Přeskočit na hlavní obsah
Uber
Uber

Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího (BOM)

Whether you’re going from Mumbai Airport to the Gateway of India or from Navi Mumbai to Mumbai Airport, count on Uber to get you there.

3VQ8+R6 Mumbai, Maharashtra, India
+91 22-6685-1010

Chytřejší cestování

Svezení si můžeš objednat po celém světě

Klepnutím si objednáš svezení na víc než 500 světových letišť nebo z nich.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

}Ať se vydáš kamkoli na světě, i tam, kde to vůbec neznáš, aplikace bude všude fungovat stejně (například se rovnou dozvíš cenu jízdného nebo zaplatíš přes aplikaci).

Odhad ceny jízd Uberem

Ukázkové jízdné je jenom odhad a neodráží různé výkyvy kvůli slevám, dopravní situaci nebo jiným faktorům. Můžeme účtovat paušální sazby a minimální poplatky. Skutečné ceny se můžou lišit.

Jak jezdit

 • Go Executive1-4

  Especially designed for Corporate Travel

 • Premier Executive1-4

  Especially Designed for Corporate Travel

 • Meziměstské1-4

  Compact cars, outstation rides

 • INTERCITY1-4

  Comfortable sedans, outstation rides

 • XL Intercity1-6

  Comfortable SUVs, outstation rides

Jak si objednat jízdu z letiště Bombaj

Jízdu si objednej, až můžeš vyjít z terminálu

Vyber si auto pro dostatečný počet cestujících a množství zavazadel.

Podrobnosti najdeš v aplikaci

Až si objednáš svezení, běž podle pokynů v aplikaci.

Setkej se s řidičem

Pokud jsi v terminálu 2, s řidičem se setkáš na zastávce P7 West. Pokud jsi v terminálu 1, řidič tě vyzvedne na zastávce libovolné.

Letiště Bombaj – mapa

Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího je tvořené 2 hlavními terminály pro cestující. Terminál 1 slouží jen k vnitrostátním letům a terminál 2 slouží terminál slouží pro lety vnitrostátní i mezinárodní.

Nejčastější dotazy cestujících

Ano. Klepnutím sem si zobrazíš seznam letišť po celém světě, kde Uber působí.

Cena svezení Uberem na letiště BOM nebo z něj závisí na skutečnostech, jako je typ objednaného auta, odhadovaná vzdálenost a doba jízdy, mýta nebo aktuální poptávka po jízdách.

Nahoře v nástroji na odhad ceny si ještě před objednáním jízdy můžeš ukázat, kolik tě svezení asi bude stát. Stačí jenom zadat místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci ukáže skutečná cena na základě aktuální situace.

Místo vyzvednutí závisí na objednaném typu auta a velikosti letiště. Na místo, kde se setkáš s řidičem, běž podle pokynů v aplikaci. Taky můžeš jít podle letištního značení na zastávky vyhrazené pro spolujízdu.

Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Další informace

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 500 letištích po celém světě.
Najdi si letiště

Informace pro návštěvníky letiště Bombaj

Mezinárodní letiště maharádži čhatrapatího Šivádžího (BOM) je 2. nejrušnější indické letiště co do počtu cestujících a každoročně obslouží víc než 47 milionů lidí. Letiště BOM se nachází 24 kilometrů severozápadně od centra města Bombaj. Jízda autem tam za ideálních dopravních podmínek zabere asi 30 minut.

Terminály letiště Bombaj

Letiště čhatrapatího Šivádžího je tvořené dvěma terminály pro osobní dopravu: terminálem 1 a terminálem 2. Terminál 1 obsluhuje vnitrostátní lety a terminál 2 lety vnitrostátní i mezinárodní. Salonky se dají najít na celé ploše letiště Bombaj. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Terminál 1 letiště BOM

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • CIP Lounge
 • Loyalty Lounge
 • Pranaam GVK Lounge

Terminál 2 letiště BOM

Terminál 2 letiště BOM má 4 patra a slouží jako základna mnohým mezinárodním aeroliniím (např. British Airways, Emirates nebo United). Z letiště BOM odlétají nonstop mezinárodní linky do víc než 43 zahraničních destinací.

Stravování na letišti Bombaj

Cestující se na letišti BOM můžou najíst tradičního indického jídla i u známých mezinárodních fast-foodů. Stravovací prostory se nacházejí na odletech v mezinárodním terminálu (terminál 2), a to za bezpečnostní kontrolou.

Přesuny po letišti Bombaj

Terminály 1 a 2 jsou od sebe oddělené přistávacími drahami a nacházejí se necelých 5 kilometrů od sebe. Mezi nimi jezdí bezplatný letištní kyvadlový autobus, kterým se může svézt každý cestující s platnou letenkou. Na přesuny mezi terminály si nech dost času, protože při nich musíš znova projít bezpečnostní kontrolou. Terminál 2 má 4 patra, 48 eskalátorů a 75 výtahů. Taky tu najdeš 42 pohyblivých chodníků.

Co dělat na letišti Bombaj

V průběhu roku se na letišti maharádži čhatrapatího Šivádžího odehrávají různá představení a výstavy. Děti je možné zabavit v hernách na 3. a 4. patře terminálu 2. Jestli si na letišti Bombaj chceš něco koupit, můžeš si zajít do obchodů s tradiční indickou módou i do mezinárodních prodejních řetězců.

Směnárny na letišti BOM

Směnárny se dají najít na různých místech letiště BOM: V terminálu 1 se nacházejí na odletech a příletech. V terminálu 2 je najdeš na odletovém odbavení ve 4. patře, na příletech na 1. a 2. patře, na vnitrostátních transferech v 2. patře a na SHA ve 4. patře.

Hotely poblíž letiště BOM

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště BOM, v okolí najdeš spoustu ubytovacích zařízení. Další možnosti ubytování najdeš v centru města Mumbai nebo v Hiranandani Gardens, míň než 5 kilometrů od letiště.

Zajímavá místa poblíž letiště BOM

 • Brána Indie
 • ISKCON temple Mumbai
 • Juhu Beach
 • Mani Bhavan (domov Mahátmy Gándhího

Další informace o letišti BOM tady.

Facebook
Instagram
Twitter