Skip to main content
Uber

Tell us your location

Please enter your nearest city name to help us display the correct information for your area

Select your language

Nõuanded 5-tärni teenuse pakkumiseks

Saa kõrgeid reitinguid

Soovid teada, mis tagab 5-tärni teenuse? Loe nippe kogenud autojuhtidelt, kuidas pakkuda kõrgeklassilist teenust ja saada 5-tärni tagasisidet!

5-tärni nipid

Kliendid ja autojuhid saavad reisi lõppedes läbi rakenduse anda üksteisele tagasisidet ja sõiduhinnangut. Kahepoolne tagasisidesüsteem aitab meil hoida meeldivat ja turvalist sõidukeskkonda nii klientide kui ka juhtide jaoks.

Küsisime kõrge reitinguga klientidelt ja autojuhtidelt, mida nende jaoks suurepärane teenus endast kujutab.

Enne sõitu

Puhas sõiduk

Paljud autojuhid soovitavad autot regulaarselt puhastada. Ka klientide sõnul meeldib neilde hästi lõhnavas autos. Õhuvärskendajad on selleks head abivahendid, kuid tasub hoida meeles, et vähesest piisab kauaks! Liiga intensiivne aroom võib vastupidiselt mõjuda.

Saabumine

Alusta sõitu alles siis, kui klient on end su autos turvaliselt sisse seadnud. Lõpeta tellimus, kui oled koos reisijaga jõudnud sihtpunkti ja veendunud, et tegemist on lõpliku aadressiga. See aitab vältida segadust ja kindlustab korrektse sõidutasu.

Во время поездки: советы водителю

Первым делом – безопасность

Опасное вождение заключается в превышении скорости, игнорировании знаков STOP, хаотичном вождении, неиспользовании поворотников, слишком резком ускорении или торможении или частой смене полос движения. Как примерный и ответственный водитель, всегда соблюдайте правила дорожного движения. Пассажиры также считают, что это делает каждую поездку безопасной и комфортной.

Выбирайте лучший маршрут

Мобильные навигаторы не всегда прокладывают наиболее удобный маршрут до места посадки или пункта назначения. Спрашивайте у пассажиров, по какому маршруту они предпочли бы ехать. Ознакомьтесь с городом, чтобы предлагать варианты маршрута. Водители-партнеры рекомендуют пользоваться навигационным приложением, которое вам больше всего по душе.

Nõuanded sõidu ajaks: autos käitumine

Ole viisakas

Kõik kliendid ei soovi sõidu ajal jutustada, kuid soojast tervitusest ei ütle keegi ära. Lisasks väldi sõidu ajal isiklikke telefonikõnesid ja sõnumite saatmist. Nii ei haju sinu tähelepanu liikluses toimuvalt.

Vali muusikat targalt

Kõrgema reitinguga juhid tunnevad huvi, kas klient soovib reisi käigus ka muusikat või raadiot kuulata. Kui kliendil puudub kindel eelistus, siis proovi valida neutraalne muusika, et selle sisu kliendis ebamugavust ei tekitaks.

Reisi lõppedes

Kontrolli auto sisu

Tuleta kliendile meelde, et ta ei unustaks autosse oma isiklikke esemeid. Kui klient on autost lahkumas, siis kontrolli, ega ta midagi autosse ei unustanud.

Milline on minu reiting?

Kas tunned huvi, kuidas oma reitingut näha? Näed seda oma juhirakenduse menüüs "Hinnangud". Pea meeles, et reitingu andmine on anonüümne ning see uueneb ööpäevase viitega.

Начните зарабатывать с Uber

регистрация