Přeskočit na hlavní obsah

Mezinárodní letiště Nashville (bna)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Nashville nebo taxi? Ať už máš namířeno z BNA na Broadway nebo z centra Nashvillu na BNA, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště BNA. Stačí pár klepnutí.

1 Terminal Drive, Nashville, TN 37214
+1 615-275-1675

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Nashville

Zarezervuj si jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Nashville a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/29.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • UberX

  1-4

  Běžná auta za dostupnou cenu

 • Uber Comfort

  1-4

  Novější auta s větším prostorem na nohy

 • UberXL

  1-6

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/6

Místo vyzvednutí: Letiště Nashville (BNA)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si možnost dopravy na letišti BNA podle počtu cestujících a zavazadel.

Běž podle značení do centra pozemní dopravy.

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti BNA. Zastávka Uberu na letišti BNA se nachází v 1. patře centra pozemní dopravy. Hledej značky „Ride App Pickup“.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti BNA, které ti aplikace přidělila na prvním chodníku v centru pozemní dopravy, a to na zastávkách A1–B3. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Letiště Nashville – mapa

Letiště Nashville je tvořené 4 halami. Mezinárodní terminál se nachází v hale A.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Ano. Klepni sem pro seznam letišť světa, kde si můžeš objednat jízdu s Uberem.

 • Cena svezení Uberem na letiště BNA nebo z něj závisí na skutečnostech, jako je typ objednaného auta, odhadovaná vzdálenost a doba jízdy, mýta nebo aktuální poptávka po jízdách.

  Nahoře v nástroji na odhad ceny si ještě před objednáním jízdy můžeš zobrazit, kolik tě svezení asi bude stát. Stačí jenom zadat místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci zobrazí cena skutečná na základě aktuální situace.

 • Místo vyzvednutí závisí na objednaném typu auta a velikosti letiště. Na místo, kde se setkáš s řidičem, běž podle pokynů v aplikaci. Nebo můžeš jít podle letištního značení na zastávky vyhrazené pro spolujízdu.

  Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

 • Kód letiště BNA je zkratka pro Berry Field Nashville.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky letiště Nashville

Na mezinárodním letišti Nashville momentálně působí 20 aerolinií a každodenně tu odbaví 575 příletů a odletů. Letiště Nashville je bránou do Tennessee a nachází se 14 kilometrů od centra Nashvillu, jeho hlavního města. Za ideálních dopravních podmínek se tam dá autem dorazit za 15 minut.

Terminály letiště Nashville

Tenhle terminál sestává ze 4 odbavovacích hal (A až D) a celkem 44 bran. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Odbavovací hala A

 • Air Canada
 • Frontier
 • United

Odbavovací hala B

 • Alaska
 • Boutique Air
 • British Airways
 • Contour
 • Delta
 • JetBlue
 • Sun Country
 • WestJet

Odbavovací hala C

 • American
 • Southwest

Mezinárodní terminály letiště BNA

Z letiště BNA odlétají nonstop linky na Bahamy, do Kanady, do Dominikánské republiky, na Jamajku, do Mexika a taky na letiště Londýn Heathrow. Mezinárodní linky odlétají z letiště Nashville od odbavovacích hal A a B.

Stravování na letišti Nashville

V Mathewsově terminálu se dá najíst a napít ve dvou tuctech podniků. Najdeš tu kávu, sushi, rychlé občerstvení i sendviče. Hlavní stravovací prostory se na letišti Nashville nacházejí v odbavovací hale C, ale dá se najíst i v ostatních odbavovacích halách.

Přesuny po letišti Nashville

Letiště BNA má jeden hlavní terminál pro osobní dopravu. Pokud na letišti potřebuješ s něčím pomoct, kontaktuj společnost, se kterou letíš.

Co dělat na letišti Nashville

Program Arts at the Airport zkrášluje prostory letiště BNA a cestujícím představuje výstavy děl od místních, regionálních i národních umělců. Nenajdeš tu ale jen vizuální umění. Nedílnou součástí nashvillské kultury je tamní hudební scéna a na letišti každý den probíhají koncerty.

V odbavovacích halách B a C můžeš využít masážní salony. V odbavovací hale najdeš nehtové studio s kadeřnictvím. V odbavovacích halách A a B se nacházejí dvě dětské herny.

Směnárny na letišti Nashville

Směnárny se na mezinárodním letišti Nashville nacházejí v letištní bance mezi odbavovacími halami A a B a v cestovním centru mezi odbavovacími halami C a D.

Hotely poblíž letiště Nashville

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště BNA, v okolí najdeš spoustu ubytovacích zařízení.

Zajímavá místa poblíž letiště Nashville

 • Cumberland Park
 • Koncertní síně kolem Music Row a Lower Broadway
 • Muzea umění a historie v Nashvillu

Další informace o mezinárodním letišti Nashville najdeš tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.