Přeskočit na hlavní obsah

Letiště Phoenix-Mesa Gateway (aza)

Nech se svézt na Letiště Mesa nebo z něj. Uber je tu pro tebe. Místo čekání na autobus nebo taxi z AZA si objednej jízdu přímo v aplikaci a hned vyraz.

Mesa, AZ 85212
+1 480-988-7600

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Letiště Phoenix-Mesa Gateway

Zarezervuj si jízdu Uberem na Letiště Phoenix-Mesa Gateway a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/13.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • UberX

  1-4

  Běžné jízdy za dobrou cenu

 • UberXL

  1-6

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

 • Uber Comfort

  1-4

  Novější auta s větším prostorem na nohy

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/6

Místo vyzvednutí: Letiště Mesa (AZA)

Objednej si svezení

Vyber si auto podle počtu cestujících a zavazadel.

Podrobnosti najdeš v aplikaci

Místa vyzvednutí se můžou lišit podle objednaného typu auta. Podle pokynů v aplikaci se s řidičem setkáš na chodníku nebo na konkrétní zastávce.

Potvrď svoji polohu

Běž na přidělené místo vyzvednutí, které vidíš v aplikaci (pozor, tohle místo se nemusí vždycky nacházet u nejbližšího východu). Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Další informace

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky letiště Mesa

Letiště Phoenix-Mesa Gateway se nachází v arizonské Mese a každoročně odbaví víc než 1,3 milionu cestujících. Nachází se 32 kilometrů od centra Mesy a za ideálních dopravních podmínek se tam autem dostaneš zhruba za 25 minut. Taky se nachází 61 kilometrů od centra Phoenixu, kam se autem dostaneš zhruba za 40 minut.

Terminál letiště Mesa

Terminál Charlese L. Williamse je hlavním osobním terminálem letiště Mesa a najdeš tu brány, obchody a stravovací zařízení. Na letišti AZA působí tři letecké společnosti: Allegiant, Swoop a WestJet. Protože jsou některé lety sezónní a můžou se změnit, aktuální informace o rezervacích letenek najdeš na webových stránkách jednotlivých leteckých společností.

Stravování na letišti Mesa

Cestující si na letišti Mesa můžou koupit jídlo na několika místech. Mají na výběr z restaurace s americkou kuchyní, kavárny s různými druhy jídel, pečiva a káv a dárkového obchodu s občerstvením a studenými nápoji.

Co dělat na letišti Mesa

Na letišti Phoenix-Mesa Gateway se dá nakupovat ve dvou obchodech. Cestující tu mají na výběr z různého zboží, jako jsou časopisy, knihy, suvenýry, dárky nebo občerstvení.

Hotely poblíž letiště Mesa

Ať už na letišti Phoenix-Mesa Gateway čekáš na přípojný, nebo zpožděný noční let, v jeho okolí najdeš spoustu hotelů a jiných ubytovacích zařízení (třeba v Chandleru, v Mese, ve Phoenixu i jinde).

Zajímavá místa poblíž letiště Mesa

 • Papago Park, Phoenix
 • Rose Garden, Mesa
 • Usery Mountain Regional Park, Mesa

Další informace o letišti AZA najdeš tady.

Facebook
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.