Přeskočit na hlavní obsah

Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího (bom)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Bombaj nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště Bombaj do Brány Indie nebo z Nové Bombaje na letiště Bombaj, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště BOM. Stačí pár klepnutí.

3VQ8+R6 Mumbai, Maharashtra, India

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího

Zarezervuj si jízdu Uberem na Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/24.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • 1-4

  Outstation rides in spacious SUVs

Místo vyzvednutí: Letiště Bombaj (BOM)

Jízdu si objednej, až můžeš vyjít z terminálu

Vyber si auto pro dostatečný počet cestujících a množství zavazadel.

Podrobnosti najdeš v aplikaci

Až si objednáš svezení, běž podle pokynů v aplikaci.

Setkej se s řidičem

Pokud jsi v terminálu 2, s řidičem se setkáš na zastávce P7 West. Pokud jsi v terminálu 1, řidič tě vyzvedne na zastávce libovolné.

Letiště Bombaj – mapa

Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího je tvořené 2 hlavními terminály pro cestující. Terminál 1 slouží jen k vnitrostátním letům a terminál 2 slouží terminál slouží pro lety vnitrostátní i mezinárodní.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Ano. Klepni sem pro seznam letišť světa, kde si můžeš objednat jízdu s Uberem.

 • Cena svezení Uberem na letiště BOM nebo z něj závisí na skutečnostech, jako je typ objednaného auta, odhadovaná vzdálenost a doba jízdy, mýta nebo aktuální poptávka po jízdách.

  Nahoře v nástroji na odhad ceny si ještě před objednáním jízdy můžeš zobrazit, kolik tě svezení asi bude stát. Stačí jenom zadat místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci zobrazí cena skutečná na základě aktuální situace.

 • Místo vyzvednutí závisí na objednaném typu auta a velikosti letiště. Na místo, kde se setkáš s řidičem, běž podle pokynů v aplikaci. Nebo můžeš jít podle letištního značení na zastávky vyhrazené pro spolujízdu.

  Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Další informace

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky letiště Bombaj

Mezinárodní letiště maharádži čhatrapatího Šivádžího (BOM) je 2. nejrušnější indické letiště co do počtu cestujících a každoročně obslouží víc než 47 milionů lidí. Letiště BOM se nachází 24 kilometrů severozápadně od centra města Bombaj. Jízda autem tam za ideálních dopravních podmínek zabere asi 30 minut.

Terminály letiště Bombaj

Letiště čhatrapatího Šivádžího je tvořené dvěma terminály pro osobní dopravu: terminálem 1 a terminálem 2. Terminál 1 obsluhuje vnitrostátní lety a terminál 2 lety vnitrostátní i mezinárodní. Salonky se dají najít na celé ploše letiště Bombaj. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Terminál 1 letiště BOM

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • CIP Lounge
 • Loyalty Lounge
 • Pranaam GVK Lounge

Terminál 2 letiště BOM

Terminál 2 letiště BOM má 4 patra a slouží jako základna mnohým mezinárodním aeroliniím (např. British Airways, Emirates nebo United). Z letiště BOM odlétají nonstop mezinárodní linky do víc než 43 zahraničních destinací.

Stravování na letišti Bombaj

Cestující se na letišti BOM můžou najíst tradičního indického jídla i u známých mezinárodních fast-foodů. Stravovací prostory se nacházejí na odletech v mezinárodním terminálu (terminál 2), a to za bezpečnostní kontrolou.

Přesuny po letišti Bombaj

Terminály 1 a 2 jsou od sebe oddělené přistávacími drahami a nacházejí se necelých 5 kilometrů od sebe. Mezi nimi jezdí bezplatný letištní kyvadlový autobus, kterým se může svézt každý cestující s platnou letenkou. Na přesuny mezi terminály si nech dost času, protože při nich musíš znova projít bezpečnostní kontrolou. Terminál 2 má 4 patra, 48 eskalátorů a 75 výtahů. Taky tu najdeš 42 pohyblivých chodníků.

Co dělat na letišti Bombaj

V průběhu roku se na letišti maharádži čhatrapatího Šivádžího odehrávají různá představení a výstavy. Děti je možné zabavit v hernách na 3. a 4. patře terminálu 2. Jestli si na letišti Bombaj chceš něco koupit, můžeš si zajít do obchodů s tradiční indickou módou i do mezinárodních prodejních řetězců.

Směnárny na letišti BOM

Směnárny se dají najít na různých místech letiště BOM: V terminálu 1 se nacházejí na odletech a příletech. V terminálu 2 je najdeš na odletovém odbavení ve 4. patře, na příletech na 1. a 2. patře, na vnitrostátních transferech v 2. patře a na SHA ve 4. patře.

Hotely poblíž letiště BOM

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště BOM, v okolí najdeš spoustu ubytovacích zařízení. Další možnosti ubytování najdeš v centru města Mumbai nebo v Hiranandani Gardens, míň než 5 kilometrů od letiště.

Zajímavá místa poblíž letiště BOM

 • Brána Indie
 • ISKCON temple Mumbai
 • Juhu Beach
 • Mani Bhavan (domov Mahátmy Gándhího

Další informace o letišti BOM tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.