míst, kde se dá najíst. Jsou tam bary, rychlá občerstvení, klasické restaurace i kavárny, takže si tu určitě najdeš něco, co potěší tvoje chuťové buňky.

Přesuny po letišti CPT

Letiště Kapské Město má jenom jeden terminál, ve kterém ve všude snadno dostaneš pěšky.

Co dělat na letišti Kapské Město

Ať už hledáš zboží od mezinárodních značek, nebo místní produkty, v obchodech na mezinárodním letišti Kapské Město najdeš všechno. Dají se tu koupit knihy, zavazadla, jihoafrické šumivé víno a spousta dalšího zboží. Duty-free shopy na letišti Kapské Město se hodí každému, kdo chce svým nejbližším přivézt nějaký suvenýr.

Salonky na letišti Kapské Město

Na mezinárodním letišti Kapské Město si dá vybrat ze spousty salonků, kde můžeš pracovat i odpočinout si před odletem. Salonky Bidvest Premier Lounge na mezinárodních i vnitrostátních letech nabízejí pohodlná křesla, Wi-Fi a prémiové jídlo. Do salonků SAA Voyager Platinum Lounge, SAA Baobab Premium Class Lounge a SLOW Lounge se můžeš uchýlit, když chceš prchnout před letištním ruchem a hlukem.

Hotely poblíž letiště Kapské Město

V areálu Mezinárodního letiště Kapské Město najdeš 2 hotely, kde se můžou ubytovat cestující, kteří přilétají v brzkých ranních hodinách. Kousek dál od letiště, v širší oblasti Kapského města, se dá najít spousta různých ubytovacích zařízení – od levných hotelů přes venkovské chaty až po luxusní hotely.

Zajímavá místa v okolí letiště CPT

Pokud na letišti Kapské Město čekáš na přípojný let, můžeš se ve volném čase podívat na různá místa v okolí. Udělej si třeba výlet na nejzajímavější přírodní památky v regionu, jako jsou:

 • Kolonie tučňáků na Boulders Beach
 • Robben Island
 • Stolová hora
 • Mys Dobré naděje

Další informace o letišti Kapské Město najdeš tady.

Facebook
Twitter