Přeskočit na hlavní obsah

Hartsfieldovo-Jacksonovo mezinárodní letiště Atlanta (atl)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Atlanta nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště ATLK do oceanária Georgia Aquarium nebo z atlantské botanické zahrady na letiště, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště ATL. Stačí pár klepnutí.

6000 N. Terminal Parkway, Atlanta, GA 30320
+1 800-897-1910

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Hartsfieldovo-Jacksonovo mezinárodní letiště Atlanta

Zarezervuj si jízdu Uberem na Hartsfieldovo-Jacksonovo mezinárodní letiště Atlanta a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/29.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • UberX

  1-4

  Běžná auta za dostupnou cenu

 • Uber Comfort

  1-4

  Novější auta s větším prostorem na nohy

 • UberXL

  1-6

  Cenově dostupné jízdy pro skupiny až o 6 lidech

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/5

Místo vyzvednutí: Letiště Atlanta (ATL)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si možnost dopravy na letišti Atlanta podle počtu cestujících a zavazadel.

Běž podle značek na zastávku pro spolujízdu u každého terminálu na letišti ATL.

Vyjdi z terminálu

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti ATL.

U vnitrostátního terminálu vyjdi ve spodním patře, kde najdeš všechna místa vyzvednutí na letišti Atlanta.

U mezinárodního terminálu vyjdi na patře příletů, kde najdeš všechna místa vyzvednutí na letišti Atlanta.

Potvrď svoji polohu

Vyber terminál a místo vyzvednutí na letišti ATL, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu.

V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Letiště Atlanta – mapa

Haly A–E slouží pro domácí lety a hala F pro lety mezinárodní. Parkoviště najdeš kolem celé haly T.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Ano. Klepni sem pro seznam letišť světa, kde si můžeš objednat jízdu s Uberem.

 • Cena svezení Uberem na letiště ATL nebo z něj závisí na skutečnostech, jako je typ objednaného auta, odhadovaná vzdálenost a doba jízdy, mýta nebo aktuální poptávka po jízdách.

  Nahoře v nástroji na odhad ceny si ještě před objednáním jízdy můžeš zobrazit, kolik tě svezení asi bude stát. Stačí jenom zadat místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci zobrazí cena skutečná na základě aktuální situace.

 • Místo vyzvednutí závisí na objednaném typu auta a velikosti letiště. Na místo, kde se setkáš s řidičem, běž podle pokynů v aplikaci. Nebo můžeš jít podle letištního značení na zastávky vyhrazené pro spolujízdu. Jestli nemůžeš řidiče najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Další informace

Řídíš s Uberem?

Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky letiště Atlanta

Hartsfieldovo-Jacksonovo mezinárodní letiště Atlanta je nejrušnějším letištěm na světě a každodenně jím projde průměrně 275 000 cestujících. Nachází se 16 kilometrů od centra Atlanty a v metropolitní oblasti o velikosti Massachusetts. Využívají ho obchodní cestující i turisté.

Terminály letiště Atlanta

Hartsfieldovo letiště je rozdělené na 2 terminály – vnitrostátní a mezinárodní. Tyto terminály se nacházejí na opačných koncích letiště a mezi nimi se rozkládá 7 odbavovacích hal.

 • Odbavovací hala T přiléhá k terminálu vnitrostátnímu.
 • Odbavovací hala F je umístěná v terminálu mezinárodním.
 • Odbavovací haly A, B, C, D a E se rozkládají v abecedním pořadí mezi vnitrostátním a mezinárodním terminálem. Odbavovací hala A se k vnitrostátnímu terminálu nachází nejblíž.

V terminálech letiště ATL najdeš salonky jako třeba American Airlines Admirals Club, Delta Sky Club nebo United Club. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Vnitrostátní terminál letiště Atlanta

V jižní části terminálu se můžeš odbavit na lety následujícími aeroliniemi:

 • Alaska
 • American
 • Boutique Air
 • Frontier
 • JetBlue
 • Southwest
 • Spirit
 • United

V severní části terminálu se můžeš odbavit na lety Delta Airlines.

Mezinárodní terminál letiště Atlanta

Mezinárodní terminál je třípatrový a je tvořený odbavovací halou F s branami F1 až F14. Odletové patro je spojené přímo s krátkodobým parkovacím domem a patrem příletů. Od mezinárodního terminálu odlétají linky do víc než 75 destinací v 50 zemích a působí tu například British Airways nebo KLM.

Stravování na letišti Atlanta

Hartsfieldovo-Jacksonovo mezinárodní letiště Atlanta nabízí víc než 110 míst, kde se dá najíst nebo napít – od mezinárodních řetězců rychlého občerstvení až po luxusní restaurace s obsluhou. Restaurace a další stravovací zařízení se na letišti ATL nacházejí v odbavovacích halách a v atriu.

Přesuny po letišti Atlanta

Na letišti Atlanta funguje interní podzemní dráha Plane Train, která spojuje všechny odbavovací haly ve vnitrostátním i mezinárodním terminálu. Jde o 4vozové vlaky, které jezdí po 5kilometrovém okruhu ve 2minutových intervalech. Průměrně za dej svezou víc než 200 000 cestujících. Taky se dá využívat SkyTrain, který jezdí mimo letiště a spojuje Georgia International Convention Center s některými předními letištními hotely.

Co dělat na letišti Atlanta

Na Hartsfieldově letišti najdeš různé atrakce jako třeba výstavu umění, která je rozmístěná po celé jeho ploše. Některá díla jsou vystavovaná trvale, jiná se po čase mění. V atriu letiště ATL každoročně proběhnou čtyři koncerty. Milovníci zvířat můžou navštívit psí park o rozloze 93 metrů čtverečních. Pokud máš čas nakupovat, na letišti Atlanta najdeš trafiky i butiky.

Směnárny na letišti Atlanta

Na letišti Atlanta se nachází tucet směnáren. Najdeš je v odbavovacích halách A, B, C, D, E a F a taky v atriu.

Hotely poblíž letiště Atlanta

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště ATL, v okolí najdeš víc než 60 ubytovacích zařízení.

Zajímavá místa poblíž letiště Atlanta

 • Atlantská botanická zahrada
 • Centennial Olympic Park
 • Atlantská zoo

Další informace o letišti ATL tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.