Přeskočit na hlavní obsah

Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího (BOM)

Whether you’re going from Mumbai Airport to the Gateway of India or from Navi Mumbai to Mumbai Airport, count on Uber to get you there.

3VQ8+R6 Mumbai, Maharashtra, India

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepnutím si objednáš svezení na víc než 500 světových letišť nebo z nich.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať se vydáš kamkoli na světě – i tam, kde to vůbec neznáš – aplikace funguje všude stejně. Rovnou se dozvíš cenu jízdného a zaplatíš přes aplikaci.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • XL Intercity

  1-4

  Comfortable SUVs, outstation rides

Jak si objednat jízdu z letiště Bombaj

Jízdu si objednej, až můžeš vyjít z terminálu

Vyber si auto pro dostatečný počet cestujících a množství zavazadel.

Podrobnosti najdeš v aplikaci

Až si objednáš svezení, běž podle pokynů v aplikaci.

Setkej se s řidičem

Pokud jsi v terminálu 2, s řidičem se setkáš na zastávce P7 West. Pokud jsi v terminálu 1, řidič tě vyzvedne na zastávce libovolné.

Letiště Bombaj – mapa

Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího je tvořené 2 hlavními terminály pro cestující. Terminál 1 slouží jen k vnitrostátním letům a terminál 2 slouží terminál slouží pro lety vnitrostátní i mezinárodní.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Ano. Klepnutím sem si zobrazíš seznam letišť po celém světě, kde Uber působí.

 • Cena svezení Uberem na letiště BOM nebo z něj závisí na skutečnostech, jako je typ objednaného auta, odhadovaná vzdálenost a doba jízdy, mýta nebo aktuální poptávka po jízdách.

  Nahoře v nástroji na odhad ceny si ještě před objednáním jízdy můžeš zobrazit, kolik tě svezení asi bude stát. Stačí jenom zadat místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci zobrazí cena skutečná na základě aktuální situace.

 • Místo vyzvednutí závisí na objednaném typu auta a velikosti letiště. Na místo, kde se setkáš s řidičem, běž podle pokynů v aplikaci. Nebo můžeš jít podle letištního značení na zastávky vyhrazené pro spolujízdu.

  Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Další informace

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky letiště Bombaj

Mezinárodní letiště maharádži čhatrapatího Šivádžího (BOM) je 2. nejrušnější indické letiště co do počtu cestujících a každoročně obslouží víc než 47 milionů lidí. Letiště BOM se nachází 24 kilometrů severozápadně od centra města Bombaj. Jízda autem tam za ideálních dopravních podmínek zabere asi 30 minut.

Terminály letiště Bombaj

Letiště čhatrapatího Šivádžího je tvořené dvěma terminály pro osobní dopravu: terminálem 1 a terminálem 2. Terminál 1 obsluhuje vnitrostátní lety a terminál 2 lety vnitrostátní i mezinárodní. Salonky se dají najít na celé ploše letiště Bombaj. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Terminál 1 letiště BOM

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • CIP Lounge
 • Loyalty Lounge
 • Pranaam GVK Lounge

Terminál 2 letiště BOM

Terminál 2 letiště BOM má 4 patra a slouží jako základna mnohým mezinárodním aeroliniím (např. British Airways, Emirates nebo United). Z letiště BOM odlétají nonstop mezinárodní linky do víc než 43 zahraničních destinací.

Stravování na letišti Bombaj

Cestující se na letišti BOM můžou najíst tradičního indického jídla i u známých mezinárodních fast-foodů. Stravovací prostory se nacházejí na odletech v mezinárodním terminálu (terminál 2), a to za bezpečnostní kontrolou.

Přesuny po letišti Bombaj

Terminály 1 a 2 jsou od sebe oddělené přistávacími drahami a nacházejí se necelých 5 kilometrů od sebe. Mezi nimi jezdí bezplatný letištní kyvadlový autobus, kterým se může svézt každý cestující s platnou letenkou. Na přesuny mezi terminály si nech dost času, protože při nich musíš znova projít bezpečnostní kontrolou. Terminál 2 má 4 patra, 48 eskalátorů a 75 výtahů. Taky tu najdeš 42 pohyblivých chodníků.

Co dělat na letišti Bombaj

V průběhu roku se na letišti maharádži čhatrapatího Šivádžího odehrávají různá představení a výstavy. Děti je možné zabavit v hernách na 3. a 4. patře terminálu 2. Jestli si na letišti Bombaj chceš něco koupit, můžeš si zajít do obchodů s tradiční indickou módou i do mezinárodních prodejních řetězců.

Směnárny na letišti BOM

Směnárny se dají najít na různých místech letiště BOM: V terminálu 1 se nacházejí na odletech a příletech. V terminálu 2 je najdeš na odletovém odbavení ve 4. patře, na příletech na 1. a 2. patře, na vnitrostátních transferech v 2. patře a na SHA ve 4. patře.

Hotely poblíž letiště BOM

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště BOM, v okolí najdeš spoustu ubytovacích zařízení. Další možnosti ubytování najdeš v centru města Mumbai nebo v Hiranandani Gardens, míň než 5 kilometrů od letiště.

Zajímavá místa poblíž letiště BOM

 • Brána Indie
 • ISKCON temple Mumbai
 • Juhu Beach
 • Mani Bhavan (domov Mahátmy Gándhího

Další informace o letišti BOM tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.