Přeskočit na hlavní obsah

Letiště Charlese de Gaulla Paříž (cdg)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Charlese de Gaulla nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště CDG do Paříže nebo naopak, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště CDG. Stačí pár klepnutí.

95700 Roissy-en-France, France
+33 1-70-36-39-50

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Letiště Charlese de Gaulla Paříž

Zarezervuj si jízdu Uberem na Letiště Charlese de Gaulla Paříž a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/26.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Uber pro Ukrajinu

  1-4

  The Uber for Ukraine fare is 1€ higher compared to an UberX trip ordered at the same time for the same route. 1€ from each trip on Uber for Ukraine is not part of the fare, but is the amount that Uber B.V. sends to the International Rescue Committee.

 • Moto

  1

  Professional drivers on high-end motorbikes and maxi scooters

 • UberX

  1-4

  Běžné jízdy za dobrou cenu

 • Berline

  1-4

  Prémiové jízdy luxusními auty

 • Uber Comfort

  1-4

  Comfortable cars, with top rated drivers

 • Van

  1-6

  Premium rides in spacious cars for groups up to 6

 • Green

  1-4

  Elektrická a hybridní auta

 • uberX VIP

  1-4

  Best rated drivers for our best clients

1/9

Místo vyzvednutí: Letiště Charlese de Gaulla (CDG)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si CDG pro dopravu podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Letiště Charlese de Gaulla. Místa vyzvednutí se můžou lišit podle terminálu. Cedule označující místa vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na Letiště Charlese de Gaulla Paříž.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti CDG, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Tipy k letišti Charlese de Gaulla

Wi-Fi na letišti Charlese de Gaulla

Wi-Fi na letišti CDG je bezplatná a neomezená. Ale pokud potřebuješ rychlejší internet, můžeš si přikoupit rychlejší připojení.

Parkování na letišti Charlese de Gaulla

Letiště Charlese de Gaulla nabízí hodně možností parkování. Najdeš tu jak dlouhodobé a krátkodobé parkoviště, tak i prostory pro vyzvedávání a vysazování. Můžeš využít i kyvadlovou dopravu mezi parkovišti a letištěm CDG.

Úschova zavazadel na letišti Charlese de Gaulla

Do úschovny zavazadel na letišti CDG si svá zavazadla podle potřeby můžeš uložit na několik hodin i několik dní.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Uber tě z letiště Charlese de Gaulla snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

 • Místo vyzvednutí se dozvíš v aplikaci Uber, až si objednáš jízdu.

 • Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na letiště Charlese de Gaulla nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Přibližné ceny jízd Uberem si můžeš spočítat v našem nástroji na odhad cen.

 • Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Co dělat v terminálech letiště Charlese de Gaulla

Uber je ideální volbou pro každého, kdo přilétá na letiště CDG nebo z něj odlétá. Letiště Charlese de Gaulla nebo taky letiště Roissy je největším mezinárodním letištěm ve Francii. Vyhovuje mezinárodním i vnitrostátním cestujícím, ať už mají namířeno do Disneylandu, nebo do samotné Paříže. Letiště Charlese de Gaulla se nachází asi 25 kilometrů severně od Paříže a je ideální pro ty, kdo chtějí navštívit hlavní město Francie i jeho širší metropolitní oblast.

Terminály letiště Charlese de Gaulla

Letiště Charlese de Gaulla je tvořené třemi terminály pro osobní dopravu: T1, T2 a T3.

Terminál 1 letiště CDG

Terminál 1 je mimo jiné obsluhován následujícími aeroliniemi:

 • Aegean
 • Malaysia
 • Qatar

Terminál 2 letiště CDG

Terminál 2 je rozdělený na 7 dílčích terminálů (2A až 2G) a nachází se tu vlaková stanice TGV-RER s názvem Aéroport Charles de Gaulle 2. Obsluhují ho následující aerolinie:

 • Air France
 • British Airways
 • Cathay Pacific

Terminál 3 letiště CDG

Terminál 3 je obsluhován spoustou aerolinií, mimo jiné:

 • Jordan Aviation

Restaurace na letišti Charlese de Gaulla Paříž

Na letišti CDG najdeš spoustu oblíbených francouzských i globálních stravovacích řetězců a můžeš si tam dopřát gurmánské rychlé občerstvení i kávu. Ať už máš chuť na cokoli, v restauracích na letišti Charlese de Gaulla si přijdeš na své.

Přesuny po letišti Charlese de Gaulla Paříž

CDGVAL tě odveze z jednoho terminálu do druhého, na dvě parkoviště a taky na autobusové nádraží nebo letištní kyvadlovou dopravu. Z terminálů 2 a 3 se dá linkami RER B odvézt přímo do Paříže.

Co dělat na letišti Charlese de Gaulla

Ať už si chceš z cesty do Paříže přivézt domů víno nebo jiné lihoviny, kosmetiku, případně nějaký suvenýr, v obchodech na letišti CSG najdeš, co hledáš. V obchodech Chanel a Swarovski se dají koupit šperky a hodinky, případně si můžeš pořídit něco módního na sebe. Najdeš tu obchody jako Prada, Dior nebo Gucci a spoustu dalších předních oděvních značek. Na letišti Charlese de Gaulla se taky nachází spousta interaktivních dětských heren, které se nazývají Gulli, a taky modlitebny nebo salonky pro odpočinek.

Hotely na letišti Charlese de Gaulla

V terminálu 2 se nacházejí 2 hotely, které se hodí každému, kdo přilétá pozdě večer nebo odlétá velmi brzo ráno. Kousek dál od letiště, v oblasti kolem města Roissy, najdeš spoustu levných i luxusních hotelů. V Paříži se nachází spousta různých ubytovacích zařízení, ze kterých si vybere každý cestovatel bez ohledu na rozpočet.

Zajímavá místa v okolí letiště Charlese de Gaulla Paříž

Jestli na letišti Charlese de Gaulla čekáš na přípojný let a máš k dobru aspoň 6 hodin, podívej se do centra Paříže. Najdeš tam spoustu historických míst k vidění. Z letiště se do centra Paříže a nazpět dá dostat pravidelnou kyvadlovou dopravou.

 • Vítězný oblouk
 • Champs-Élysées
 • Eiffelova věž
 • Louvre
 • Katedrála Notre-Dame
 • Palác Versailles

Další informace o letišti Charlese de Gaulla Paříž najdeš tady.

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.